Menu

Servette Fc vs Fc Lugano

Stade de Genève, Lancy1. decembra 2024 o 16:30
30
Hostia

FC Lugano

Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Servette FC
FC Lugano
Výkop
2′Ayman El Wafi
10′Lars Lukas Mai
Dereck Kutesa34′
Polčas
46′
Martim MarquesM. Valenzuela
46′
H. MahmoudA. Grgic
E. Crivelli
55′
Timothé Cognat59′
Card upgrade59′
VAR
Bradley Mazikou60′
68′
Daniel Dos SantosU. Bislimi
68′
A. El WafiH. Mahou
E. CrivelliA. Baron
73′
B. MazikouK. Adams
73′
76′
M. BottaniS. Vladi
D. KutesaJ. von Moos
81′
S. Rouiller

asistencia: J. von Moos

82′
87′Ousmane Doumbia
S. Rouiller

asistencia: M. Stevanović

88′
90′Kacper Przybyłko
M. StevanovićJ. Guillemenot
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal4
4Shots off Goal4
17Total Shots9
3Blocked Shots1
15Shots insidebox5
2Shots outsidebox4
6Fouls14
7Corner Kicks4
0Offsides1
43%Ball Possession57%
2Yellow Cards4
1Red Cards0
4Goalkeeper Saves7
359Total passes483
278Passes accurate395
77%Passes %82%
2.76expected_goals1.12
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Servette FC je 6.75, v porovnaní s 6.85 u FC Lugano. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Servette FC je T. Cognat (7.26), u FC Lugano je to A. Saipi (7.75).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Servette FC prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 16 asistenciami, na čele s M. Stevanović (14G). U FC Lugano je to 15 gólov a 17 asistencií s lídrom R. Steffen (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Servette FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo FC Lugano má 4 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Servette FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 5 u FC Lugano s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Servette FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u FC Lugano s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Servette FC a 83% u FC Lugano. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Servette FC nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 34 u FC Lugano. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Servette FC je 29.8 (najmladší: T. Magnin (22), najstarší: S. Rouiller (35)), zatiaľ čo FC Lugano má priemer 26.8 (najmladší: A. El Wafi (21), najstarší: R. Steffen (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Servette FC majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 22 u FC Lugano. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Servette FC4-2-3-14-2-3-1FC Lugano
GKDEFMIDFWD
32Frick3Tsunemo.4Rouiller19Severin18Mazikou5Ondoua20Magnin9Stevano.8Cognat17Kutesa27Crivelli1Saipi2Brault-.17Mai22Wafi26Marques20Doumbia29Mahmoud11Steffen27Santos10Bottani93Przybył.

Náhradníci

Tréner: T. Häberli

Náhradníci

Tréner: M. Croci-Torti

Servette FCSila pozíciíFC Lugano
6.75
Ø Hodnotenie
6.85
6.39Brankár (1 v 1)7.75
0G 0A0G 0A
6.77Obranca (4 v 4)6.71
4G 5A1G 3A
6.83Záložník (5 v 5)6.78
16G 11A14G 14A
Servette FC4-2-3-1
32BrankárJ. Frick6.4
3ObrancaK. Tsunemoto
4ObrancaS. Rouiller6.93G1A
19ObrancaY. Severin6.71G
18ObrancaB. Mazikou6.74A
5ZáložníkG. Ondoua6.5
20ZáložníkT. Magnin6.5
9ZáložníkM. Stevanović7.214G7A
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
17ZáložníkD. Kutesa
27ÚtočníkE. Crivelli
FC Lugano4-2-3-1
1BrankárA. Saipi7.8
2ObrancaZ. Brault-Guillard6.5
17ObrancaL. Mai7.21A
22ObrancaA. El Wafi6.6
26ObrancaMartim Marques6.51G2A
20ZáložníkO. Doumbia6.61G1A
29ZáložníkH. Mahmoud6.72G
11ZáložníkR. Steffen7.27G3A
27ZáložníkDaniel Dos Santos6.94G10A
10ZáložníkM. Bottani6.5
93ÚtočníkK. Przybyłko

Prehľad zápasu

Servette FC zdolal FC Lugano 3:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: E. Crivelli 55′, S. Rouiller 82′, S. Rouiller 88′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Servette FC mal 43% držanie lopty, FC Lugano mal 57%. Servette FC mal 17 striel (10 na bránu), FC Lugano mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: Servette FC 2.76 — FC Lugano 1.12. Servette FC urobil 4 striedaní, FC Lugano urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Timothé Cognat 59′).

Rivalita od 2019

Servette FC vs FC Lugano vzájomné výsledky

26 stretnutí
Servette FC
7
výhier
Remízy
11
FC Lugano
8
výhier
Góly spolu
64 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
16/26 · 62%
Nad 2,5
10/26 · 38%

Aktuálna forma

Servette FC

WDWWDW

FC Lugano

LWWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026