Menu

Spartak Trnava vs Ruzomberok

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2024

CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského, Trnava1. septembra 2024 o 18:00
22
Rozhodca: E. Gemzický

Udalosti zápasu

Spartak Trnava
Ružomberok
Výkop
M. Kratochvíl
9′
M. Mikovič

asistencia: P. Azango

22′
VAR
34′Goal cancelled
44′
J. Hladík

asistencia: M. Kelemen

Polčas
57′
M. MadleňákM. Chobot
VAR
60′Penalty confirmed
Michal Ďuriš61′
62′
M. Chrien

Penalty

71′Jan Hladík
75′
T. MúdryO. Luterán
75′
M. KelemenK. Domonkos
E. DanielR. Pich
76′
J. PaurK. Ofori
76′
83′Kristóf Domonkos
90′
M. ChrienD. Jackuliak
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
8Shots off Goal2
25Total Shots5
10Blocked Shots1
11Shots insidebox4
14Shots outsidebox1
17Fouls13
6Corner Kicks2
4Offsides4
60%Ball Possession40%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves5
438Total passes304
355Passes accurate234
81%Passes %77%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Spartak Trnava je 6.93, v porovnaní s 6.53 u Ružomberok. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Spartak Trnava je M. Mikovič (7.24), u Ružomberok je to J. Hladík (6.65).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Spartak Trnava prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 9 asistenciami, na čele s M. Kratochvíl (4G). U Ružomberok je to 7 gólov a 4 asistencií s lídrom A. Selecký (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Spartak Trnava nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.93, zatiaľ čo Ružomberok má 5 obrancov s priemerom 6.41. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Spartak Trnava nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 4 u Ružomberok s hodnotením 6.57. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Spartak Trnava nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.90, v porovnaní s 1 u Ružomberok s priemerom 6.62. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 40% u Spartak Trnava a 64% u Ružomberok. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Spartak Trnava nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Ružomberok. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Spartak Trnava je 30.7 (najmladší: A. Zeljković (23), najstarší: M. Ďuriš (37)), zatiaľ čo Ružomberok má priemer 26.3 (najmladší: M. Gomola (23), najstarší: J. Hladík (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Spartak Trnava majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 20 u Ružomberok. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Spartak Trnava4-3-35-4-1Ružomberok
GKDEFMIDFWD
1Frelih4Holík52Sabo27Kubista29Mikovič23Daniel80Zeljkov.14Kratoch.17Paur57Ďuriš11Azango34Frühwald19Gomola22Gabriel32Malý28Selecký23Madleňák14Hladík11Lavrinč.6Múdry30Chrien26Kelemen

Náhradníci

Tréner: M. Gašparík

Náhradníci

Tréner: O. Smetana

Spartak TrnavaSila pozíciíRužomberok
6.93
Ø Hodnotenie
6.53
7.08Brankár (1 v 1)
0G 1A0G 0A
6.93Obranca (4 v 5)6.41
3G 2A2G 3A
6.89Záložník (3 v 4)6.57
5G 3A4G 1A
6.90Útočník (3 v 1)6.62
2G 3A1G 0A
Spartak Trnava4-3-3
1BrankárŽ. Frelih7.11A
4ObrancaL. Holík6.91A
52ObrancaE. Sabo6.82G
27ObrancaV. Kubista6.8
29ObrancaM. Mikovič7.21G1A
23ZáložníkE. Daniel6.81G1A
80ZáložníkA. Zeljković6.7
14ZáložníkM. Kratochvíl7.24G2A
17ÚtočníkJ. Paur6.91G1A
57ÚtočníkM. Ďuriš6.61A
11ÚtočníkP. Azango7.21G1A
Ružomberok5-4-1
34BrankárT. Frühwald
19ObrancaM. Gomola6.3
22ObrancaŠ. Gabriel
32ObrancaM. Malý
28ObrancaA. Selecký6.52G3A
23ObrancaM. Madleňák
14ZáložníkJ. Hladík6.72G1A
11ZáložníkS. Lavrinčík
6ZáložníkT. Múdry6.5
30ZáložníkM. Chrien6.52G
26ÚtočníkM. Kelemen6.61G

Prehľad zápasu

Spartak Trnava a Ružomberok remizovali 2:2. Zápas sa hral v Super Liga 2024. Góly strelili: M. Kratochvíl 9′, M. Mikovič 22′, J. Hladík 44′, M. Chrien 62′ (pen.). Bolo udelených 3 žltých kariet. Spartak Trnava mal 60% držanie lopty, Ružomberok mal 40%. Spartak Trnava mal 25 striel (7 na bránu), Ružomberok mal 5 (2 na bránu). Spartak Trnava urobil 2 striedaní, Ružomberok urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Alexander Selecký 34′), Penalty confirmed (Marián Chobot 60′).

Rivalita od 2018

Spartak Trnava vs Ružomberok vzájomné výsledky

21 stretnutí
Spartak Trnava
8
výhier
Remízy
6
Ružomberok
7
výhier
Góly spolu
42 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
6/21 · 29%
Nad 2,5
7/21 · 33%

Aktuálna forma

Spartak Trnava

WLLWLL

Ružomberok

DLWDDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026