Menu

Bsc Young Boys vs Fc Sion

Stadion Wankdorf, Bern8. februára 2025 o 20:30
51
Hostia

FC Sion

Rozhodca: F. San

Udalosti zápasu

BSC Young Boys
FC Sion
Výkop
R. Raveloson
1′
13′
Marquinhos CiprianoN. Hefti
C. Bedia
17′
Card reviewed23′
VAR
29′Kreshnik Hajrizi
37′
B. Kololli
A. Virginius

asistencia: J. Monteiro

42′
Polčas
C. Bedia

asistencia: A. Virginius

53′
59′
I. ChouarefR. Ziegler
59′
F. BarbaG. Diouf
59′
T. BouchlarhemA. Miranchuk
Ł. ŁakomyF. Ugrinic
62′
A. VirginiusK. Imeri
62′
68′
T. BerdayesM. Bouriga
C. BediaC. Itten
72′
J. MonteiroE. Colley
72′
Ebrima Colley73′
C. Fassnacht
74′
L. BlumZ. Athekame
79′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal4
5Shots off Goal6
20Total Shots13
6Blocked Shots3
12Shots insidebox5
8Shots outsidebox8
14Fouls5
5Corner Kicks6
4Offsides2
57%Ball Possession43%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
433Total passes337
371Passes accurate268
86%Passes %80%
3.66expected_goals0.76
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BSC Young Boys je 6.96, v porovnaní s 6.94 u FC Sion. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BSC Young Boys je M. Keller (7.24), u FC Sion je to K. Hajrizi (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BSC Young Boys prispeli v tejto sezóne 42 gólmi a 26 asistenciami, na čele s C. Fassnacht (16G). U FC Sion je to 21 gólov a 15 asistencií s lídrom B. Kololli (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BSC Young Boys nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.08, zatiaľ čo FC Sion má 4 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BSC Young Boys nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u FC Sion s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BSC Young Boys nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.03, v porovnaní s 1 u FC Sion s priemerom 7.16. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u BSC Young Boys a 80% u FC Sion. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BSC Young Boys nazbierali v tejto sezóne 28 žltých kariet, v porovnaní s 34 u FC Sion. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BSC Young Boys je 26.3 (najmladší: J. Hadjam (22), najstarší: L. Benito (33)), zatiaľ čo FC Sion má priemer 27.2 (najmladší: T. Berdayes (23), najstarší: B. Kololli (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BSC Young Boys majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 26 u FC Sion. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BSC Young Boys4-4-24-2-3-1FC Sion
GKDEFMIDFWD
33Keller27Blum13Camara23Benito3Hadjam21Virgini.45Ravelos.8Łakomy77Monteiro16Fassnac.29Bedia16Fayulu14Lavanchy28Hajrizi93Barba6Cipriano33Bua88Kabacal.29Berdayes70Kololli11Bouchla.7Chouaref

Náhradníci

Tréner: G. Contini

Náhradníci

Tréner: D. Tholot

BSC Young BoysSila pozíciíFC Sion
6.96
Ø Hodnotenie
6.94
7.24Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.08Obranca (4 v 4)7.04
2G 5A2G 3A
6.80Záložník (4 v 5)6.80
8G 10A12G 6A
7.03Útočník (2 v 1)7.16
32G 11A7G 6A
BSC Young Boys4-4-2
33BrankárM. Keller7.2
27ObrancaL. Blum
13ObrancaM. Camara
23ObrancaL. Benito7.01A
3ObrancaJ. Hadjam7.22G4A
21ZáložníkA. Virginius6.94G7A
45ZáložníkR. Raveloson6.7
8ZáložníkŁ. Łakomy6.9
77ZáložníkJ. Monteiro6.84G3A
16ÚtočníkC. Fassnacht7.016G7A
29ÚtočníkC. Bedia7.016G4A
FC Sion4-2-3-1
16BrankárT. Fayulu
14ObrancaN. Lavanchy7.01G2A
28ObrancaK. Hajrizi7.31G1A
93ObrancaF. Barba
6ObrancaMarquinhos Cipriano6.9
33ZáložníkK. Bua
88ZáložníkA. Kabacalman7.23G1A
29ZáložníkT. Berdayes6.52G2A
70ZáložníkB. Kololli6.97G2A
11ZáložníkT. Bouchlarhem6.61A
7ÚtočníkI. Chouaref7.27G6A

Prehľad zápasu

BSC Young Boys zdolal FC Sion 5:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: R. Raveloson 1′, C. Bedia 17′, B. Kololli 37′, A. Virginius 42′, C. Bedia 53′, C. Fassnacht 74′. Bolo udelených 2 žltých kariet. BSC Young Boys mal 57% držanie lopty, FC Sion mal 43%. BSC Young Boys mal 20 striel (9 na bránu), FC Sion mal 13 (4 na bránu). Očakávané góly: BSC Young Boys 3.66 — FC Sion 0.76. BSC Young Boys urobil 5 striedaní, FC Sion urobil 5. VAR zasiahol: Card reviewed (Marvin Keller 23′).

Rivalita od 2016

BSC Young Boys vs FC Sion vzájomné výsledky

36 stretnutí
BSC Young Boys
26
výhier
Remízy
4
FC Sion
6
výhier
Góly spolu
110 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
18/36 · 50%
Nad 2,5
22/36 · 61%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2024

Aktuálna forma

BSC Young Boys

WLLDDD

FC Sion

WWWWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026