Menu

Fc Winterthur vs Bsc Young Boys

Stadion Schützenwiese, Winterthur15. februára 2025 o 20:30
10
Rozhodca: U. Schnyder

Udalosti zápasu

FC Winterthur
BSC Young Boys
Výkop
34′Zachary Athekame
39′Mohamed Camara
Polčas
46′
Z. AthekameL. Blum
56′
C. FassnachtŁ. Łakomy
66′
A. VirginiusE. Colley
66′
R. RavelosonM. Chaiwa
F. FreiB. Stillhart
76′
A. DurrerS. Cueni
76′
76′
J. HadjamAbdu Conté
C. GomisM. Di Giusto
82′
A. BaroanL. Bajrami
82′
M. Di Giusto
84′
Labinot Bajrami90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal7
4Shots off Goal9
14Total Shots19
5Blocked Shots3
9Shots insidebox9
5Shots outsidebox10
9Fouls8
4Corner Kicks6
0Offsides0
46%Ball Possession54%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves4
431Total passes494
340Passes accurate413
79%Passes %84%
1.28expected_goals1.02
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Winterthur je 6.73, v porovnaní s 6.93 u BSC Young Boys. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Winterthur je S. Kapino (7.35), u BSC Young Boys je to M. Keller (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Winterthur prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 4 asistenciami, na čele s C. Gomis (2G). U BSC Young Boys je to 42 gólov a 26 asistencií s lídrom C. Bedia (16G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Winterthur nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.54, zatiaľ čo BSC Young Boys má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Winterthur nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.57, oproti 4 u BSC Young Boys s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Winterthur nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.28, v porovnaní s 2 u BSC Young Boys s priemerom 7.03. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u FC Winterthur a 79% u BSC Young Boys. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Winterthur nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 30 u BSC Young Boys. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Winterthur je 27.4 (najmladší: L. Lüthi (22), najstarší: L. Zuffi (35)), zatiaľ čo BSC Young Boys má priemer 26.2 (najmladší: Z. Athekame (21), najstarší: L. Benito (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Winterthur majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 24 u BSC Young Boys. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Winterthur3-5-24-2-2-2BSC Young Boys
GKDEFMIDFWD
1Kapino16Arnold21Lüthi5Mühl24Sidler7Zuffi22Durrer20Frei19Ulrich15Gomis28Baroan33Keller24Athekame13Camara23Benito3Hadjam45Ravelos.7Ugrinic21Virgini.77Monteiro29Bedia16Fassnac.

Náhradníci

Tréner: U. Forte

Náhradníci

Tréner: G. Contini

FC WinterthurSila pozíciíBSC Young Boys
6.73
Ø Hodnotenie
6.93
7.35Brankár (1 v 1)7.24
0G 0A0G 0A
6.54Obranca (3 v 4)7.00
1G 0A2G 5A
6.57Záložník (5 v 4)6.76
2G 4A8G 10A
7.28Útočník (2 v 2)7.03
2G 0A32G 11A
FC Winterthur3-5-2
1BrankárS. Kapino7.3
16ObrancaR. Arnold6.51G
21ObrancaL. Lüthi6.6
5ObrancaL. Mühl6.5
24ZáložníkS. Sidler6.61G2A
7ZáložníkL. Zuffi6.81G
22ZáložníkA. Durrer6.51A
20ZáložníkF. Frei
19ZáložníkD. Ulrich6.41A
15ÚtočníkC. Gomis7.32G
28ÚtočníkA. Baroan
BSC Young Boys4-2-2-2
33BrankárM. Keller7.2
24ObrancaZ. Athekame6.8
13ObrancaM. Camara
23ObrancaL. Benito7.01A
3ObrancaJ. Hadjam7.22G4A
45ZáložníkR. Raveloson6.7
7ZáložníkF. Ugrinic6.8
21ZáložníkA. Virginius6.94G7A
77ZáložníkJ. Monteiro6.84G3A
29ÚtočníkC. Bedia7.016G4A
16ÚtočníkC. Fassnacht7.016G7A

Prehľad zápasu

FC Winterthur zdolal BSC Young Boys 1:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: M. Di Giusto 84′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Winterthur mal 46% držanie lopty, BSC Young Boys mal 54%. FC Winterthur mal 14 striel (5 na bránu), BSC Young Boys mal 19 (7 na bránu). Očakávané góly: FC Winterthur 1.28 — BSC Young Boys 1.02. FC Winterthur urobil 4 striedaní, BSC Young Boys urobil 5.

Rivalita od 2020

FC Winterthur vs BSC Young Boys vzájomné výsledky

15 stretnutí
FC Winterthur
0
výhier
Remízy
4
BSC Young Boys
11
výhier
Góly spolu
60 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
11/15 · 73%
Nad 2,5
11/15 · 73%

Aktuálna forma

FC Winterthur

DLLLLW

BSC Young Boys

WLLDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026