Menu

Spartak Trnava vs Dunajska Streda

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2023

CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského, Trnava10. marca 2024 o 17:30
Rozhodca: M. Dohál

Udalosti zápasu

Spartak Trnava
Dunajska Streda
Výkop
L. ŠtetinaA. Đurić
9′
Y. Andzouana

Own Goal

45+1′
Polčas
65′
K. GruszkowskiR. Yapi
65′
M. TrusaD. Redzic
65′
M. VitálisPape Cheikh
I. Kharatin

Own Goal

68′
P. AzangoM. Bukata
71′
71′
O. JürgensŽ. Gavrić
71′
Ammar RamadanB. Barišić
M. Ďuriš

asistencia: M. Mikovič

78′
M. ĎurišT. Poznar
81′
R. ProcházkaF. Bainovič
81′
Penalty confirmed87′
VAR
90+2′Yhoan Andzouana
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
3Shots off Goal5
14Total Shots9
4Blocked Shots1
12Shots insidebox6
2Shots outsidebox3
19Fouls11
6Corner Kicks5
1Offsides1
42%Ball Possession58%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
364Total passes530
282Passes accurate448
77%Passes %85%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Spartak Trnava je 6.76, v porovnaní s 7.02 u Dunajska Streda. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Spartak Trnava je E. Daniel (6.97), u Dunajska Streda je to A. Popović (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Spartak Trnava prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 4 asistenciami, na čele s M. Mikovič (1G). U Dunajska Streda je to 7 gólov a 1 asistencií s lídrom Ammar Ramadan (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Spartak Trnava nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Dunajska Streda má 4 obrancov s priemerom 7.38. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Spartak Trnava nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 3 u Dunajska Streda s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Spartak Trnava nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.38, v porovnaní s 3 u Dunajska Streda s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Spartak Trnava a 75% u Dunajska Streda. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Spartak Trnava nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Dunajska Streda. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Spartak Trnava je 33.5 (najmladší: P. Azango (28), najstarší: M. Ďuriš (37)), zatiaľ čo Dunajska Streda má priemer 25.7 (najmladší: M. Csinger (22), najstarší: T. Kacharaba (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Spartak Trnava majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 10 u Dunajska Streda. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Spartak Trnava4-2-3-14-3-3Dunajska Streda
GKDEFMIDFWD
71Takáč24Koštrna2Štetina26Kóša29Mikovič80Zeljkov.6Procház.23Daniel11Azango97Ofori57Ďuriš41Popović77Gruszko.33Kachara.21Csinger17Andzoua.24Herc14Jürgens20Kharatin46Trusa10Ramadan27Vitális

Náhradníci

Tréner: M. Gašparík

Náhradníci

Tréner: Xisco Muñoz

Spartak TrnavaSila pozíciíDunajska Streda
6.76
Ø Hodnotenie
7.02
Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (4 v 4)7.38
1G 3A0G 1A
6.81Záložník (5 v 3)6.77
3G 1A1G 0A
6.38Útočník (1 v 3)6.76
0G 0A6G 0A
Spartak Trnava4-2-3-1
71BrankárD. Takáč
24ObrancaK. Koštrna6.8
2ObrancaL. Štetina
26ObrancaS. Kóša
29ObrancaM. Mikovič6.91G3A
80ZáložníkA. Zeljković
6ZáložníkR. Procházka6.71G
23ZáložníkE. Daniel7.01G1A
11ZáložníkP. Azango6.71G
97ZáložníkK. Ofori
57ÚtočníkM. Ďuriš6.4
Dunajska Streda4-3-3
41BrankárA. Popović7.4
77ObrancaK. Gruszkowski
33ObrancaT. Kacharaba7.41A
21ObrancaM. Csinger
17ObrancaY. Andzouana
24ZáložníkC. Herc6.81G
14ZáložníkO. Jürgens
20ZáložníkI. Kharatin
46ÚtočníkM. Trusa6.4
10ÚtočníkAmmar Ramadan7.16G
27ÚtočníkM. Vitális

Prehľad zápasu

Spartak Trnava zdolal Dunajska Streda 3:0. Zápas sa hral v Super Liga 2023. Góly strelili: Y. Andzouana 45′ (o.g.), I. Kharatin 68′ (o.g.), M. Ďuriš 78′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Spartak Trnava mal 42% držanie lopty, Dunajska Streda mal 58%. Spartak Trnava mal 14 striel (7 na bránu), Dunajska Streda mal 9 (3 na bránu). Spartak Trnava urobil 4 striedaní, Dunajska Streda urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Kristián Koštrna 87′).

Rivalita od 2018

Spartak Trnava vs Dunajska Streda vzájomné výsledky

27 stretnutí
Spartak Trnava
8
výhier
Remízy
6
Dunajska Streda
13
výhier
Góly spolu
66 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
15/27 · 56%
Nad 2,5
12/27 · 44%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2021

Aktuálna forma

Spartak Trnava

WWLWWD

Dunajska Streda

LWLWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026