Menu

Dunajska Streda vs Spartak Trnava

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2023

MOL Aréna, Dunajská Streda12. mája 2024 o 17:30
Rozhodca: E. Gemzický
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Dunajska Streda
Spartak Trnava
Výkop
Milán Vitális7′
Taras Kacharaba31′
Polčas
M. KonéD. Redzic
46′
Alex MéndezR. Yapi
46′
R. Yapi

asistencia: M. Dimun

52′
C. HercI. Kharatin
65′
65′
M. ŠulekK. Ofori
71′
R. ProcházkaF. Bainovič
78′Lukáš Štetina
80′
S. ŠtefánikT. Poznar
Aleksandar Popović90+3′
M. TrusaF. Gouré
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
1Shots off Goal7
5Total Shots18
2Blocked Shots7
5Shots insidebox8
0Shots outsidebox10
10Fouls12
3Corner Kicks5
5Offsides0
46%Ball Possession54%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
366Total passes411
279Passes accurate310
76%Passes %75%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dunajska Streda je 6.95, v porovnaní s 7.05 u Spartak Trnava. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dunajska Streda je A. Popović (7.44), u Spartak Trnava je to S. Kóša (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dunajska Streda prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 1 asistenciami, na čele s C. Herc (1G). U Spartak Trnava je to 7 gólov a 5 asistencií s lídrom R. Procházka (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dunajska Streda nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 7.06, zatiaľ čo Spartak Trnava má 5 obrancov s priemerom 7.13. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dunajska Streda nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 4 u Spartak Trnava s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dunajska Streda nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.40, v porovnaní s 1 u Spartak Trnava s priemerom 6.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Dunajska Streda a 40% u Spartak Trnava. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dunajska Streda nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Spartak Trnava. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dunajska Streda je 25.7 (najmladší: M. Csinger (22), najstarší: T. Kacharaba (30)), zatiaľ čo Spartak Trnava má priemer 29.8 (najmladší: S. Kóša (22), najstarší: R. Procházka (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dunajska Streda majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 11 u Spartak Trnava. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dunajska Streda5-3-25-4-1Spartak Trnava
GKDEFMIDFWD
41Popović17Andzoua.21Csinger33Kachara.16Brunetti18Méndez27Vitális8Dimun24Herc46Trusa28Koné71Takáč18Šulek24Koštrna2Štetina26Kóša29Mikovič8Štefánik80Zeljkov.6Procház.11Azango17Paur

Náhradníci

Tréner: Xisco Muñoz

Náhradníci

Tréner: M. Gašparík

Dunajska StredaSila pozíciíSpartak Trnava
6.95
Ø Hodnotenie
7.05
7.44Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.06Obranca (5 v 5)7.13
0G 1A1G 1A
6.77Záložník (3 v 4)6.98
1G 0A5G 3A
6.40Útočník (2 v 1)6.92
0G 0A1G 1A
Dunajska Streda5-3-2
41BrankárA. Popović7.4
17ObrancaY. Andzouana
21ObrancaM. Csinger
33ObrancaT. Kacharaba7.41A
16ObrancaMateus Brunetti
18ObrancaAlex Méndez6.7
27ZáložníkM. Vitális
8ZáložníkM. Dimun
24ZáložníkC. Herc6.81G
46ÚtočníkM. Trusa6.4
28ÚtočníkM. Koné
Spartak Trnava5-4-1
71BrankárD. Takáč
18ObrancaM. Šulek7.0
24ObrancaK. Koštrna
2ObrancaL. Štetina7.0
26ObrancaS. Kóša7.3
29ObrancaM. Mikovič7.21G1A
8ZáložníkS. Štefánik
80ZáložníkA. Zeljković6.7
6ZáložníkR. Procházka7.14G2A
11ZáložníkP. Azango7.21G1A
17ÚtočníkJ. Paur6.91G1A

Prehľad zápasu

Dunajska Streda zdolal Spartak Trnava 1:0. Zápas sa hral v Super Liga 2023. Góly strelili: R. Yapi 52′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Dunajska Streda mal 46% držanie lopty, Spartak Trnava mal 54%. Dunajska Streda mal 5 striel (2 na bránu), Spartak Trnava mal 18 (4 na bránu). Dunajska Streda urobil 4 striedaní, Spartak Trnava urobil 3.

Rivalita od 2018

Dunajska Streda vs Spartak Trnava vzájomné výsledky

27 stretnutí
Dunajska Streda
12
výhier
Remízy
6
Spartak Trnava
9
výhier
Góly spolu
68 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
15/27 · 56%
Nad 2,5
13/27 · 48%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2021

Aktuálna forma

Dunajska Streda

LWLWWL

Spartak Trnava

WLLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026