Menu

Servette Fc vs Bsc Young Boys

Stade de Genève, Lancy11. mája 2025 o 16:30
00
Rozhodca: U. Schnyder

Udalosti zápasu

Servette FC
BSC Young Boys
Výkop
VAR
4′Goal cancelled
Polčas
68′
D. MalesA. Virginius
Keyan VarelaA. Ndoye
76′
77′
Z. AthekameL. Blum
77′
F. UgrinicŁ. Łakomy
E. CrivelliT. Ouattara
79′
87′Lewin Blum
T. CognatD. Kutesa
89′
89′
E. ColleyC. Itten
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
9Shots off Goal8
17Total Shots20
4Blocked Shots6
14Shots insidebox14
3Shots outsidebox6
9Fouls7
7Corner Kicks8
1Offsides5
42%Ball Possession58%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves4
314Total passes426
215Passes accurate341
68%Passes %80%
1.41expected_goals1.08
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Servette FC je 6.87, v porovnaní s 6.95 u BSC Young Boys. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Servette FC je T. Cognat (7.26), u BSC Young Boys je to M. Keller (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Servette FC prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 18 asistenciami, na čele s M. Stevanović (14G). U BSC Young Boys je to 44 gólov a 20 asistencií s lídrom C. Fassnacht (16G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Servette FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo BSC Young Boys má 4 obrancov s priemerom 7.01. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Servette FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 4 u BSC Young Boys s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Servette FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u BSC Young Boys s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Servette FC a 81% u BSC Young Boys. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Servette FC nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 29 u BSC Young Boys. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Servette FC je 29.6 (najmladší: Keyan Varela (19), najstarší: M. Stevanović (35)), zatiaľ čo BSC Young Boys má priemer 26.6 (najmladší: Z. Athekame (21), najstarší: L. Benito (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Servette FC majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 23 u BSC Young Boys. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Servette FC4-2-3-14-4-2BSC Young Boys
GKDEFMIDFWD
1Mall3Tsunemo.25Adams19Severin18Mazikou28Douline6Baron9Stevano.8Cognat36Varela27Crivelli33Keller24Athekame30Lauper23Benito3Hadjam39Males45Ravelos.7Ugrinic16Fassnac.11Colley29Bedia

Náhradníci

Tréner: T. Häberli

Náhradníci

Tréner: G. Contini

Servette FCSila pozíciíBSC Young Boys
6.87
Ø Hodnotenie
6.95
6.73Brankár (1 v 1)7.24
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (4 v 4)7.01
1G 4A3G 7A
6.96Záložník (5 v 4)6.85
21G 14A23G 9A
Útočník (1 v 2)6.88
0G 0A18G 4A
Servette FC4-2-3-1
1BrankárJ. Mall6.7
3ObrancaK. Tsunemoto
25ObrancaK. Adams
19ObrancaY. Severin6.71G
18ObrancaB. Mazikou6.74A
28ZáložníkD. Douline6.94G2A
6ZáložníkA. Baron6.91A
9ZáložníkM. Stevanović7.214G7A
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
36ZáložníkKeyan Varela6.61G
27ÚtočníkE. Crivelli
BSC Young Boys4-4-2
33BrankárM. Keller7.2
24ObrancaZ. Athekame6.8
30ObrancaS. Lauper7.11G2A
23ObrancaL. Benito7.01A
3ObrancaJ. Hadjam7.22G4A
39ZáložníkD. Males7.07G2A
45ZáložníkR. Raveloson6.7
7ZáložníkF. Ugrinic6.8
16ZáložníkC. Fassnacht7.016G7A
11ÚtočníkE. Colley6.72G
29ÚtočníkC. Bedia7.016G4A

Prehľad zápasu

Servette FC a BSC Young Boys remizovali 0:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Bolo udelených 1 žltých kariet. Servette FC mal 42% držanie lopty, BSC Young Boys mal 58%. Servette FC mal 17 striel (4 na bránu), BSC Young Boys mal 20 (6 na bránu). Očakávané góly: Servette FC 1.41 — BSC Young Boys 1.08. Servette FC urobil 3 striedaní, BSC Young Boys urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Zachary Athekame 4′).

Rivalita od 2019

Servette FC vs BSC Young Boys vzájomné výsledky

27 stretnutí
Servette FC
8
výhier
Remízy
7
BSC Young Boys
12
výhier
Góly spolu
81 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
16/27 · 59%
Nad 2,5
15/27 · 56%

Aktuálna forma

Servette FC

WDWWDW

BSC Young Boys

WLLDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026