Menu

Servette Fc vs Bsc Young Boys

Stade de Genève, Lancy1. apríla 2025 o 20:30
01
Rozhodca: S. Horisberger

Udalosti zápasu

Servette FC
BSC Young Boys
Výkop
23′Loris Benito
38′
L. BenitoR. Raveloson
41′
C. Fassnacht

asistencia: F. Ugrinic

Polčas
46′
C. IttenC. Bedia
46′
Ł. ŁakomyD. Males
A. NdoyeE. Crivelli
57′
64′Sandro Lauper
Penalty cancelled65′
VAR
Gaël Ondoua72′
72′
A. VirginiusAbdu Conté
G. OndouaT. Ouattara
74′
D. KutesaJ. Guillemenot
82′
88′
Z. AthekameL. Blum
90+4′Christian Fassnacht
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal4
4Shots off Goal4
9Total Shots9
4Blocked Shots1
6Shots insidebox6
3Shots outsidebox3
5Fouls18
3Corner Kicks6
1Offsides1
57%Ball Possession43%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
498Total passes373
413Passes accurate293
83%Passes %79%
1.17expected_goals0.78
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Servette FC je 6.86, v porovnaní s 6.96 u BSC Young Boys. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Servette FC je T. Cognat (7.26), u BSC Young Boys je to M. Keller (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Servette FC prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 17 asistenciami, na čele s M. Stevanović (13G). U BSC Young Boys je to 25 gólov a 21 asistencií s lídrom C. Fassnacht (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Servette FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo BSC Young Boys má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Servette FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 5 u BSC Young Boys s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Servette FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u BSC Young Boys s priemerom 6.85. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Servette FC a 81% u BSC Young Boys. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Servette FC nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 21 u BSC Young Boys. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Servette FC je 31.9 (najmladší: T. Cognat (27), najstarší: S. Rouiller (35)), zatiaľ čo BSC Young Boys má priemer 26.1 (najmladší: Z. Athekame (21), najstarší: L. Benito (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Servette FC majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 19 u BSC Young Boys. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Servette FC4-2-3-14-2-3-1BSC Young Boys
GKDEFMIDFWD
1Mall3Tsunemo.25Adams4Rouiller18Mazikou5Ondoua6Baron9Stevano.8Cognat17Kutesa24Ndoye33Keller24Athekame13Camara23Benito3Hadjam7Ugrinic30Lauper16Fassnac.8Łakomy21Virgini.9Itten

Náhradníci

Tréner: T. Häberli

Náhradníci

Tréner: G. Contini

Servette FCSila pozíciíBSC Young Boys
6.86
Ø Hodnotenie
6.96
6.73Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (4 v 4)6.98
3G 5A2G 5A
6.92Záložník (5 v 5)6.92
15G 12A20G 16A
Útočník (1 v 1)6.85
0G 0A3G 0A
Servette FC4-2-3-1
1BrankárJ. Mall6.7
3ObrancaK. Tsunemoto
25ObrancaK. Adams
4ObrancaS. Rouiller6.93G1A
18ObrancaB. Mazikou6.74A
5ZáložníkG. Ondoua6.3
6ZáložníkA. Baron6.91A
9ZáložníkM. Stevanović7.213G7A
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
17ZáložníkD. Kutesa
24ÚtočníkA. Ndoye
BSC Young Boys4-2-3-1
33BrankárM. Keller7.2
24ObrancaZ. Athekame6.8
13ObrancaM. Camara
23ObrancaL. Benito6.91A
3ObrancaJ. Hadjam7.22G4A
7ZáložníkF. Ugrinic6.8
30ZáložníkS. Lauper7.01G2A
16ZáložníkC. Fassnacht7.015G7A
8ZáložníkŁ. Łakomy6.9
21ZáložníkA. Virginius6.94G7A
9ÚtočníkC. Itten6.83G

Prehľad zápasu

BSC Young Boys zdolal Servette FC 1:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: C. Fassnacht 41′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Servette FC mal 57% držanie lopty, BSC Young Boys mal 43%. Servette FC mal 9 striel (1 na bránu), BSC Young Boys mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: Servette FC 1.17 — BSC Young Boys 0.78. Servette FC urobil 3 striedaní, BSC Young Boys urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Timothé Cognat 65′).

Rivalita od 2019

Servette FC vs BSC Young Boys vzájomné výsledky

27 stretnutí
Servette FC
8
výhier
Remízy
8
BSC Young Boys
11
výhier
Góly spolu
80 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
16/27 · 59%
Nad 2,5
15/27 · 56%

Aktuálna forma

Servette FC

WWDWWL

BSC Young Boys

LLDDDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026