Menu

Bsc Young Boys vs Fc Sion

Stadion Wankdorf, Bern21. júla 2024 o 14:15
12
Hostia

FC Sion

Rozhodca: A. Dudic

Udalosti zápasu

BSC Young Boys
FC Sion
Výkop
S. Ganvoula

asistencia: J. Monteiro

16′
Jaouen Hadjam23′
31′Numa Lavanchy
Anel Husić32′
34′Theo Bouchlarhem
39′
D. Djokic
Polčas
K. ImeriC. Itten
46′
Jaouen Hadjam59′
Jaouen Hadjam59′
66′
I. Chouaref

asistencia: T. Berdayes

S. GanvoulaN. Persson
67′
68′
D. DjokicD. Sorgić
68′
A. KabacalmanK. Bua
M. ChaiwaŁ. Łakomy
72′
J. MonteiroD. Males
72′
82′
I. ChouarefC. Souza
82′
J. SchmiedN. Sow
87′
T. BouchlarhemJ. Kronig
Filip Ugrinić90+2′
90+6′Dejan Sorgić
90+4′Timothy Fayulu
L. BlumD. Rrudhani
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
7Shots off Goal6
16Total Shots10
4Blocked Shots0
9Shots insidebox7
7Shots outsidebox3
17Fouls8
10Corner Kicks5
1Offsides0
59%Ball Possession41%
4Yellow Cards4
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
426Total passes313
370Passes accurate250
87%Passes %80%
0.98expected_goals1.35
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BSC Young Boys je 6.88, v porovnaní s 6.92 u FC Sion. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BSC Young Boys je J. Hadjam (7.16), u FC Sion je to A. Kabacalman (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BSC Young Boys prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 9 asistenciami, na čele s J. Monteiro (4G). U FC Sion je to 14 gólov a 20 asistencií s lídrom I. Chouaref (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BSC Young Boys nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.11, zatiaľ čo FC Sion má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BSC Young Boys nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 4 u FC Sion s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BSC Young Boys nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u FC Sion s priemerom 7.16. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u BSC Young Boys a 79% u FC Sion. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BSC Young Boys nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 27 u FC Sion. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BSC Young Boys je 26.1 (najmladší: J. Hadjam (22), najstarší: D. von Ballmoos (31)), zatiaľ čo FC Sion má priemer 26.2 (najmladší: T. Berdayes (23), najstarší: N. Lavanchy (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BSC Young Boys majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 31 u FC Sion. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BSC Young Boys4-4-24-4-2FC Sion
GKDEFMIDFWD
26Ballmoos27Blum30Lauper5Husic3Hadjam77Monteiro7Ugrinic14Chaiwa10Imeri15Elia35Ganvoula16Fayulu14Lavanchy2Schmied4Diouf20Hefti29Berdayes88Kabacal.8Costa11Bouchla.19Djokic7Chouaref

Náhradníci

Tréner: P. Rahmen

Náhradníci

Tréner: D. Tholot

BSC Young BoysSila pozíciíFC Sion
6.88
Ø Hodnotenie
6.92
6.80Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.11Obranca (4 v 4)6.94
3G 6A1G 8A
6.76Záložník (4 v 4)6.85
4G 3A6G 6A
Útočník (2 v 2)7.16
0G 0A7G 6A
BSC Young Boys4-4-2
26BrankárD. von Ballmoos6.8
27ObrancaL. Blum
30ObrancaS. Lauper7.01G2A
5ObrancaA. Husic
3ObrancaJ. Hadjam7.22G4A
77ZáložníkJ. Monteiro6.84G3A
7ZáložníkF. Ugrinic6.8
14ZáložníkM. Chaiwa
10ZáložníkK. Imeri6.8
15ÚtočníkM. Elia
35ÚtočníkS. Ganvoula
FC Sion4-4-2
16BrankárT. Fayulu
14ObrancaN. Lavanchy7.01G2A
2ObrancaJ. Schmied
4ObrancaG. Diouf
20ObrancaN. Hefti6.96A
29ZáložníkT. Berdayes6.52G2A
88ZáložníkA. Kabacalman7.23G1A
8ZáložníkBaltazar Costa7.11G2A
11ZáložníkT. Bouchlarhem6.61A
19ÚtočníkD. Djokic
7ÚtočníkI. Chouaref7.27G6A

Prehľad zápasu

FC Sion zdolal BSC Young Boys 2:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: S. Ganvoula 16′, D. Djokic 39′, I. Chouaref 66′. Bolo udelených 8 žltých kariet, 1 červených kariet. BSC Young Boys mal 59% držanie lopty, FC Sion mal 41%. BSC Young Boys mal 16 striel (5 na bránu), FC Sion mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: BSC Young Boys 0.98 — FC Sion 1.35. BSC Young Boys urobil 5 striedaní, FC Sion urobil 5.

Rivalita od 2016

BSC Young Boys vs FC Sion vzájomné výsledky

36 stretnutí
BSC Young Boys
27
výhier
Remízy
4
FC Sion
5
výhier
Góly spolu
113 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
18/36 · 50%
Nad 2,5
22/36 · 61%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2024

Aktuálna forma

BSC Young Boys

LLDDDW

FC Sion

WWWWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026