Menu

Sivasspor vs Kas Mpasa

Riadny čas

Süper Lig · Sezóna 2024

BG Group 4 Eylül Stadyumu, Sivas24. novembra 2024 o 11:30
Domáci

Sivasspor

00
Rozhodca: B. Pakkan

Udalosti zápasu

Sivasspor
Kasımpaşa
Výkop
Murat Paluli41′
Polčas
A. PritchardT. Böke
46′
A. TurgunboevA. Poungouras
46′
46′
H. HajradinovićCafú
S. MoutoussamyE. Başsan
64′
68′
M. FallJ. Brekalo
Bengali-Fodé Koita70′
70′Gökhan Gül
Charis Charisis77′
C. CharisisZ. Erdal
78′
Garry RodriguesR. Manaj
78′
79′
A. KaraL. Sadiku
90′
G. GülA. Barák
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
3Shots off Goal9
11Total Shots19
3Blocked Shots8
8Shots insidebox9
3Shots outsidebox10
22Fouls12
5Corner Kicks4
2Offsides1
34%Ball Possession66%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
250Total passes471
137Passes accurate378
55%Passes %80%
1.02expected_goals1.14
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sivasspor je 6.85, v porovnaní s 6.77 u Kasımpaşa. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sivasspor je A. Vural (7.23), u Kasımpaşa je to H. Hajradinović (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sivasspor prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 9 asistenciami, na čele s U. Çiftçi (1G). U Kasımpaşa je to 5 gólov a 6 asistencií s lídrom H. Hajradinović (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sivasspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Kasımpaşa má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sivasspor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 5 u Kasımpaşa s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sivasspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Kasımpaşa s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Sivasspor a 76% u Kasımpaşa. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sivasspor nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Kasımpaşa. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sivasspor je 31.8 (najmladší: S. Moutoussamy (29), najstarší: A. Vural (35)), zatiaľ čo Kasımpaşa má priemer 30.5 (najmladší: J. Espinoza (26), najstarší: M. Fall (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sivasspor majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 21 u Kasımpaşa. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sivasspor4-1-4-14-1-4-1Kasımpaşa
GKDEFMIDFWD
35Vural7Paluli26Radakov.27Sundberg3Çiftçi8Charisis24Rodrigu.12Moutous.10Pritcha.90Turgunb.55Koita1Giannio.14Espinoza20Opoku58Özcan77Rodrigu.6Gül7Fall10Hajradi.35Kara12Ouanes18Costa

Náhradníci

Tréner: B. Uygun

Náhradníci

Tréner: H. Keleş

SivassporSila pozíciíKasımpaşa
6.85
Ø Hodnotenie
6.77
7.23Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A1G 0A
6.91Obranca (4 v 4)6.67
1G 7A0G 0A
6.69Záložník (5 v 5)6.79
1G 2A4G 6A
Sivasspor4-1-4-1
35BrankárA. Vural7.2
7ObrancaM. Paluli6.83A
26ObrancaU. Radaković
27ObrancaN. Sonko Sundberg
3ObrancaU. Çiftçi7.01G4A
8ZáložníkC. Charisis7.01G2A
24ZáložníkGarry Rodrigues
12ZáložníkS. Moutoussamy6.5
10ZáložníkA. Pritchard6.6
90ZáložníkA. Turgunboev
55ÚtočníkF. Koita
Kasımpaşa4-1-4-1
1BrankárA. Gianniotis6.91G
14ObrancaJ. Espinoza6.6
20ObrancaN. Opoku6.8
58ObrancaY. Özcan
77ObrancaK. Rodrigues
6ZáložníkG. Gül
7ZáložníkM. Fall6.4
10ZáložníkH. Hajradinović7.22G
35ZáložníkA. Kara
12ZáložníkM. Ben Ouanes6.82G6A
18ÚtočníkNuno da Costa

Prehľad zápasu

Sivasspor a Kasımpaşa remizovali 0:0. Zápas sa hral v Süper Lig 2024. Bolo udelených 4 žltých kariet. Sivasspor mal 34% držanie lopty, Kasımpaşa mal 66%. Sivasspor mal 11 striel (5 na bránu), Kasımpaşa mal 19 (2 na bránu). Očakávané góly: Sivasspor 1.02 — Kasımpaşa 1.14. Sivasspor urobil 5 striedaní, Kasımpaşa urobil 4.

Rivalita od 2012

Sivasspor vs Kasımpaşa vzájomné výsledky

23 stretnutí
Sivasspor
8
výhier
Remízy
5
Kasımpaşa
10
výhier
Góly spolu
61 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
13/23 · 57%
Nad 2,5
13/23 · 57%

Aktuálna forma

Sivasspor

LWLLWL

Kasımpaşa

DLWDWL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Sivasspor3výhry
2remízy10 stretnutí
Kasımpaşa5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.4

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (34%) — kurzy môžu podceňovať Kasımpaşa.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 36.0%Remíza 29.2%Hostia 41.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.753.402.40
Max2.833.492.45
Nad 2,5: 55.6%Pod 2,5: 50.0%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh33.7%27.3%39.0%
Verejný trh34.1%27.6%38.3%

Sivasspor vs Kasımpaşa — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Kasımpaşa (41%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SivassporPolčas:00Kasımpaşa
11Strely19
5Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
19/04/25Kasımpaşa3–1Sivasspor1.81/3.78/3.95
24/11/24Sivasspor0–0Kasımpaşa2.78/3.43/2.43
01/03/24Kasımpaşa0–0Sivasspor2.08/3.68/3.36
22/10/23Sivasspor0–1Kasımpaşa2.18/3.49/3.18
16/05/23Sivasspor1–2Kasımpaşa1.94/3.57/3.87
24/12/22Kasımpaşa1–2Sivasspor2.26/3.40/3.17
07/05/22Sivasspor1–3Kasımpaşa2.29/3.44/2.89
18/12/21Kasımpaşa1–3Sivasspor2.83/3.34/2.48
15/05/21Sivasspor2–1Kasımpaşa1.62/3.84/5.12
25/01/21Kasımpaşa2–0Sivasspor3.10/3.21/2.34

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Sivasspor

V 241R 183P 238
Nad 2,552
Goals scored893

Vonkajšia bilancia: Kasımpaşa

V 192R 147P 253
Nad 2,559
Goals scored833

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026