Menu

Aris Thessalonikis vs Atromitos

Stadio Harilaou Kleánthis Vikelídis, Thessaloníki13. apríla 2025 o 18:30
10
Hostia

Atromitos

Rozhodca: A. Sidiropoulos

Udalosti zápasu

Aris Thessalonikis
Atromitos
Výkop
Polčas
49′Ismahila Ouédraogo
D. ŠpikićDudu Rodrigues
63′
V. DaridaRubén Pardo
74′
J. Brabec

asistencia: Monchu

77′
78′
D. JubitanaAmr Warda
78′
G. TzovarasD. Kaloskamis
81′Franz Brorsson
José Cifuentes83′
83′Athanasios Karamanis
Hugo MalloMartín Montoya
88′
K. SaverioÁ. Zamora
88′
88′
T. KaramanisB. Palmezano
88′
I. OuédraogoP. Michorl
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
2Shots off Goal7
5Total Shots13
0Blocked Shots3
3Shots insidebox9
2Shots outsidebox4
14Fouls14
7Corner Kicks3
1Offsides1
65%Ball Possession35%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
503Total passes250
422Passes accurate196
84%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Aris Thessalonikis je 6.88, v porovnaní s 6.78 u Atromitos. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Aris Thessalonikis je Fabiano (7.25), u Atromitos je to L. Choutesiotis (6.98).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Aris Thessalonikis prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 3 asistenciami, na čele s Loren Morón (4G). U Atromitos je to 16 gólov a 9 asistencií s lídrom M. Baku (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Aris Thessalonikis nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.93, zatiaľ čo Atromitos má 4 obrancov s priemerom 6.63. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Aris Thessalonikis nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 5 u Atromitos s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Aris Thessalonikis nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 1 u Atromitos s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Aris Thessalonikis a 82% u Atromitos. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Aris Thessalonikis nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 30 u Atromitos. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Aris Thessalonikis je 31.2 (najmladší: Monchu (26), najstarší: Julián (34)), zatiaľ čo Atromitos má priemer 27.9 (najmladší: T. Karamanis (22), najstarší: Quini (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Aris Thessalonikis majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 21 u Atromitos. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Aris Thessalonikis4-2-3-14-2-3-1Atromitos
GKDEFMIDFWD
23Julián22Mallo3Fabiano14Brabec37Mendyl5Cifuent.8Monchu70Špikić16Darida11Saverio80Morón1Choutes.17Quini31Brorsson70Mansur3Athanas.18Ouédrao.5Tsingar.66Karaman.11Jubitana99Tzovaras32Baku

Náhradníci

Tréner: M. Ouzounidis

Náhradníci

Tréner: P. García

Aris ThessalonikisSila pozíciíAtromitos
6.88
Ø Hodnotenie
6.78
Brankár (1 v 1)6.98
0G 0A0G 0A
6.93Obranca (4 v 4)6.63
2G 1A2G 0A
7.08Záložník (5 v 5)6.80
1G 1A7G 4A
6.60Útočník (1 v 1)6.78
4G 1A7G 5A
Aris Thessalonikis4-2-3-1
23BrankárJulián
22ObrancaHugo Mallo
3ObrancaFabiano7.32G
14ObrancaJ. Brabec
37ObrancaH. Mendyl6.61A
5ZáložníkJ. Cifuentes
8ZáložníkMonchu7.11G1A
70ZáložníkD. Špikić
16ZáložníkV. Darida
11ZáložníkK. Saverio
80ÚtočníkLoren Morón6.64G1A
Atromitos4-2-3-1
1BrankárL. Choutesiotis7.0
17ObrancaQuini6.5
31ObrancaF. Brorsson
70ObrancaMansur6.72G
3ObrancaN. Athanasiou
18ZáložníkI. Ouédraogo6.9
5ZáložníkT. Tsingaras6.91G2A
66ZáložníkT. Karamanis6.71G
11ZáložníkD. Jubitana6.75G2A
99ZáložníkG. Tzovaras
32ÚtočníkM. Baku6.87G5A

Prehľad zápasu

Aris Thessalonikis zdolal Atromitos 1:0. Zápas sa hral v Super League 1 2024. Góly strelili: J. Brabec 77′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Aris Thessalonikis mal 65% držanie lopty, Atromitos mal 35%. Aris Thessalonikis mal 5 striel (3 na bránu), Atromitos mal 13 (3 na bránu). Aris Thessalonikis urobil 4 striedaní, Atromitos urobil 4.

Rivalita od 2011

Aris Thessalonikis vs Atromitos vzájomné výsledky

26 stretnutí
Aris Thessalonikis
9
výhier
Remízy
10
Atromitos
7
výhier
Góly spolu
58 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
13/26 · 50%
Nad 2,5
12/26 · 46%

Aktuálna forma

Aris Thessalonikis

WWDLDD

Atromitos

LWWWDD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Aris Thessalonikis5výhry
4remízy10 stretnutí
Atromitos1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 58.7%Remíza 27.9%Hostia 19.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.683.585.00
Max1.733.605.39
Nad 2,5: 44.4%Pod 2,5: 61.7%
Trhový favorit:Aris Thessalonikis · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh56.1%26.3%17.5%
Verejný trh54.7%26.3%18.9%
Δ1.4%1.4%

Aris Thessalonikis vs Atromitos — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Aris Thessalonikis
Výsledok vs. Trh: Aris Thessalonikis (59%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Aris ThessalonikisPolčas:00Atromitos
5Strely13
3Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
07/03/26Aris Thessalonikis0–0Atromitos1.91/3.25/4.20
13/09/25Atromitos1–2Aris Thessalonikis3.27/3.13/2.29
26/04/25Atromitos1–1Aris Thessalonikis2.88/3.06/2.62
13/04/25Aris Thessalonikis1–0Atromitos1.71/3.59/5.20
07/12/24Aris Thessalonikis2–1Atromitos1.82/3.38/4.40
18/08/24Atromitos1–1Aris Thessalonikis2.81/3.23/2.46
17/02/24Atromitos0–2Aris Thessalonikis3.09/3.24/2.31
05/11/23Aris Thessalonikis1–3Atromitos1.50/3.96/6.32
26/02/23Aris Thessalonikis2–1Atromitos1.50/3.75/7.39
05/11/22Atromitos0–0Aris Thessalonikis3.48/3.21/2.15

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Aris Thessalonikis

V 271R 185P 229
Nad 2,540
Goals scored820

Vonkajšia bilancia: Atromitos

V 222R 189P 216
Nad 2,539
Goals scored708

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026