Menu

Fc Basel 1893 vs Fc Winterthur

St. Jakob-Park, Basel2. novembra 2024 o 18:00
50
Rozhodca: L. Piccolo
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Basel 1893
FC Winterthur
Výkop
A. Kade

asistencia: B. Traoré

14′
Josafat Mendes25′
B. Traoré
28′
Kevin Carlos

asistencia: X. Shaqiri

39′
Polčas
46′
T. SchättinJ. Lukembila
B. Traoré
55′
56′Granit Lekaj
L. AvdullahuT. Xhaka
61′
Kevin CarlosA. Ajeti
61′
Dominik Schmid64′
66′
M. Di GiustoR. Schneider
66′
F. FreiA. Durrer
66′
A. BaroanL. Bajrami
X. ShaqiriM. Šotiček
72′
Romário BaróE. Essiam
72′
79′
M. ArazC. Chiappetta
A. Ajeti
81′
A. BarišićM. Akahomen
82′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal4
8Shots off Goal4
22Total Shots13
5Blocked Shots5
18Shots insidebox5
4Shots outsidebox8
20Fouls2
4Corner Kicks9
3Offsides2
58%Ball Possession42%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
544Total passes387
480Passes accurate309
88%Passes %80%
4.62expected_goals1.51
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Basel 1893 je 7.07, v porovnaní s 6.71 u FC Winterthur. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Basel 1893 je M. Hitz (7.51), u FC Winterthur je to S. Kapino (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Basel 1893 prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 20 asistenciami, na čele s X. Shaqiri (11G). U FC Winterthur je to 2 gólov a 2 asistencií s lídrom S. Sidler (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Basel 1893 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.13, zatiaľ čo FC Winterthur má 3 obrancov s priemerom 6.54. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Basel 1893 nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 4 u FC Winterthur s hodnotením 6.56. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Basel 1893 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 3 u FC Winterthur s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u FC Basel 1893 a 73% u FC Winterthur. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Basel 1893 nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 15 u FC Winterthur. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Basel 1893 je 26.9 (najmladší: A. Kade (21), najstarší: M. Hitz (38)), zatiaľ čo FC Winterthur má priemer 27.2 (najmladší: L. Lüthi (22), najstarší: S. Kapino (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Basel 1893 majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 22 u FC Winterthur. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Basel 18934-2-3-13-4-2-1FC Winterthur
GKDEFMIDFWD
1Hitz17Mendes26Barišić3Vouilloz31Schmid8Baró37Avdulla.30Kade10Shaqiri11Traoré9Carlos1Kapino23Lekaj5Mühl21Lüthi24Sidler8Araz16Arnold3Schättin11Frei10Giusto28Baroan

Náhradníci

Tréner: F. Celestini

Náhradníci

Tréner: O. Zaric

FC Basel 1893Sila pozíciíFC Winterthur
7.07
Ø Hodnotenie
6.71
7.51Brankár (1 v 1)7.35
0G 0A0G 0A
7.13Obranca (4 v 3)6.54
3G 7A0G 0A
6.98Záložník (5 v 4)6.56
20G 13A2G 2A
6.73Útočník (1 v 3)
1G 0A0G 0A
FC Basel 18934-2-3-1
1BrankárM. Hitz7.5
17ObrancaJ. Mendes
26ObrancaA. Barišić7.2
3ObrancaN. Vouilloz6.92A
31ObrancaD. Schmid7.33G5A
8ZáložníkRomário Baró
37ZáložníkL. Avdullahu
30ZáložníkA. Kade6.5
10ZáložníkX. Shaqiri7.311G10A
11ZáložníkB. Traoré7.29G3A
9ÚtočníkKevin Carlos6.71G
FC Winterthur3-4-2-1
1BrankárS. Kapino7.3
23ObrancaG. Lekaj
5ObrancaL. Mühl6.5
21ObrancaL. Lüthi6.6
24ZáložníkS. Sidler6.61G2A
8ZáložníkM. Araz
16ZáložníkR. Arnold6.51G
3ZáložníkT. Schättin
11ÚtočníkF. Frei
10ÚtočníkM. Di Giusto
28ÚtočníkA. Baroan

Prehľad zápasu

FC Basel 1893 zdolal FC Winterthur 5:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: A. Kade 14′, B. Traoré 28′, Kevin Carlos 39′, B. Traoré 55′, A. Ajeti 81′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Basel 1893 mal 58% držanie lopty, FC Winterthur mal 42%. FC Basel 1893 mal 22 striel (9 na bránu), FC Winterthur mal 13 (4 na bránu). Očakávané góly: FC Basel 1893 4.62 — FC Winterthur 1.51. FC Basel 1893 urobil 5 striedaní, FC Winterthur urobil 5.

Rivalita od 2020

FC Basel 1893 vs FC Winterthur vzájomné výsledky

14 stretnutí
FC Basel 1893
11
výhier
Remízy
2
FC Winterthur
1
výhier
Góly spolu
58 · 4.1/zápas
Obaja skórovali
10/14 · 71%
Nad 2,5
9/14 · 64%

Aktuálna forma

FC Basel 1893

LWLLDW

FC Winterthur

DLLLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026