Menu

Bsc Young Boys vs Servette Fc

Stadion Wankdorf, Bern15. decembra 2024 o 14:15
21
Rozhodca: L. Cibelli

Udalosti zápasu

BSC Young Boys
Servette FC
Výkop
6′
D. Kutesa

asistencia: U. Simbakoli

D. Males

asistencia: C. Itten

37′
A. VirginiusJ. Monteiro
39′
Polčas
D. Males

asistencia: S. Lauper

46′
49′
Y. SeverinA. Baron
63′
G. OndouaJ. Guillemenot
64′
U. SimbakoliT. Ouattara
Zachary Athekame68′
75′
M. StevanovićE. Crivelli
S. GanvoulaE. Tsimba
79′
Darian Maleš82′
F. UgrinicA. Husic
90+1′
D. MalesK. Imeri
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal5
4Shots off Goal2
21Total Shots9
9Blocked Shots2
14Shots insidebox4
7Shots outsidebox5
12Fouls5
10Corner Kicks3
2Offsides7
53%Ball Possession47%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves6
412Total passes362
321Passes accurate279
78%Passes %77%
2.86expected_goals1.03
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BSC Young Boys je 6.88, v porovnaní s 6.67 u Servette FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BSC Young Boys je S. Lauper (7.05), u Servette FC je to M. Stevanović (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BSC Young Boys prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 11 asistenciami, na čele s D. Males (6G). U Servette FC je to 17 gólov a 12 asistencií s lídrom M. Stevanović (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BSC Young Boys nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Servette FC má 4 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BSC Young Boys nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 5 u Servette FC s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BSC Young Boys nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.85, v porovnaní s 1 u Servette FC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u BSC Young Boys a 79% u Servette FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BSC Young Boys nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Servette FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BSC Young Boys je 26.3 (najmladší: Z. Athekame (21), najstarší: L. Benito (33)), zatiaľ čo Servette FC má priemer 30.1 (najmladší: T. Magnin (22), najstarší: S. Rouiller (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BSC Young Boys majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 20 u Servette FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BSC Young Boys4-4-24-2-3-1Servette FC
GKDEFMIDFWD
26Ballmoos24Athekame30Lauper23Benito27Blum39Males8Łakomy7Ugrinic21Virgini.35Ganvoula9Itten32Frick3Tsunemo.25Adams19Severin18Mazikou4Rouiller5Ondoua20Magnin9Stevano.17Kutesa22Simbako.

Náhradníci

Tréner: J. Magnin

Náhradníci

Tréner: T. Häberli

BSC Young BoysSila pozíciíServette FC
6.88
Ø Hodnotenie
6.67
6.80Brankár (1 v 1)6.39
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (4 v 4)6.72
1G 3A1G 4A
6.86Záložník (4 v 5)6.71
10G 8A16G 8A
6.85Útočník (2 v 1)
3G 0A0G 0A
BSC Young Boys4-4-2
26BrankárD. von Ballmoos6.8
24ObrancaZ. Athekame6.8
30ObrancaS. Lauper7.01G2A
23ObrancaL. Benito6.91A
27ObrancaL. Blum
39ZáložníkD. Males6.96G1A
8ZáložníkŁ. Łakomy6.9
7ZáložníkF. Ugrinic6.8
21ZáložníkA. Virginius6.94G7A
35ÚtočníkS. Ganvoula
9ÚtočníkC. Itten6.83G
Servette FC4-2-3-1
32BrankárJ. Frick6.4
3ObrancaK. Tsunemoto
25ObrancaK. Adams
19ObrancaY. Severin6.71G
18ObrancaB. Mazikou6.74A
4ZáložníkS. Rouiller6.93G1A
5ZáložníkG. Ondoua6.3
20ZáložníkT. Magnin6.5
9ZáložníkM. Stevanović7.213G7A
17ZáložníkD. Kutesa
22ÚtočníkU. Simbakoli

Prehľad zápasu

BSC Young Boys zdolal Servette FC 2:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: D. Kutesa 6′, D. Males 37′, D. Males 46′. Bolo udelených 2 žltých kariet. BSC Young Boys mal 53% držanie lopty, Servette FC mal 47%. BSC Young Boys mal 21 striel (8 na bránu), Servette FC mal 9 (5 na bránu). Očakávané góly: BSC Young Boys 2.86 — Servette FC 1.03. BSC Young Boys urobil 4 striedaní, Servette FC urobil 4.

Rivalita od 2019

BSC Young Boys vs Servette FC vzájomné výsledky

27 stretnutí
BSC Young Boys
11
výhier
Remízy
8
Servette FC
8
výhier
Góly spolu
78 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
15/27 · 56%
Nad 2,5
14/27 · 52%

Aktuálna forma

BSC Young Boys

LLDDDW

Servette FC

WWDWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026