Menu

Aris Thessalonikis vs Atromitos

Stadio Harilaou Kleánthis Vikelídis, Thessaloníki7. decembra 2024 o 18:30
21
Hostia

Atromitos

Rozhodca: A. Evangelou

Udalosti zápasu

Aris Thessalonikis
Atromitos
Výkop
Hugo Mallo

asistencia: M. Suleymanov

14′
Monchu28′
33′Makana Baku
36′
Vladimír Darida43′
Polčas
46′
P. MichorlD. Jubitana
46′
QuiniM. Mountes
VAR
51′Penalty confirmed
53′
Amr Warda

Penalty

54′Mattheos Mountes
66′
M. BakuD. Kaloskamis
69′Athanasios Karamanis
Fran VélezJ. Brabec
69′
69′
T. van WeertCarlitos
Manu GarcíaJ. Jules
75′
M. SuleymanovP. Sisto
75′
75′
T. TsingarasEder González
M. FrýdekMartín Montoya
85′
V. DaridaÁ. Zamora
85′
Jean Jules Mvondo86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
2Shots off Goal3
7Total Shots11
3Blocked Shots5
5Shots insidebox6
2Shots outsidebox5
20Fouls11
1Corner Kicks5
2Offsides0
53%Ball Possession47%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
457Total passes374
383Passes accurate297
84%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Aris Thessalonikis je 6.94, v porovnaní s 6.77 u Atromitos. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Aris Thessalonikis je Fabiano (7.25), u Atromitos je to L. Choutesiotis (6.98).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Aris Thessalonikis prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 3 asistenciami, na čele s Loren Morón (4G). U Atromitos je to 14 gólov a 13 asistencií s lídrom M. Baku (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Aris Thessalonikis nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.04, zatiaľ čo Atromitos má 4 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Aris Thessalonikis nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 5 u Atromitos s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Aris Thessalonikis nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 1 u Atromitos s priemerom 6.43. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Aris Thessalonikis a 79% u Atromitos. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Aris Thessalonikis nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 40 u Atromitos. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Aris Thessalonikis je 31.8 (najmladší: Monchu (26), najstarší: Julián (34)), zatiaľ čo Atromitos má priemer 29.3 (najmladší: T. Karamanis (22), najstarší: Quini (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Aris Thessalonikis majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 23 u Atromitos. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Aris Thessalonikis4-2-3-14-2-3-1Atromitos
GKDEFMIDFWD
23Julián22Mallo3Fabiano4Vélez17Frýdek16Darida8Monchu93Suleyma.6García11Saverio80Morón1Choutes.17Quini31Brorsson4Stavrop.3Athanas.5Tsingar.66Karaman.32Baku8Michorl7Warda9Weert

Náhradníci

Tréner: A. Mantzios

Náhradníci

Tréner: P. García

Aris ThessalonikisSila pozíciíAtromitos
6.94
Ø Hodnotenie
6.77
Brankár (1 v 1)6.98
0G 0A0G 0A
7.04Obranca (4 v 4)6.71
2G 1A2G 0A
7.08Záložník (5 v 5)6.83
1G 1A11G 13A
6.60Útočník (1 v 1)6.43
4G 1A1G 0A
Aris Thessalonikis4-2-3-1
23BrankárJulián
22ObrancaHugo Mallo
3ObrancaFabiano7.32G
4ObrancaFran Vélez
17ObrancaM. Frýdek6.81A
16ZáložníkV. Darida
8ZáložníkMonchu7.11G1A
93ZáložníkM. Suleymanov
6ZáložníkManu García
11ZáložníkK. Saverio
80ÚtočníkLoren Morón6.64G1A
Atromitos4-2-3-1
1BrankárL. Choutesiotis7.0
17ObrancaQuini6.5
31ObrancaF. Brorsson
4ObrancaD. Stavropoulos6.92G
3ObrancaN. Athanasiou
5ZáložníkT. Tsingaras6.91G2A
66ZáložníkT. Karamanis6.71G
32ZáložníkM. Baku6.87G5A
8ZáložníkP. Michorl6.92G6A
7ZáložníkAmr Warda
9ÚtočníkT. van Weert6.41G

Prehľad zápasu

Aris Thessalonikis zdolal Atromitos 2:1. Zápas sa hral v Super League 1 2024. Góly strelili: Hugo Mallo 14′, Loren Morón 36′ (pen.), Amr Warda 53′ (pen.). Bolo udelených 6 žltých kariet. Aris Thessalonikis mal 53% držanie lopty, Atromitos mal 47%. Aris Thessalonikis mal 7 striel (2 na bránu), Atromitos mal 11 (3 na bránu). Aris Thessalonikis urobil 5 striedaní, Atromitos urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Dimitrios Stavropoulos 51′).

Rivalita od 2011

Aris Thessalonikis vs Atromitos vzájomné výsledky

26 stretnutí
Aris Thessalonikis
9
výhier
Remízy
10
Atromitos
7
výhier
Góly spolu
56 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
12/26 · 46%
Nad 2,5
11/26 · 42%

Aktuálna forma

Aris Thessalonikis

WWDLDD

Atromitos

LWWWDD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Aris Thessalonikis5výhry
4remízy10 stretnutí
Atromitos1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 7.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 54.9%Remíza 29.6%Hostia 22.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.803.254.00
Max1.833.494.75
Nad 2,5: 44.4%Pod 2,5: 61.7%
Trhový favorit:Aris Thessalonikis · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh51.7%27.1%21.2%
Verejný trh51.3%28.9%19.8%
Δ0.3%1.8%1.5%

Aris Thessalonikis vs Atromitos — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Aris Thessalonikis
Výsledok vs. Trh: Aris Thessalonikis (55%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Aris ThessalonikisPolčas:20Atromitos
12Strely16
10Strely na bránu14

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
07/03/26Aris Thessalonikis0–0Atromitos1.91/3.25/4.20
13/09/25Atromitos1–2Aris Thessalonikis3.27/3.13/2.29
26/04/25Atromitos1–1Aris Thessalonikis2.88/3.06/2.62
13/04/25Aris Thessalonikis1–0Atromitos1.71/3.59/5.20
07/12/24Aris Thessalonikis2–1Atromitos1.82/3.38/4.40
18/08/24Atromitos1–1Aris Thessalonikis2.81/3.23/2.46
17/02/24Atromitos0–2Aris Thessalonikis3.09/3.24/2.31
05/11/23Aris Thessalonikis1–3Atromitos1.50/3.96/6.32
26/02/23Aris Thessalonikis2–1Atromitos1.50/3.75/7.39
05/11/22Atromitos0–0Aris Thessalonikis3.48/3.21/2.15

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Aris Thessalonikis

V 271R 185P 229
Nad 2,540
Goals scored820

Vonkajšia bilancia: Atromitos

V 222R 189P 216
Nad 2,539
Goals scored708

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026