Menu

Wuhan Three Towns vs Henan Jianye

Wuhan Sports Center Stadium, Wuhan29. septembra 2024 o 14:00
Rozhodca: Zhang Yangfan

Udalosti zápasu

Wuhan Three Towns
Henan Jianye
Výkop
Polčas
46′
Chen KeqiangYang Yilin
Liu RuofanLiu Yue
56′
64′
Yeljan ShinarKe Zhao
64′
Huang ZichangXu Haofeng
68′Xu Haofeng
73′Xu Haofeng
73′Xu Haofeng
78′
Liu YixinGu Cao
Denny Wang YiLiu Yiheng
84′
84′
Du ZhixuanNiu Ziyi
Joca Fernandes90+1′
Tao QianglongZhang Tao
90+4′
Joca
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal2
8Shots off Goal0
21Total Shots3
5Blocked Shots1
9Shots insidebox1
12Shots outsidebox2
7Fouls17
6Corner Kicks1
2Offsides3
70%Ball Possession30%
3Yellow Cards2
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves7
643Total passes278
572Passes accurate210
89%Passes %76%
2.61expected_goals0.22
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Wuhan Three Towns je 6.84, v porovnaní s 6.77 u Henan Jianye. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Wuhan Three Towns je Park Ji-Soo (7.08), u Henan Jianye je to Bruno Nazário (7.81).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Wuhan Three Towns prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 4 asistenciami, na čele s Deng Hanwen (1G). U Henan Jianye je to 10 gólov a 14 asistencií s lídrom Bruno Nazário (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Wuhan Three Towns nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Henan Jianye má 3 obrancov s priemerom 6.85. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Wuhan Three Towns nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 4 u Henan Jianye s hodnotením 6.59. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Wuhan Three Towns nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Henan Jianye s priemerom 6.91. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 44% u Wuhan Three Towns a 44% u Henan Jianye. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Wuhan Three Towns nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 27 u Henan Jianye. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Wuhan Three Towns je 29.8 (najmladší: Tao Qianglong (24), najstarší: Ren Hang (36)), zatiaľ čo Henan Jianye má priemer 27.6 (najmladší: Du Zhixuan (24), najstarší: Wang Guoming (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Wuhan Three Towns majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 20 u Henan Jianye. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Wuhan Three Towns4-4-23-4-3Henan Jianye
GKDEFMIDFWD
32Dianzuo25Hanwen23Hang5Ji-Soo28Yi11Baldé12Xiaobin37Darlan8Ruofan7Qianglo.14Joca18Guoming28Guan36Maidana22Ruifeng4Shinar14Zhixuan8Denić2Yixin10Zichang40Nazário21Keqiang

Náhradníci

Tréner: Ricardo Rodríguez

Náhradníci

Tréner: Nam Ki-Il

Wuhan Three TownsSila pozíciíHenan Jianye
6.84
Ø Hodnotenie
6.77
Brankár (1 v 1)6.75
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (4 v 3)6.85
2G 3A4G 4A
6.92Záložník (4 v 4)6.59
1G 1A0G 1A
Útočník (2 v 3)6.91
0G 0A6G 9A
Wuhan Three Towns4-4-2
32BrankárLiu Dianzuo
25ObrancaDeng Hanwen6.91G3A
23ObrancaRen Hang6.5
5ObrancaPark Ji-Soo7.11G
28ObrancaDenny Wang Yi6.8
11ZáložníkRomário Baldé
12ZáložníkZhang Xiaobin
37ZáložníkDarlan6.91G1A
8ZáložníkLiu Ruofan
7ÚtočníkTao Qianglong
14ÚtočníkJoca
Henan Jianye3-4-3
18BrankárWang Guoming6.8
28ObrancaHe Guan
36ObrancaIago Maidana7.04G4A
22ObrancaHuang Ruifeng6.7
4ZáložníkYeljan Shinar6.7
14ZáložníkDu Zhixuan6.3
8ZáložníkĐ. Denić
2ZáložníkLiu Yixin6.81A
10ÚtočníkHuang Zichang6.71G
40ÚtočníkBruno Nazário7.85G9A
21ÚtočníkChen Keqiang6.3

Prehľad zápasu

Wuhan Three Towns zdolal Henan Jianye 1:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Joca 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Wuhan Three Towns mal 70% držanie lopty, Henan Jianye mal 30%. Wuhan Three Towns mal 21 striel (8 na bránu), Henan Jianye mal 3 (2 na bránu). Očakávané góly: Wuhan Three Towns 2.61 — Henan Jianye 0.22. Wuhan Three Towns urobil 3 striedaní, Henan Jianye urobil 5.

Rivalita od 2025

Wuhan Three Towns vs Henan Jianye vzájomné výsledky

2 stretnutí
Wuhan Three Towns
1
výhier
Remízy
0
Henan Jianye
1
výhier
Góly spolu
10 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 25 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Wuhan Three Towns

LLLDLL

Henan Jianye

LDWDWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026