Menu

Konyaspor vs Hatayspor

Riadny čas

Süper Lig · Sezóna 2024

Medaş Konya Büyükşehir Stadyumu, Konya24. novembra 2024 o 14:00
Domáci

Konyaspor

11
Hostia

Hatayspor

Rozhodca: O. Çakır

Udalosti zápasu

Konyaspor
Hatayspor
Výkop
M. Jevtović

asistencia: Guilherme

17′
Marko Jevtović20′
31′Lamine Diack
Riechedly Bazoer32′
Polčas
Pedrinho62′
U. NayirB. Kramer
66′
Y. ErdoğanH. Keyta
66′
PedrinhoM. İbrahimoğlu
66′
68′
A. ParmakV. Aboubakar
75′
F. BamgboyeB. Boutobba
D. AleksićU. Akyol
77′
Hamidou Keyta78′
81′Francisco Calvo
A. NdaoU. Yazğılı
87′
87′
C. StrandbergJ. Okoronkwo
90′
V. Aboubakar

asistencia: F. Calvo

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
4Shots off Goal9
10Total Shots14
4Blocked Shots2
6Shots insidebox7
4Shots outsidebox7
12Fouls15
2Corner Kicks8
1Offsides0
44%Ball Possession56%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
364Total passes457
278Passes accurate377
76%Passes %82%
0.49expected_goals0.88
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Konyaspor je 6.82, v porovnaní s 6.70 u Hatayspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Konyaspor je U. Nayir (7.15), u Hatayspor je to G. Sağlam (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Konyaspor prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 7 asistenciami, na čele s U. Nayir (8G). U Hatayspor je to 7 gólov a 5 asistencií s lídrom G. Sağlam (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Konyaspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo Hatayspor má 4 obrancov s priemerom 6.53. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Konyaspor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u Hatayspor s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Konyaspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.15, v porovnaní s 1 u Hatayspor s priemerom 6.74. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Konyaspor a 78% u Hatayspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Konyaspor nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Hatayspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Konyaspor je 31.0 (najmladší: A. Demirbağ (28), najstarší: Guilherme (35)), zatiaľ čo Hatayspor má priemer 28.3 (najmladší: G. Kilama (26), najstarší: A. Parmak (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Konyaspor majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 11 u Hatayspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Konyaspor4-1-4-14-2-3-1Hatayspor
GKDEFMIDFWD
27Słowik24Boranij.4Demirbağ20Bazoer12Guilher.16Jevtović18Ndao9Aleksić8Pedrinho10Erdoğan22Nayir1Kardeşl.15Yılmaz3Kilama4Calvo88Sertel6Parmak17Diack7Bamgboye5Sağlam77Fernand.10Strandb.

Náhradníci

Tréner: R. Uçar

Náhradníci

Tréner: R. Çalımbay

KonyasporSila pozíciíHatayspor
6.82
Ø Hodnotenie
6.70
6.72Obranca (4 v 4)6.53
2G 3A1G 0A
6.81Záložník (5 v 5)6.79
4G 3A6G 5A
7.15Útočník (1 v 1)6.74
8G 1A0G 0A
Konyaspor4-1-4-1
27BrankárJ. Słowik
24ObrancaN. Boranijašević
4ObrancaA. Demirbağ7.02G2A
20ObrancaR. Bazoer6.5
12ObrancaGuilherme6.71A
16ZáložníkM. Jevtović6.7
18ZáložníkA. Ndao7.02G3A
9ZáložníkD. Aleksić6.81G
8ZáložníkPedrinho6.71G
10ZáložníkY. Erdoğan
22ÚtočníkU. Nayir7.28G1A
Hatayspor4-2-3-1
1BrankárE. Kardeşler
15ObrancaB. Yılmaz6.3
3ObrancaG. Kilama6.71G
4ObrancaF. Calvo
88ObrancaC. Sertel
6ZáložníkA. Parmak6.81G2A
17ZáložníkL. Diack
7ZáložníkF. Bamgboye6.62G2A
5ZáložníkG. Sağlam7.13G1A
77ZáložníkJoelson Fernandes
10ÚtočníkC. Strandberg6.7

Prehľad zápasu

Konyaspor a Hatayspor remizovali 1:1. Zápas sa hral v Süper Lig 2024. Góly strelili: M. Jevtović 17′, V. Aboubakar 90′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Konyaspor mal 44% držanie lopty, Hatayspor mal 56%. Konyaspor mal 10 striel (2 na bránu), Hatayspor mal 14 (3 na bránu). Očakávané góly: Konyaspor 0.49 — Hatayspor 0.88. Konyaspor urobil 5 striedaní, Hatayspor urobil 3.

Aktuálna forma

Konyaspor

WLWWWW

Hatayspor

WLDLWL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Konyaspor dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Konyaspor6výhry
2remízy10 stretnutí
Hatayspor2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (49%) — kurzy môžu podceňovať Konyaspor.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 51.5%Remíza 29.3%Hostia 25.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.913.353.80
Max1.963.504.13
Nad 2,5: 47.6%Pod 2,5: 58.8%
Trhový favorit:Konyaspor · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh48.6%28.4%23.0%
Verejný trh48.3%26.9%24.8%
Δ0.2%1.5%1.7%

Konyaspor vs Hatayspor — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Konyaspor (52%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

KonyasporPolčas:10Hatayspor
10Strely14
2Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/04/25Hatayspor2–3Konyaspor3.91/3.69/1.79
24/11/24Konyaspor1–1Hatayspor1.94/3.42/3.94
24/02/24Konyaspor2–0Hatayspor2.26/3.29/3.23
08/10/23Hatayspor3–1Konyaspor2.62/3.26/2.67
12/03/23Hatayspor0–3Konyaspor
10/09/22Konyaspor1–0Hatayspor1.72/3.86/4.75
15/05/22Konyaspor3–1Hatayspor1.64/4.17/4.94
22/12/21Hatayspor1–3Konyaspor2.33/3.35/3.01
24/04/21Konyaspor0–0Hatayspor2.77/3.30/2.56
02/01/21Hatayspor2–1Konyaspor2.26/3.09/3.39

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Konyaspor

V 222R 215P 256
Nad 2,547
Goals scored857

Vonkajšia bilancia: Hatayspor

V 53R 45P 90
Nad 2,559
Goals scored229

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026