Menu

Yverdon Sport vs Grasshoppers

Stade Municipal, Yverdon-les-Bains31. augusta 2024 o 18:00
21
Rozhodca: D. Huwiler

Udalosti zápasu

Yverdon Sport
Grasshoppers
Výkop
3′
G. Morandi

asistencia: E. Maurin

Dimitrije Kamenović41′
45+1′Tsiy William Ndenge
Polčas
J. GnakpaN. Gunnarsson
46′
B. Céspedes

asistencia: F. González

49′
Mauro RodriguesM. Baradji
57′
M. NteloH. Komano
65′
Gonçalo EstevesA. Sauthier
65′
73′
E. MaurinAsumah Abubakar
73′
Lee Young-JunN. Muci
H. Komano

asistencia: M. Aké

82′
F. GonzálezR. Alves
84′
85′
A. AbrashiP. Schürpf
85′
A. MabilF. de Carvalho
90+2′
B. SchmitzT. Ndicka
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
3Shots off Goal4
7Total Shots10
1Blocked Shots3
2Shots insidebox8
5Shots outsidebox2
9Fouls11
2Corner Kicks5
2Offsides3
42%Ball Possession58%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
306Total passes422
229Passes accurate332
75%Passes %79%
0.73expected_goals0.89
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Yverdon Sport je 6.73, v porovnaní s 6.76 u Grasshoppers. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Yverdon Sport je P. Bernardoni (6.78), u Grasshoppers je to J. Hammel (7.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Yverdon Sport prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 2 asistenciami, na čele s Mauro Rodrigues (1G). U Grasshoppers je to 3 gólov a 2 asistencií s lídrom Lee Young-Jun (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Yverdon Sport nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Grasshoppers má 4 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Yverdon Sport nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 5 u Grasshoppers s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Yverdon Sport nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Grasshoppers s priemerom 6.54. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Yverdon Sport a 66% u Grasshoppers. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Yverdon Sport nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Grasshoppers. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Yverdon Sport je 25.3 (najmladší: Mauro Rodrigues (24), najstarší: P. Bernardoni (28)), zatiaľ čo Grasshoppers má priemer 26.8 (najmladší: Lee Young-Jun (22), najstarší: A. Abrashi (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Yverdon Sport majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 22 u Grasshoppers. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Yverdon Sport3-4-34-2-3-1Grasshoppers
GKDEFMIDFWD
40Bernard.24Gnakpa25Marques3Kamenov.87Esteves7Rodrigu.10Céspedes6Pogam15González11Ntelo9Aké71Hammel2Abels4Tobers15Seko22Schmitz7Ndenge6Abrashi20Maurin10Morandi21Mabil18Young-J.

Náhradníci

Tréner: A. Mangiarratti

Náhradníci

Tréner: M. Schällibaum

Yverdon SportSila pozíciíGrasshoppers
6.73
Ø Hodnotenie
6.76
6.78Brankár (1 v 1)7.00
0G 0A0G 0A
Obranca (3 v 4)6.80
0G 0A1G 1A
6.67Záložník (4 v 5)6.71
1G 2A0G 0A
Útočník (3 v 1)6.54
0G 0A2G 1A
Yverdon Sport3-4-3
40BrankárP. Bernardoni6.8
24ObrancaJ. Gnakpa
25ObrancaChristian Marques
3ObrancaD. Kamenović
87ZáložníkGonçalo Esteves
7ZáložníkMauro Rodrigues6.71G2A
10ZáložníkB. Céspedes
6ZáložníkW. Le Pogam
15ÚtočníkF. González
11ÚtočníkM. Ntelo
9ÚtočníkM. Aké
Grasshoppers4-2-3-1
71BrankárJ. Hammel7.0
2ObrancaD. Abels6.81G1A
4ObrancaK. Tobers
15ObrancaA. Seko
22ObrancaB. Schmitz
7ZáložníkT. Ndenge
6ZáložníkA. Abrashi6.7
20ZáložníkE. Maurin
10ZáložníkG. Morandi
21ZáložníkA. Mabil
18ÚtočníkLee Young-Jun6.52G1A

Prehľad zápasu

Yverdon Sport zdolal Grasshoppers 2:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: G. Morandi 3′, B. Céspedes 49′, H. Komano 82′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Yverdon Sport mal 42% držanie lopty, Grasshoppers mal 58%. Yverdon Sport mal 7 striel (3 na bránu), Grasshoppers mal 10 (3 na bránu). Očakávané góly: Yverdon Sport 0.73 — Grasshoppers 0.89. Yverdon Sport urobil 5 striedaní, Grasshoppers urobil 5.

Rivalita od 2022

Yverdon Sport vs Grasshoppers vzájomné výsledky

8 stretnutí
Yverdon Sport
2
výhier
Remízy
2
Grasshoppers
4
výhier
Góly spolu
24 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
4/8 · 50%
Nad 2,5
4/8 · 50%

Aktuálna forma

Yverdon Sport

LWDLWW

Grasshoppers

LLLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026