Menu

Dunajska Streda vs Podbrezova

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2023

MOL Aréna, Dunajská Streda7. apríla 2024 o 17:30
31
Rozhodca: M. Dohál

Udalosti zápasu

Dunajska Streda
Podbrezová
Výkop
M. Koné

asistencia: Alex Méndez

1′
M. Trusa

asistencia: Y. Andzouana

8′
M. Koné

asistencia: M. Trusa

16′
Milan Vitális29′
30′René Paraj
45+3′
R. Sanusi

asistencia: M. Bartoš

Polčas
46′
S. FaškoV. Chyla
46′
A. MasarykM. Assinor
48′Mikuláš Bakaľa
55′Marek Kristián Bartoš
Alex MéndezK. Gruszkowski
61′
M. KonéF. Gouré
61′
C. HercM. Káčer
73′
73′
C. KabongoR. Galčík
Y. AndzouanaD. Redzic
74′
77′
R. ParajM. Talakov
Mateus BrunettiF. Kaša
81′
VAR
83′Penalty cancelled
89′Martin Talakov
90+1′Vincent Chyla
90+3′
F. MielkeA. Lajčiak
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
6Shots off Goal4
13Total Shots15
1Blocked Shots8
7Shots insidebox10
6Shots outsidebox5
11Fouls13
1Corner Kicks6
0Offsides3
37%Ball Possession63%
1Yellow Cards5
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
299Total passes504
220Passes accurate427
74%Passes %85%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dunajska Streda je 6.95, v porovnaní s 6.86 u Podbrezová. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dunajska Streda je A. Popović (7.44), u Podbrezová je to F. Mielke (7.04).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dunajska Streda prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 1 asistenciami, na čele s C. Herc (1G). U Podbrezová je to 5 gólov a 7 asistencií s lídrom P. Kováčik (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dunajska Streda nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 7.06, zatiaľ čo Podbrezová má 3 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dunajska Streda nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 4 u Podbrezová s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dunajska Streda nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.40, v porovnaní s 3 u Podbrezová s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Dunajska Streda a 84% u Podbrezová. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dunajska Streda nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Podbrezová. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dunajska Streda je 25.7 (najmladší: M. Csinger (22), najstarší: T. Kacharaba (30)), zatiaľ čo Podbrezová má priemer 23.8 (najmladší: S. Faško (19), najstarší: R. Paraj (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dunajska Streda majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 16 u Podbrezová. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dunajska Streda5-3-23-4-3Podbrezová
GKDEFMIDFWD
41Popović17Andzoua.21Csinger33Kachara.16Brunetti18Méndez27Vitális8Dimun24Herc46Trusa28Koné41Rehák39Bartoš23Bakaľa3Mielke20Kováčik6Bajo25Faško27Sanusi30Masaryk15Paraj77Kabongo

Náhradníci

Tréner: Xisco Muñoz

Náhradníci

Tréner: R. Skuhravý

Dunajska StredaSila pozíciíPodbrezová
6.95
Ø Hodnotenie
6.86
7.44Brankár (1 v 1)6.78
0G 0A0G 0A
7.06Obranca (5 v 3)7.04
0G 1A0G 2A
6.77Záložník (3 v 4)6.84
1G 0A4G 4A
6.40Útočník (2 v 3)6.79
0G 0A1G 1A
Dunajska Streda5-3-2
41BrankárA. Popović7.4
17ObrancaY. Andzouana
21ObrancaM. Csinger
33ObrancaT. Kacharaba7.41A
16ObrancaMateus Brunetti
18ObrancaAlex Méndez6.7
27ZáložníkM. Vitális
8ZáložníkM. Dimun
24ZáložníkC. Herc6.81G
46ÚtočníkM. Trusa6.4
28ÚtočníkM. Koné
Podbrezová3-4-3
41BrankárI. Rehák6.8
39ObrancaM. Bartoš
23ObrancaM. Bakaľa
3ObrancaF. Mielke7.02A
20ZáložníkP. Kováčik7.04G2A
6ZáložníkM. Bajo
25ZáložníkS. Faško6.8
27ZáložníkR. Sanusi6.72A
30ÚtočníkA. Masaryk
15ÚtočníkR. Paraj6.81G1A
77ÚtočníkC. Kabongo

Prehľad zápasu

Dunajska Streda zdolal Podbrezová 3:1. Zápas sa hral v Super Liga 2023. Góly strelili: M. Koné 1′, M. Trusa 8′, M. Koné 16′, R. Sanusi 45′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Dunajska Streda mal 37% držanie lopty, Podbrezová mal 63%. Dunajska Streda mal 13 striel (6 na bránu), Podbrezová mal 15 (3 na bránu). Dunajska Streda urobil 5 striedaní, Podbrezová urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Mark Assinor 83′).

Rivalita od 2018

Dunajska Streda vs Podbrezová vzájomné výsledky

18 stretnutí
Dunajska Streda
12
výhier
Remízy
4
Podbrezová
2
výhier
Góly spolu
45 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
9/18 · 50%
Nad 2,5
10/18 · 56%

Aktuálna forma

Dunajska Streda

LWLWWL

Podbrezová

LWLDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026