Menu

Volos Nfc vs Paok

Panthessaliko Stadium, Volos22. marca 2026 o 18:00
Domáci

Volos NFC

21
Hostia

PAOK

Rozhodca: Fotios Polychronis

Udalosti zápasu

Volos NFC
PAOK
Výkop
13′
A. Jeremejeff

asistencia: Taison

G. MygasE. Tasiouras
16′
Polčas
58′
D. ChatsidisK. Despodov
58′
G. TaylorA. R. Baba
Leroy Abanda62′
D. Martinez

asistencia: L. Abanda

64′
76′
M. OzdoevM. Camara
D. MartinezI. Kyrkos
86′
Athanasios Triantafyllou90+9′
Tasos Tsokanis90+9′
L. AbandaA. Triantafyllou
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
5Shots off Goal2
9Total Shots9
1Blocked Shots3
7Shots insidebox5
2Shots outsidebox4
11Fouls9
3Corner Kicks6
2Offsides4
26%Ball Possession74%
4Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
192Total passes558
124Passes accurate477
65%Passes %85%
2.31expected_goals0.79
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Volos NFC je 6.68, v porovnaní s 6.95 u PAOK. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Volos NFC je M. Siampanis (6.98), u PAOK je to G. Konstantelias (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Volos NFC prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 5 asistenciami, na čele s L. Lamprou (6G). U PAOK je to 30 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Ozdoev (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Volos NFC nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo PAOK má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Volos NFC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 5 u PAOK s hodnotením 7.05. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Volos NFC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 1 u PAOK s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Volos NFC a 82% u PAOK. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Volos NFC nazbierali v tejto sezóne 47 žltých kariet, v porovnaní s 22 u PAOK. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Volos NFC je 27.0 (najmladší: D. Martinez (21), najstarší: A. Tsokanis (34)), zatiaľ čo PAOK má priemer 28.5 (najmladší: D. Chatsidis (19), najstarší: Taison (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Volos NFC majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 17 u PAOK. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Volos NFC5-4-14-2-3-1PAOK
GKDEFMIDFWD
1Siampan.22Mygas4Kargas30Hermann.6Tsokanis97Abanda21Gonzalez16Martinez17Grosdis7Lamprou9Hurtado99Tsiftsis35Sanchez16Kedziora6Lovren32Taylor27Ozdoev20Zafeiris52Chatsid.65Konstan.11Taison19Jeremej.

Náhradníci

Tréner: Konstantinos Bratsos

Náhradníci

Tréner: Razvan Lucescu

Volos NFCSila pozíciíPAOK
6.68
Ø Hodnotenie
6.95
6.98Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.63Obranca (5 v 4)6.88
1G 3A0G 1A
6.67Záložník (4 v 5)7.05
9G 1A23G 14A
6.67Útočník (1 v 1)6.88
2G 1A7G 2A
Volos NFC5-4-1
1BrankárM. Siampanis7.0
22ObrancaG. Mygas6.61A
4ObrancaG. Kargas6.91G
30ObrancaH. Hermannsson6.5
6ObrancaA. Tsokanis6.7
97ObrancaL. Abanda6.42A
21ZáložníkM. Gonzalez6.51G
16ZáložníkD. Martinez6.72G
17ZáložníkV. Grosdis6.6
7ZáložníkL. Lamprou6.86G1A
9ÚtočníkJan Hurtado6.72G1A
PAOK4-2-3-1
99BrankárA. Tsiftsis6.8
35ObrancaJ. Sanchez6.7
16ObrancaT. Kedziora7.2
6ObrancaD. Lovren6.9
32ObrancaG. Taylor6.81A
27ZáložníkM. Ozdoev7.07G3A
20ZáložníkC. Zafeiris6.9
52ZáložníkD. Chatsidis6.93G3A
65ZáložníkG. Konstantelias7.37G2A
11ZáložníkTaison7.26G6A
19ÚtočníkA. Jeremejeff6.97G2A

Prehľad zápasu

Volos NFC zdolal PAOK 2:1. Zápas sa hral v Super League 1 2025. Góly strelili: A. Jeremejeff 13′, D. Martinez 64′, Jan Hurtado 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Volos NFC mal 26% držanie lopty, PAOK mal 74%. Volos NFC mal 9 striel (3 na bránu), PAOK mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: Volos NFC 2.31 — PAOK 0.79. Volos NFC urobil 3 striedaní, PAOK urobil 3.

Rivalita od 2019

Volos NFC vs PAOK vzájomné výsledky

18 stretnutí
Volos NFC
1
výhier
Remízy
2
PAOK
15
výhier
Góly spolu
58 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
7/18 · 39%
Nad 2,5
11/18 · 61%

Aktuálna forma

Volos NFC

LLDWLD

PAOK

WLLDLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

PAOK dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Volos NFC2výhry
0remízy10 stretnutí
PAOK8výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.5

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (9%) — kurzy môžu podceňovať Volos NFC.

Trhové zhrnutie

Marža: 9.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 10.0%Remíza 19.0%Hostia 80.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min10.005.251.25
Max10.005.251.25
Nad 2,5: 54.1%Pod 2,5: 51.3%
Trhový favorit:PAOK · Jasný favorit

Výsledok vs. Trh

Volos NFC
Výsledok vs. Trh: PAOK (80%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Volos NFCPolčas:01PAOK
9Strely9
3Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
22/03/26Volos NFC2–1PAOK10.00/5.25/1.25
26/10/25PAOK3–0Volos NFC1.27/5.51/9.50
12/01/25PAOK1–2Volos NFC1.21/5.99/12.71
21/09/24Volos NFC1–4PAOK8.11/5.14/1.32
21/01/24Volos NFC1–5PAOK6.60/4.39/1.44
27/09/23PAOK3–0Volos NFC1.17/6.92/13.15
08/05/23Volos NFC0–2PAOK10.78/4.87/1.30
09/04/23PAOK4–2Volos NFC1.16/6.35/17.75
12/03/23Volos NFC0–1PAOK9.36/4.58/1.34
13/11/22PAOK3–0Volos NFC1.46/4.14/6.79

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Volos NFC

V 67R 58P 107
Nad 2,550
Goals scored244

Vonkajšia bilancia: PAOK

V 482R 186P 205
Nad 2,550
Goals scored1431

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026