Menu

Lausanne vs Servette Fc

Stade de la Tuilière, Lausanne3. novembra 2024 o 14:15
Domáci

Lausanne

10
Rozhodca: L. Fähndrich
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Lausanne
Servette FC
Výkop
16′Steve Rouiller
N. Dussenne

Penalty

17′
Polčas
57′
J. von MoosKeyan Varela
A. BernedeK. Koindredi
59′
F. DiabatéK. de la Fuente
59′
M. PoatyM. Polster
76′
A. AjdiniK. Sène
76′
76′
E. CrivelliJ. Guillemenot
Kevin Mouanga77′
84′
M. StevanovićU. Simbakoli
A. SanchesS. Pafundi
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
7Shots off Goal3
13Total Shots12
3Blocked Shots6
9Shots insidebox8
4Shots outsidebox4
11Fouls10
2Corner Kicks12
1Offsides2
46%Ball Possession54%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
382Total passes445
288Passes accurate335
75%Passes %75%
1.96expected_goals0.75
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lausanne je 6.85, v porovnaní s 6.74 u Servette FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lausanne je K. Letica (7.17), u Servette FC je to T. Cognat (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lausanne prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 6 asistenciami, na čele s J. Roche (3G). U Servette FC je to 20 gólov a 13 asistencií s lídrom M. Stevanović (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lausanne nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Servette FC má 4 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lausanne nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 5 u Servette FC s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lausanne nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.52, v porovnaní s 1 u Servette FC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Lausanne a 79% u Servette FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lausanne nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 26 u Servette FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lausanne je 26.6 (najmladší: K. Sow (22), najstarší: N. Dussenne (33)), zatiaľ čo Servette FC má priemer 29.4 (najmladší: T. Magnin (22), najstarší: S. Rouiller (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lausanne majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 21 u Servette FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lausanne4-3-34-2-3-1Servette FC
GKDEFMIDFWD
25Letica14Mouanga71Sow6Dussenne18Poaty80Sanches8Roche24Bernede92Okou7Ajdini11Diabaté1Mall3Tsunemo.4Rouiller19Severin20Magnin5Ondoua8Cognat11Moos9Stevano.17Kutesa27Crivelli

Náhradníci

Tréner: L. Magnin

Náhradníci

Tréner: T. Häberli

LausanneSila pozíciíServette FC
6.85
Ø Hodnotenie
6.74
7.17Brankár (1 v 1)6.73
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (4 v 4)6.68
3G 4A4G 1A
6.94Záložník (3 v 5)6.79
3G 1A16G 12A
6.52Útočník (3 v 1)
1G 1A0G 0A
Lausanne4-3-3
25BrankárK. Letica7.2
14ObrancaK. Mouanga7.01G1A
71ObrancaK. Sow6.81G1A
6ObrancaN. Dussenne6.7
18ObrancaM. Poaty6.71G2A
80ZáložníkA. Sanches
8ZáložníkJ. Roche6.93G1A
24ZáložníkA. Bernede
92ÚtočníkT. Okou
7ÚtočníkA. Ajdini6.51G1A
11ÚtočníkF. Diabaté
Servette FC4-2-3-1
1BrankárJ. Mall6.7
3ObrancaK. Tsunemoto
4ObrancaS. Rouiller6.93G1A
19ObrancaY. Severin6.71G
20ObrancaT. Magnin6.5
5ZáložníkG. Ondoua6.5
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
11ZáložníkJ. von Moos6.31A
9ZáložníkM. Stevanović7.214G7A
17ZáložníkD. Kutesa
27ÚtočníkE. Crivelli

Prehľad zápasu

Lausanne zdolal Servette FC 1:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: N. Dussenne 17′ (pen.). Bolo udelených 2 žltých kariet. Lausanne mal 46% držanie lopty, Servette FC mal 54%. Lausanne mal 13 striel (3 na bránu), Servette FC mal 12 (3 na bránu). Očakávané góly: Lausanne 1.96 — Servette FC 0.75. Lausanne urobil 5 striedaní, Servette FC urobil 3.

Rivalita od 2018

Lausanne vs Servette FC vzájomné výsledky

21 stretnutí
Lausanne
6
výhier
Remízy
6
Servette FC
9
výhier
Góly spolu
62 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
14/21 · 67%
Nad 2,5
11/21 · 52%

Aktuálna forma

Lausanne

LWLWLL

Servette FC

WDWWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026