Menu

Fc St Gallen vs Servette Fc

kybunpark, St. Gallen6. októbra 2024 o 16:30
11
Rozhodca: S. Horisberger

Udalosti zápasu

FC ST. Gallen
Servette FC
Výkop
L. Görtler

asistencia: Jordi Quintillà

21′
Polčas
J. StanićA. Diaby
46′
46′
J. GuillemenotE. Crivelli
46′
M. Stevanović

asistencia: B. Mazikou

Stephan Ambrosius48′
Hugo Vandermersch60′
B. TomaK. Csoboth
66′
F. MambimbiJ. Milošević
66′
L. GörtlerM. Stevanović
66′
71′
M. StevanovićJ. von Moos
N. YannickK. Faber
72′
Kevin Csoboth77′
79′Keigo Tsunemoto
Hugo Vandermersch81′
Hugo Vandermersch81′
89′
A. AntunesU. Simbakoli
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
7Shots off Goal5
12Total Shots17
1Blocked Shots6
9Shots insidebox12
3Shots outsidebox5
16Fouls13
6Corner Kicks8
0Offsides2
40%Ball Possession60%
4Yellow Cards1
1Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
316Total passes471
203Passes accurate350
64%Passes %74%
0.97expected_goals2.05
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC ST. Gallen je 7.20, v porovnaní s 6.81 u Servette FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC ST. Gallen je W. Geubbels (8.50), u Servette FC je to T. Cognat (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC ST. Gallen prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 13 asistenciami, na čele s L. Görtler (8G). U Servette FC je to 23 gólov a 18 asistencií s lídrom M. Stevanović (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC ST. Gallen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Servette FC má 4 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC ST. Gallen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.13, oproti 5 u Servette FC s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC ST. Gallen nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 8.50, v porovnaní s 1 u Servette FC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u FC ST. Gallen a 79% u Servette FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC ST. Gallen nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Servette FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC ST. Gallen je 26.6 (najmladší: N. Yannick (21), najstarší: Jordi Quintillà (32)), zatiaľ čo Servette FC má priemer 30.4 (najmladší: A. Antunes (25), najstarší: S. Rouiller (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC ST. Gallen majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 24 u Servette FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC ST. Gallen4-3-1-24-2-3-1Servette FC
GKDEFMIDFWD
1Zigi28Vanderm.5Ambrosi.4Stanić14Yannick16Görtler8Quintil.7Witzig24Toma9Geubbels18Mambimbi32Frick3Tsunemo.4Rouiller19Severin18Mazikou8Cognat28Douline9Stevano.10Antunes17Kutesa21Guillem.

Náhradníci

Tréner: E. Maaßen

Náhradníci

Tréner: T. Häberli

FC ST. GallenSila pozíciíServette FC
7.20
Ø Hodnotenie
6.81
7.44Brankár (1 v 1)6.39
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 4)6.77
4G 3A4G 5A
7.13Záložník (4 v 5)6.94
12G 10A19G 13A
8.50Útočník (2 v 1)
3G 0A0G 0A
FC ST. Gallen4-3-1-2
1BrankárL. Zigi7.4
28ObrancaH. Vandermersch6.82G2A
5ObrancaS. Ambrosius6.41A
4ObrancaJ. Stanić7.02G
14ObrancaN. Yannick
16ZáložníkL. Görtler7.38G7A
8ZáložníkJordi Quintillà7.2
7ZáložníkC. Witzig6.94G3A
24ZáložníkB. Toma
9ÚtočníkW. Geubbels8.53G
18ÚtočníkF. Mambimbi
Servette FC4-2-3-1
32BrankárJ. Frick6.4
3ObrancaK. Tsunemoto
4ObrancaS. Rouiller6.93G1A
19ObrancaY. Severin6.71G
18ObrancaB. Mazikou6.74A
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
28ZáložníkD. Douline6.93G2A
9ZáložníkM. Stevanović7.213G7A
10ZáložníkA. Antunes6.41G
17ZáložníkD. Kutesa
21ÚtočníkJ. Guillemenot

Prehľad zápasu

FC ST. Gallen a Servette FC remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: L. Görtler 21′, M. Stevanović 46′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. FC ST. Gallen mal 40% držanie lopty, Servette FC mal 60%. FC ST. Gallen mal 12 striel (4 na bránu), Servette FC mal 17 (6 na bránu). Očakávané góly: FC ST. Gallen 0.97 — Servette FC 2.05. FC ST. Gallen urobil 5 striedaní, Servette FC urobil 3.

Rivalita od 2019

FC ST. Gallen vs Servette FC vzájomné výsledky

26 stretnutí
FC ST. Gallen
12
výhier
Remízy
8
Servette FC
6
výhier
Góly spolu
69 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
16/26 · 62%
Nad 2,5
10/26 · 38%

Aktuálna forma

FC ST. Gallen

LWWDWD

Servette FC

WWDWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026