Menu

Panetolikos vs Aris Thessalonikis

Stadio Panetolikou, Agrinio9. novembra 2024 o 16:00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Panetolikos
Aris Thessalonikis
Výkop
E. Pantelakis

asistencia: I. Bouzoukis

17′
41′
Manu García

asistencia: J. Cifuentes

Goal cancelled45+3′
VAR
Polčas
Facundo Pérez48′
I. BouzoukisG. Liavas
57′
Georgios Liavas64′
64′Monchu
VAR
65′Goal cancelled
S. MladenN. Stajić
70′
S. LomónacoA. Roa
70′
75′
M. SuleymanovK. Saverio
77′Lindsay Rose
82′
Manu GarcíaValentino Fattore
VAR
87′Goal cancelled
90+9′Juankar
Daniel LajudC. Belevonis
90+2′
90+1′
Loren MorónR. Quaison
90+1′
P. SistoC. Diandy
C. Belevonis 0

asistencia: N. Stajić

90+10′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
5Shots off Goal4
10Total Shots8
1Blocked Shots2
8Shots insidebox3
2Shots outsidebox5
12Fouls8
7Corner Kicks4
3Offsides0
40%Ball Possession60%
2Yellow Cards2
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves2
352Total passes538
285Passes accurate466
81%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Panetolikos je 6.75, v porovnaní s 6.79 u Aris Thessalonikis. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Panetolikos je L. Chaves (7.40), u Aris Thessalonikis je to Monchu (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Panetolikos prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 2 asistenciami, na čele s C. Mavrias (1G). U Aris Thessalonikis je to 5 gólov a 2 asistencií s lídrom Loren Morón (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Panetolikos nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.58, zatiaľ čo Aris Thessalonikis má 4 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Panetolikos nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.63, oproti 5 u Aris Thessalonikis s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Panetolikos nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Aris Thessalonikis s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Panetolikos a 81% u Aris Thessalonikis. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Panetolikos nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Aris Thessalonikis. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Panetolikos je 29.2 (najmladší: C. Shielis (25), najstarší: S. Mladen (34)), zatiaľ čo Aris Thessalonikis má priemer 31.0 (najmladší: Monchu (26), najstarší: L. Rose (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Panetolikos majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 12 u Aris Thessalonikis. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Panetolikos5-3-24-2-3-1Aris Thessalonikis
GKDEFMIDFWD
13Chaves35Mavrias16Shielis4Pantela.5Mladen24Silva90Luís10Pérez18Bouzouk.11Lajud15Lomónaco20Sidklev33Montoya92Rose14Brabec27Juankar5Cifuent.8Monchu93Suleyma.6García7Sisto80Morón

Náhradníci

Tréner: G. Petrakis

Náhradníci

Tréner: A. Mantzios

PanetolikosSila pozíciíAris Thessalonikis
6.75
Ø Hodnotenie
6.79
7.40Brankár (1 v 1)
0G 1A0G 0A
6.58Obranca (5 v 4)6.92
1G 1A0G 0A
6.63Záložník (3 v 5)6.83
0G 0A1G 1A
Útočník (2 v 1)6.60
0G 0A4G 1A
Panetolikos5-3-2
13BrankárL. Chaves7.41A
35ObrancaC. Mavrias6.61G
16ObrancaC. Shielis6.61A
4ObrancaE. Pantelakis
5ObrancaS. Mladen6.5
24ObrancaP. Silva
90ZáložníkMiguel Luís6.6
10ZáložníkF. Pérez
18ZáložníkI. Bouzoukis
11ÚtočníkDaniel Lajud
15ÚtočníkS. Lomónaco
Aris Thessalonikis4-2-3-1
20BrankárF. Sidklev
33ObrancaMartín Montoya
92ObrancaL. Rose6.9
14ObrancaJ. Brabec
27ObrancaJuankar
5ZáložníkJ. Cifuentes
8ZáložníkMonchu7.11G1A
93ZáložníkM. Suleymanov
6ZáložníkManu García
7ZáložníkP. Sisto6.6
80ÚtočníkLoren Morón6.64G1A

Prehľad zápasu

Panetolikos zdolal Aris Thessalonikis 2:1. Zápas sa hral v Super League 1 2024. Góly strelili: E. Pantelakis 17′, Manu García 41′, C. Belevonis 0 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Panetolikos mal 40% držanie lopty, Aris Thessalonikis mal 60%. Panetolikos mal 10 striel (4 na bránu), Aris Thessalonikis mal 8 (2 na bránu). Panetolikos urobil 4 striedaní, Aris Thessalonikis urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Pedro Silva 45′), Goal cancelled (Manu García 65′), Goal cancelled (Filip Sidklev 87′).

Rivalita od 2011

Panetolikos vs Aris Thessalonikis vzájomné výsledky

23 stretnutí
Panetolikos
5
výhier
Remízy
5
Aris Thessalonikis
13
výhier
Góly spolu
47 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
6/23 · 26%
Nad 2,5
8/23 · 35%

Aktuálna forma

Panetolikos

LDLLWD

Aris Thessalonikis

WWWWDL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Aris Thessalonikis dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Panetolikos3výhry
0remízy10 stretnutí
Aris Thessalonikis7výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.9

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (40%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (26%) — kurzy môžu podceňovať Panetolikos.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 28.4%Remíza 31.0%Hostia 47.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.403.102.05
Max3.673.402.12
Nad 2,5: 42.6%Pod 2,5: 63.7%
Trhový favorit:Aris Thessalonikis · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh25.8%29.6%44.6%
Verejný trh27.1%27.9%45.1%
Δ1.3%1.8%0.5%

Panetolikos vs Aris Thessalonikis — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Panetolikos
Výsledok vs. Trh: Aris Thessalonikis (48%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

PanetolikosPolčas:11Aris Thessalonikis
8Strely5
4Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
31/01/26Panetolikos0–1Aris Thessalonikis4.00/3.25/1.91
30/08/25Aris Thessalonikis0–2Panetolikos1.44/4.29/7.04
23/02/25Aris Thessalonikis2–1Panetolikos1.54/3.79/6.29
09/11/24Panetolikos2–1Aris Thessalonikis3.52/3.23/2.09
14/01/24Panetolikos0–4Aris Thessalonikis2.58/3.16/2.74
24/09/23Aris Thessalonikis3–0Panetolikos1.47/3.95/6.76
29/12/22Aris Thessalonikis1–0Panetolikos1.42/4.04/8.28
28/08/22Panetolikos3–1Aris Thessalonikis4.18/3.08/1.98
30/01/22Panetolikos0–2Aris Thessalonikis3.41/3.04/2.24
24/10/21Aris Thessalonikis5–1Panetolikos1.44/4.17/7.64

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Panetolikos

V 126R 117P 207
Nad 2,541
Goals scored428

Vonkajšia bilancia: Aris Thessalonikis

V 271R 185P 229
Nad 2,540
Goals scored820

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026