Menu

Fc St Gallen vs Grasshoppers

kybunpark, St. Gallen8. marca 2025 o 20:30
31
Rozhodca: A. Kanagasingam
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC ST. Gallen
Grasshoppers
Výkop
W. Geubbels

asistencia: H. Vandermersch

16′
22′Amir Abrashi
VAR
33′Penalty confirmed
Albert Vallci35′
35′Nestory Irankunda
35′
S. Kittel

Penalty

45+4′Adama Bojang
Polčas
46′
A. BojangT. Ndenge
46′
S. KittelB. Schmitz
Penalty confirmed54′
VAR
55′Saulo Decarli
W. Geubbels

Penalty

57′
Hugo Vandermersch63′
C. Witzig

asistencia: J. Nsame

66′
68′
N. IrankundaN. Muci
69′
D. AbelsE. Maurin
77′Justin Hammel
C. AkoloF. Mambimbi
78′
W. GeubbelsL. Daschner
78′
C. WitzigK. Csoboth
83′
H. VandermerschK. Faber
83′
83′
T. MeyerM. Choinière
85′Ayumu Seko
86′Noah Persson
Jean-Pierre Nsame

Missed Penalty

88′
Noah Yannick90+6′
J. NsameM. Cisse
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
4Shots off Goal1
15Total Shots5
5Blocked Shots2
10Shots insidebox4
5Shots outsidebox1
8Fouls13
6Corner Kicks2
4Offsides1
72%Ball Possession28%
3Yellow Cards6
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves3
563Total passes216
478Passes accurate145
85%Passes %67%
3.26expected_goals1.12
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC ST. Gallen je 7.22, v porovnaní s 6.68 u Grasshoppers. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC ST. Gallen je W. Geubbels (8.50), u Grasshoppers je to J. Hammel (7.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC ST. Gallen prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 6 asistenciami, na čele s C. Witzig (4G). U Grasshoppers je to 4 gólov a 2 asistencií s lídrom D. Abels (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC ST. Gallen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Grasshoppers má 4 obrancov s priemerom 6.46. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC ST. Gallen nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.52, oproti 4 u Grasshoppers s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC ST. Gallen nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Grasshoppers s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u FC ST. Gallen a 70% u Grasshoppers. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC ST. Gallen nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Grasshoppers. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC ST. Gallen je 26.4 (najmladší: N. Yannick (21), najstarší: Jordi Quintillà (32)), zatiaľ čo Grasshoppers má priemer 27.3 (najmladší: T. Meyer (21), najstarší: A. Abrashi (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC ST. Gallen majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 23 u Grasshoppers. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC ST. Gallen4-2-3-14-3-1-2Grasshoppers
GKDEFMIDFWD
1Zigi28Vanderm.4Stanić20Vallci14Yannick8Quintil.24Toma7Witzig10Akolo9Geubbels33Nsame71Hammel2Abels3Decarli15Seko16Persson14Hassane6Abrashi8Kittel53Meyer25Bojang66Irankun.

Náhradníci

Tréner: E. Maaßen

Náhradníci

Tréner: T. Oral

FC ST. GallenSila pozíciíGrasshoppers
7.22
Ø Hodnotenie
6.68
7.44Brankár (1 v 1)7.00
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 4)6.46
4G 3A2G 1A
7.52Záložník (5 v 4)6.72
7G 3A2G 1A
FC ST. Gallen4-2-3-1
1BrankárL. Zigi7.4
28ObrancaH. Vandermersch6.82G2A
4ObrancaJ. Stanić7.02G
20ObrancaA. Vallci6.71A
14ObrancaN. Yannick
8ZáložníkJordi Quintillà7.2
24ZáložníkB. Toma
7ZáložníkC. Witzig6.94G3A
10ZáložníkC. Akolo
9ZáložníkW. Geubbels8.53G
33ÚtočníkJ. Nsame
Grasshoppers4-3-1-2
71BrankárJ. Hammel7.0
2ObrancaD. Abels6.81G1A
3ObrancaS. Decarli6.11G
15ObrancaA. Seko
16ObrancaN. Persson
14ZáložníkI. Hassane6.61G
6ZáložníkA. Abrashi6.7
8ZáložníkS. Kittel
53ZáložníkT. Meyer6.81G1A
25ÚtočníkA. Bojang
66ÚtočníkN. Irankunda

Prehľad zápasu

FC ST. Gallen zdolal Grasshoppers 3:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: W. Geubbels 16′, S. Kittel 35′ (pen.), W. Geubbels 57′ (pen.), C. Witzig 66′, Jean-Pierre Nsame 88′. Bolo udelených 9 žltých kariet, 1 červených kariet. FC ST. Gallen mal 72% držanie lopty, Grasshoppers mal 28%. FC ST. Gallen mal 15 striel (6 na bránu), Grasshoppers mal 5 (2 na bránu). Očakávané góly: FC ST. Gallen 3.26 — Grasshoppers 1.12. FC ST. Gallen urobil 5 striedaní, Grasshoppers urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Nestory Irankunda 33′), Penalty confirmed (Bastien Toma 54′).

Rivalita od 2016

FC ST. Gallen vs Grasshoppers vzájomné výsledky

30 stretnutí
FC ST. Gallen
15
výhier
Remízy
7
Grasshoppers
8
výhier
Góly spolu
92 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
21/30 · 70%
Nad 2,5
20/30 · 67%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 52 v 2021

Aktuálna forma

FC ST. Gallen

LWWDWD

Grasshoppers

LLLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026