Menu

Fc Zurich vs Fc St Gallen

Stadion Letzigrund, Zürich15. decembra 2024 o 16:30
Domáci

FC Zurich

02
Rozhodca: S. Schärer

Udalosti zápasu

FC Zurich
FC ST. Gallen
Výkop
3′Jozo Stanić
Mounir Chouiar11′
33′
F. Mambimbi

asistencia: C. Witzig

VAR
34′Goal confirmed
Polčas
46′
J. StanićA. Vallci
50′Chima Okoroji
M. ChouiarU. Emmanuel
60′
Lindrit Kamberi68′
A. MarchesanoJ. Okita
81′
L. KamberiN. Tosic
81′
81′
C. OkorojiA. Diaby
85′
K. CsobothVíctor Ruiz
I. MathewJ. Sabobo
86′
88′
F. MambimbiC. Akolo
88′
C. Akolo

asistencia: Jordi Quintillà

90′Victor Ruiz
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
4Shots off Goal2
14Total Shots6
7Blocked Shots1
10Shots insidebox5
4Shots outsidebox1
18Fouls14
6Corner Kicks5
3Offsides6
61%Ball Possession39%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
453Total passes303
362Passes accurate193
80%Passes %64%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Zurich je 6.80, v porovnaní s 6.87 u FC ST. Gallen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Zurich je Y. Brecher (7.15), u FC ST. Gallen je to L. Zigi (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Zurich prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 6 asistenciami, na čele s L. Kamberi (2G). U FC ST. Gallen je to 11 gólov a 10 asistencií s lídrom C. Witzig (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Zurich nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo FC ST. Gallen má 4 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Zurich nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 5 u FC ST. Gallen s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Zurich nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.50, v porovnaní s 1 u FC ST. Gallen s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u FC Zurich a 72% u FC ST. Gallen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Zurich nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 29 u FC ST. Gallen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Zurich je 25.0 (najmladší: C. Tsawa (19), najstarší: Y. Brecher (32)), zatiaľ čo FC ST. Gallen má priemer 27.1 (najmladší: C. Witzig (24), najstarší: Jordi Quintillà (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Zurich majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 17 u FC ST. Gallen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Zurich4-2-3-14-2-3-1FC ST. Gallen
GKDEFMIDFWD
25Brecher5Gómez24Katić31Kryeziu2Kamberi6Tsawa12Mathew26Markelo10Marches.23Chouiar9Perea1Zigi28Vanderm.5Ambrosi.4Stanić36Okoroji8Quintil.24Toma22Faber7Witzig77Csoboth18Mambimbi

Náhradníci

Tréner: R. Moniz

Náhradníci

Tréner: E. Maaßen

FC ZurichSila pozíciíFC ST. Gallen
6.80
Ø Hodnotenie
6.87
7.15Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (4 v 4)6.78
2G 2A7G 6A
6.89Záložník (5 v 5)6.82
4G 4A4G 4A
6.50Útočník (1 v 1)
2G 0A0G 0A
FC Zurich4-2-3-1
25BrankárY. Brecher7.2
5ObrancaM. Gómez6.61A
24ObrancaN. Katić
31ObrancaM. Kryeziu
2ObrancaL. Kamberi6.72G1A
6ZáložníkC. Tsawa6.82G1A
12ZáložníkI. Mathew
26ZáložníkJ. Markelo7.02G3A
10ZáložníkA. Marchesano
23ZáložníkM. Chouiar
9ÚtočníkJ. Perea6.52G
FC ST. Gallen4-2-3-1
1BrankárL. Zigi7.4
28ObrancaH. Vandermersch6.82G2A
5ObrancaS. Ambrosius6.41A
4ObrancaJ. Stanić7.02G
36ObrancaC. Okoroji6.93G3A
8ZáložníkJordi Quintillà7.2
24ZáložníkB. Toma
22ZáložníkK. Faber6.61A
7ZáložníkC. Witzig6.94G3A
77ZáložníkK. Csoboth6.6
18ÚtočníkF. Mambimbi

Prehľad zápasu

FC ST. Gallen zdolal FC Zurich 2:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: F. Mambimbi 33′, C. Akolo 88′. Bolo udelených 5 žltých kariet. FC Zurich mal 61% držanie lopty, FC ST. Gallen mal 39%. FC Zurich mal 14 striel (3 na bránu), FC ST. Gallen mal 6 (3 na bránu). FC Zurich urobil 4 striedaní, FC ST. Gallen urobil 4. VAR zasiahol: Goal confirmed (Felix Mambimbi 34′).

Rivalita od 2017

FC Zurich vs FC ST. Gallen vzájomné výsledky

34 stretnutí
FC Zurich
14
výhier
Remízy
8
FC ST. Gallen
12
výhier
Góly spolu
107 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
25/34 · 74%
Nad 2,5
24/34 · 71%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 33 v 2021

Aktuálna forma

FC Zurich

DLLLWL

FC ST. Gallen

LWWDWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026