Menu

Fc Zurich vs Fc St Gallen

Stadion Letzigrund, Zürich9. februára 2025 o 16:30
Domáci

FC Zurich

12
Rozhodca: S. Schärer
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Zurich
FC ST. Gallen
Výkop
Cheveyo Tsawa1′
B. Krasniqi
19′
C. TsawaM. Reichmuth
22′
Polčas
46′
K. CsobothF. Mambimbi
C. LigueD. Denoon
54′
64′
M. StevanovićB. Fazliji
65′
W. GeubbelsJ. Nsame
J. MarkeloU. Emmanuel
67′
J. PereaRodrigo Conceição
67′
J. GbaminL. Kamberi
67′
70′
L. DaschnerB. Toma
70′
J. Nsame

asistencia: F. Mambimbi

76′
J. Nsame

asistencia: F. Mambimbi

90+4′Lukas Görtler
90+2′Jean-Pierre Nsame
90′
C. WitzigK. Faber
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
6Shots off Goal5
18Total Shots13
10Blocked Shots1
10Shots insidebox6
8Shots outsidebox7
15Fouls13
8Corner Kicks4
1Offsides7
68%Ball Possession32%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
513Total passes247
419Passes accurate158
82%Passes %64%
1.36expected_goals1.77
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Zurich je 6.78, v porovnaní s 7.03 u FC ST. Gallen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Zurich je Y. Brecher (7.15), u FC ST. Gallen je to W. Geubbels (8.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Zurich prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 14 asistenciami, na čele s S. Zuber (4G). U FC ST. Gallen je to 24 gólov a 18 asistencií s lídrom L. Görtler (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Zurich nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.49, zatiaľ čo FC ST. Gallen má 4 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Zurich nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 5 u FC ST. Gallen s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Zurich nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 1 u FC ST. Gallen s priemerom 8.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u FC Zurich a 68% u FC ST. Gallen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Zurich nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 43 u FC ST. Gallen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Zurich je 25.3 (najmladší: C. Tsawa (19), najstarší: S. Zuber (34)), zatiaľ čo FC ST. Gallen má priemer 26.4 (najmladší: M. Stevanović (23), najstarší: L. Görtler (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Zurich majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 22 u FC ST. Gallen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Zurich3-4-1-24-2-3-1FC ST. Gallen
GKDEFMIDFWD
25Brecher4Gbamin5Gómez20Ligue8Ballet7Krasniqi6Tsawa26Markelo17Zuber9Perea23Chouiar1Zigi28Vanderm.5Ambrosi.4Stanić36Okoroji16Görtler64Stevano.19Daschner7Witzig77Csoboth9Geubbels

Náhradníci

Tréner: R. Moniz

Náhradníci

Tréner: E. Maaßen

FC ZurichSila pozíciíFC ST. Gallen
6.78
Ø Hodnotenie
7.03
7.15Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
6.49Obranca (3 v 4)6.78
0G 1A7G 6A
6.82Záložník (4 v 5)6.86
5G 10A14G 12A
6.82Útočník (3 v 1)8.50
6G 3A3G 0A
FC Zurich3-4-1-2
25BrankárY. Brecher7.2
4ObrancaJ. Gbamin
5ObrancaM. Gómez6.61A
20ObrancaC. Ligue6.4
8ZáložníkS. Ballet
7ZáložníkB. Krasniqi6.71G6A
6ZáložníkC. Tsawa6.82G1A
26ZáložníkJ. Markelo7.02G3A
17ÚtočníkS. Zuber7.14G3A
9ÚtočníkJ. Perea6.52G
23ÚtočníkM. Chouiar
FC ST. Gallen4-2-3-1
1BrankárL. Zigi7.4
28ObrancaH. Vandermersch6.82G2A
5ObrancaS. Ambrosius6.41A
4ObrancaJ. Stanić7.02G
36ObrancaC. Okoroji6.93G3A
16ZáložníkL. Görtler7.38G7A
64ZáložníkM. Stevanović6.61G
19ZáložníkL. Daschner6.91G2A
7ZáložníkC. Witzig6.94G3A
77ZáložníkK. Csoboth6.6
9ÚtočníkW. Geubbels8.53G

Prehľad zápasu

FC ST. Gallen zdolal FC Zurich 2:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: B. Krasniqi 19′, J. Nsame 70′, J. Nsame 76′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Zurich mal 68% držanie lopty, FC ST. Gallen mal 32%. FC Zurich mal 18 striel (2 na bránu), FC ST. Gallen mal 13 (7 na bránu). Očakávané góly: FC Zurich 1.36 — FC ST. Gallen 1.77. FC Zurich urobil 5 striedaní, FC ST. Gallen urobil 5.

Rivalita od 2017

FC Zurich vs FC ST. Gallen vzájomné výsledky

34 stretnutí
FC Zurich
14
výhier
Remízy
8
FC ST. Gallen
12
výhier
Góly spolu
106 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
24/34 · 71%
Nad 2,5
23/34 · 68%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 33 v 2021

Aktuálna forma

FC Zurich

DLLLWL

FC ST. Gallen

LWWDWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026