Menu

Zilina vs Podbrezova

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2024

Štadión Pod Dubňom, Žilina26. októbra 2024 o 15:30
Domáci

Žilina

22
Rozhodca: P. Kralovic

Udalosti zápasu

Žilina
Podbrezová
Výkop
15′
D. Smékal

asistencia: R. Galčík

M. Sauer

asistencia: E. Bille

31′
Polčas
46′
S. FaškoV. Chyla
60′
A. SlávikS. Ďatko
P. PekaríkT. Hranica
62′
K. BariS. Kopásek
62′
M. KáčerP. Iľko
62′
68′
M. OravecM. Mrva
P. Iľko

asistencia: M. Sauer

85′
E. BilleF. Kóša
87′
88′
R. GalčíkD. Depetris
88′
R. ParajO. Deml
90+3′David Depetris
90+2′
D. Depetris

asistencia: R. Sanusi

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
6Shots off Goal5
13Total Shots11
2Blocked Shots1
8Shots insidebox8
5Shots outsidebox3
9Fouls9
4Corner Kicks0
0Offsides0
70%Ball Possession30%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
344Total passes150
283Passes accurate86
82%Passes %57%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Žilina je 6.87, v porovnaní s 6.96 u Podbrezová. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Žilina je Ľ. Belko (7.16), u Podbrezová je to R. Galčík (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Žilina prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 2 asistenciami, na čele s M. Káčer (2G). U Podbrezová je to 9 gólov a 8 asistencií s lídrom R. Galčík (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Žilina nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo Podbrezová má 3 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Žilina nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.02, oproti 4 u Podbrezová s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Žilina nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.25, v porovnaní s 3 u Podbrezová s priemerom 7.26. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Žilina a 83% u Podbrezová. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Žilina nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Podbrezová. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Žilina je 25.2 (najmladší: S. Gidi (21), najstarší: M. Káčer (29)), zatiaľ čo Podbrezová má priemer 24.3 (najmladší: S. Faško (19), najstarší: R. Paraj (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Žilina majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 9 u Podbrezová. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Žilina3-4-33-4-3Podbrezová
GKDEFMIDFWD
30Belko23Minárik15Hubočan17Ndjeung.2Pekarík66Káčer11Gidi20Bari14Bille37Sauer29Ďuriš28Danko4Oravec24Koštrna18Markovic23Slávik25Faško15Paraj27Sanusi7Galčík9Smékal10Yirajang

Náhradníci

Tréner: M. Ščasný

Náhradníci

Tréner: Š. Markulík

ŽilinaSila pozíciíPodbrezová
6.87
Ø Hodnotenie
6.96
7.16Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.77Obranca (3 v 3)6.94
0G 0A1G 0A
7.02Záložník (4 v 4)6.77
3G 2A1G 3A
6.25Útočník (3 v 3)7.26
0G 0A7G 5A
Žilina3-4-3
30BrankárĽ. Belko7.2
23ObrancaJ. Minárik6.8
15ObrancaT. Hubočan
17ObrancaJ. Ndjeungoue
2ZáložníkP. Pekarík
66ZáložníkM. Káčer7.02G
11ZáložníkS. Gidi7.2
20ZáložníkK. Bari6.91G2A
14ÚtočníkE. Bille
37ÚtočníkM. Sauer
29ÚtočníkD. Ďuriš6.3
Podbrezová3-4-3
28BrankárA. Danko
4ObrancaM. Oravec
24ObrancaK. Koštrna
18ObrancaA. Markovic6.91G
23ZáložníkA. Slávik
25ZáložníkS. Faško6.8
15ZáložníkR. Paraj6.81G1A
27ZáložníkR. Sanusi6.72A
7ÚtočníkR. Galčík7.36G4A
9ÚtočníkD. Smékal7.21G1A
10ÚtočníkA. Yirajang

Prehľad zápasu

Žilina a Podbrezová remizovali 2:2. Zápas sa hral v Super Liga 2024. Góly strelili: D. Smékal 15′, M. Sauer 31′, P. Iľko 85′, D. Depetris 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Žilina mal 70% držanie lopty, Podbrezová mal 30%. Žilina mal 13 striel (5 na bránu), Podbrezová mal 11 (5 na bránu). Žilina urobil 4 striedaní, Podbrezová urobil 5.

Rivalita od 2018

Žilina vs Podbrezová vzájomné výsledky

22 stretnutí
Žilina
9
výhier
Remízy
4
Podbrezová
9
výhier
Góly spolu
67 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
12/22 · 55%
Nad 2,5
11/22 · 50%

Aktuálna forma

Žilina

WWLLDW

Podbrezová

LWLDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026