Menu

Samsunspor vs Kas Mpasa

Riadny čas

Süper Lig · Sezóna 2024

Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu, Samsun29. marca 2025 o 14:00
Domáci

Samsunspor

02
Rozhodca: Z. Küçük

Udalosti zápasu

Samsunspor
Kasımpaşa
Výkop
28′Kamil Piątkowski
Polčas
S. AydoğduK. Schindler
59′
59′
Cláudio WinckJ. Espinoza
Landry Dimata66′
68′
M. Fall
E. KılınçA. Muja
75′
75′
G. GülA. Kara
80′
Nuno da Costa

asistencia: M. Ben Ouanes

VAR
82′Goal confirmed
M. BolaS. Gönül
82′
87′
Nuno da CostaJ. Brekalo
87′
H. HajradinovićCafú
87′
M. FallC. Keleş
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
4Shots off Goal2
13Total Shots9
4Blocked Shots2
6Shots insidebox7
7Shots outsidebox2
7Fouls13
2Corner Kicks2
2Offsides1
68%Ball Possession32%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
572Total passes267
477Passes accurate186
83%Passes %70%
0.69expected_goals1.38
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Samsunspor je 6.81, v porovnaní s 6.80 u Kasımpaşa. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Samsunspor je R. van Drongelen (7.04), u Kasımpaşa je to H. Hajradinović (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Samsunspor prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 11 asistenciami, na čele s C. Holse (8G). U Kasımpaşa je to 8 gólov a 7 asistencií s lídrom Cláudio Winck (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Samsunspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Kasımpaşa má 5 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Samsunspor nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 3 u Kasımpaşa s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Samsunspor nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.85, v porovnaní s 2 u Kasımpaşa s priemerom 6.44. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Samsunspor a 74% u Kasımpaşa. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Samsunspor nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Kasımpaşa. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Samsunspor je 29.1 (najmladší: Y. Çift (22), najstarší: S. Aydoğdu (35)), zatiaľ čo Kasımpaşa má priemer 31.3 (najmladší: N. Opoku (28), najstarší: M. Fall (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Samsunspor majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 24 u Kasımpaşa. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Samsunspor4-3-35-3-2Kasımpaşa
GKDEFMIDFWD
1Kocuk18Yavru55Çift4Drongel.16Bola21Holse6Bennass.8Aydoğdu11Kılınç10Ntcham14Dimata1Giannio.2Winck91Piątkow.20Opoku58Özcan77Rodrigu.10Hajradi.6Gül12Ouanes7Fall18Costa

Náhradníci

Tréner: T. Reis

Náhradníci

Tréner: B. Yılmaz

SamsunsporSila pozíciíKasımpaşa
6.81
Ø Hodnotenie
6.80
6.84Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A1G 0A
6.84Obranca (4 v 5)6.78
2G 2A3G 1A
6.71Záložník (3 v 3)6.97
8G 3A4G 6A
6.85Útočník (3 v 2)6.44
3G 6A0G 0A
Samsunspor4-3-3
1BrankárO. Kocuk6.8
18ObrancaZ. Yavru6.81A
55ObrancaY. Çift6.7
4ObrancaR. van Drongelen7.02G1A
16ObrancaM. Bola
21ZáložníkC. Holse6.98G3A
6ZáložníkY. Bennasser
8ZáložníkS. Aydoğdu6.5
11ÚtočníkE. Kılınç6.81G5A
10ÚtočníkO. Ntcham6.92G1A
14ÚtočníkL. Dimata6.9
Kasımpaşa5-3-2
1BrankárA. Gianniotis6.91G
2ObrancaCláudio Winck6.83G1A
91ObrancaK. Piątkowski
20ObrancaN. Opoku6.8
58ObrancaY. Özcan
77ObrancaK. Rodrigues
10ZáložníkH. Hajradinović7.22G
6ZáložníkG. Gül
12ZáložníkM. Ben Ouanes6.82G6A
7ÚtočníkM. Fall6.4
18ÚtočníkNuno da Costa

Prehľad zápasu

Kasımpaşa zdolal Samsunspor 2:0. Zápas sa hral v Süper Lig 2024. Góly strelili: M. Fall 68′, Nuno da Costa 80′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Samsunspor mal 68% držanie lopty, Kasımpaşa mal 32%. Samsunspor mal 13 striel (5 na bránu), Kasımpaşa mal 9 (5 na bránu). Očakávané góly: Samsunspor 0.69 — Kasımpaşa 1.38. Samsunspor urobil 3 striedaní, Kasımpaşa urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Nuno Da Costa 82′).

Rivalita od 2023

Samsunspor vs Kasımpaşa vzájomné výsledky

5 stretnutí
Samsunspor
3
výhier
Remízy
1
Kasımpaşa
1
výhier
Góly spolu
13 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
2/5 · 40%
Nad 2,5
2/5 · 40%

Aktuálna forma

Samsunspor

WWDWWL

Kasımpaşa

DLWDWL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Samsunspor3výhry
1remízy6 stretnutí
Kasımpaşa2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

33%

Zápasy s 3+ gólmi

33%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (33%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (48%) — kurzy môžu podceňovať Kasımpaşa.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 51.2%Remíza 28.7%Hostia 26.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.913.463.70
Max2.003.503.97
Nad 2,5: 52.6%Pod 2,5: 51.3%
Trhový favorit:Samsunspor · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh48.0%27.8%24.2%
Verejný trh48.5%26.5%25.0%
Δ0.5%1.3%0.8%

Samsunspor vs Kasımpaşa — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Kasımpaşa
Výsledok vs. Trh: Samsunspor (51%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SamsunsporPolčas:00Kasımpaşa
13Strely9
5Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
30/01/26Kasımpaşa0–1Samsunspor3.10/3.10/2.40
17/09/25Samsunspor0–0Kasımpaşa1.77/3.74/4.41
29/03/25Samsunspor0–2Kasımpaşa1.96/3.48/3.83
26/10/24Kasımpaşa1–4Samsunspor2.63/3.29/2.65
27/04/24Kasımpaşa1–0Samsunspor2.20/3.66/3.10
09/12/23Samsunspor4–2Kasımpaşa2.07/3.64/3.24

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Samsunspor

V 192R 132P 224
Nad 2,552
Goals scored713

Vonkajšia bilancia: Kasımpaşa

V 192R 147P 253
Nad 2,559
Goals scored833

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026