Menu

Fc Zurich vs Bsc Young Boys

Stadion Letzigrund, Zürich2. novembra 2024 o 18:00
Domáci

FC Zurich

00
Hostia

BSC Young Boys

Rozhodca: U. Schnyder

Udalosti zápasu

FC Zurich
BSC Young Boys
Výkop
25′
Abdu ContéL. Blum
Polčas
Rodrigo Conceição55′
C. LigueN. Tosic
58′
62′
A. VirginiusK. Imeri
62′
M. EliaE. Colley
J. OkitaU. Emmanuel
64′
Rodrigo ConceiçãoS. Ballet
65′
73′Kastriot Imeri
79′Filip Ugrinić
79′Joël Monteiro
83′
F. UgrinicC. Niasse
83′
C. IttenS. Ganvoula
86′Ebrima Colley
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
4Shots off Goal7
9Total Shots13
0Blocked Shots3
6Shots insidebox7
3Shots outsidebox6
14Fouls8
2Corner Kicks5
6Offsides2
56%Ball Possession44%
1Yellow Cards3
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves5
437Total passes346
352Passes accurate230
81%Passes %66%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Zurich je 6.66, v porovnaní s 6.86 u BSC Young Boys. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Zurich je Y. Brecher (7.15), u BSC Young Boys je to S. Lauper (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Zurich prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 7 asistenciami, na čele s J. Perea (2G). U BSC Young Boys je to 12 gólov a 13 asistencií s lídrom J. Monteiro (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Zurich nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.61, zatiaľ čo BSC Young Boys má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Zurich nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.53, oproti 4 u BSC Young Boys s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Zurich nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.50, v porovnaní s 2 u BSC Young Boys s priemerom 6.85. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u FC Zurich a 82% u BSC Young Boys. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Zurich nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 19 u BSC Young Boys. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Zurich je 25.4 (najmladší: C. Ligue (20), najstarší: Y. Brecher (32)), zatiaľ čo BSC Young Boys má priemer 26.8 (najmladší: Z. Athekame (21), najstarší: L. Benito (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Zurich majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 15 u BSC Young Boys. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Zurich3-5-24-4-2BSC Young Boys
GKDEFMIDFWD
25Brecher5Gómez24Katić31Kryeziu27Conceiç.7Krasniqi12Mathew11Okita20Ligue23Chouiar9Perea26Ballmoos24Athekame30Lauper23Benito22Conté77Monteiro8Łakomy7Ugrinic21Virgini.15Elia9Itten

Náhradníci

Tréner: R. Moniz

Náhradníci

Tréner: J. Magnin

FC ZurichSila pozíciíBSC Young Boys
6.66
Ø Hodnotenie
6.86
7.15Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
6.61Obranca (3 v 4)6.94
0G 1A1G 3A
6.53Záložník (5 v 4)6.82
1G 6A8G 10A
6.50Útočník (2 v 2)6.85
2G 0A3G 0A
FC Zurich3-5-2
25BrankárY. Brecher7.2
5ObrancaM. Gómez6.61A
24ObrancaN. Katić
31ObrancaM. Kryeziu
27ZáložníkRodrigo Conceição
7ZáložníkB. Krasniqi6.71G6A
12ZáložníkI. Mathew
11ZáložníkJ. Okita
20ZáložníkC. Ligue6.4
23ÚtočníkM. Chouiar
9ÚtočníkJ. Perea6.52G
BSC Young Boys4-4-2
26BrankárD. von Ballmoos6.8
24ObrancaZ. Athekame6.8
30ObrancaS. Lauper7.01G2A
23ObrancaL. Benito6.91A
22ObrancaAbdu Conté
77ZáložníkJ. Monteiro6.84G3A
8ZáložníkŁ. Łakomy6.9
7ZáložníkF. Ugrinic6.8
21ZáložníkA. Virginius6.94G7A
15ÚtočníkM. Elia
9ÚtočníkC. Itten6.83G

Prehľad zápasu

FC Zurich a BSC Young Boys remizovali 0:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. FC Zurich mal 56% držanie lopty, BSC Young Boys mal 44%. FC Zurich mal 9 striel (5 na bránu), BSC Young Boys mal 13 (3 na bránu). FC Zurich urobil 3 striedaní, BSC Young Boys urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Zurich vs BSC Young Boys vzájomné výsledky

3 stretnutí
FC Zurich
0
výhier
Remízy
0
BSC Young Boys
3
výhier
Góly spolu
11 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
3/3 · 100%

Aktuálna forma

FC Zurich

DLLLWL

BSC Young Boys

LLDDDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026