Menu

Mladost Lucani vs Ofk Beograd

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2024

Stadion Radomir Antić, Užice20. júla 2024 o 20:00
12
Rozhodca: N. Radaković

Udalosti zápasu

Mladost Lucani
OFK Beograd
Výkop
Dušan Cvetinović5′
Polčas
Miloš Divac49′
Janko Tumbasević51′
D. Cvetinović

asistencia: A. Pejović

59′
M. DivacO. Krsmanović
66′
A. VarjačićN. Andrić
66′
J. ĆirićF. Žunić
70′
73′
M. MomčilovićD. Stoisavljević
77′
S. StanojlovićF. Halabrin
Dušan Cvetinović84′
Dušan Cvetinović84′
86′
A. Kahvić

Penalty

P. BojićU. Ljubomirac
88′
90+4′Aleksandar Kahvić
90+4′
A. CvetkovićM. Bermúdez
90+3′
A. Kahvić
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal8
4Shots off Goal4
9Total Shots16
2Blocked Shots4
7Shots insidebox8
2Shots outsidebox8
14Fouls16
2Corner Kicks4
1Offsides2
40%Ball Possession60%
4Yellow Cards1
1Red Cards0
6Goalkeeper Saves2
333Total passes498
248Passes accurate425
74%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Mladost Lucani je 6.80, v porovnaní s 6.92 u OFK Beograd. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Mladost Lucani je S. Stamenković (7.29), u OFK Beograd je to B. Popović (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Mladost Lucani prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 12 asistenciami, na čele s P. Bojić (6G). U OFK Beograd je to 6 gólov a 9 asistencií s lídrom M. Momčilović (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Mladost Lucani nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo OFK Beograd má 5 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Mladost Lucani nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 3 u OFK Beograd s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Mladost Lucani nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 2 u OFK Beograd s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Mladost Lucani a 77% u OFK Beograd. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Mladost Lucani nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 23 u OFK Beograd. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Mladost Lucani je 34.4 (najmladší: J. Ćirić (18), najstarší: S. Stamenković (40)), zatiaľ čo OFK Beograd má priemer 24.6 (najmladší: A. Cvetković (20), najstarší: M. Gobeljić (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Mladost Lucani majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 24 u OFK Beograd. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Mladost Lucani5-3-25-3-2OFK Beograd
GKDEFMIDFWD
1Stamenk.17Varjačić4Divac40Cvetino.12Joksimo.33Udovičić8Tumbase.28Pejović25Ćirić10Bojić30Ćirković1Popović21Lazić15Đermano.13Vujadin.73Annan77Gobeljić14Momčilo.8Cvetkov.3Addo18Kahvić17Stanojl.

Náhradníci

Tréner: N. Useni

Náhradníci

Tréner: S. Krunić

Mladost LucaniSila pozíciíOFK Beograd
6.80
Ø Hodnotenie
6.92
7.29Brankár (1 v 1)7.35
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (5 v 5)6.82
0G 4A2G 3A
6.85Záložník (3 v 3)6.88
5G 5A4G 6A
6.75Útočník (2 v 2)
6G 3A0G 0A
Mladost Lucani5-3-2
1BrankárS. Stamenković7.3
17ObrancaA. Varjačić6.41A
4ObrancaM. Divac
40ObrancaD. Cvetinović6.7
12ObrancaM. Joksimović7.01A
33ObrancaŽ. Udovičić6.72A
8ZáložníkJ. Tumbasević6.82A
28ZáložníkA. Pejović
25ZáložníkJ. Ćirić6.95G3A
10ÚtočníkP. Bojić6.76G3A
30ÚtočníkN. Ćirković6.8
OFK Beograd5-3-2
1BrankárB. Popović7.3
21ObrancaU. Lazić6.5
15ObrancaA. Đermanović7.01G1A
13ObrancaN. Vujadinović
73ObrancaE. Annan
77ObrancaM. Gobeljić6.91G2A
14ZáložníkM. Momčilović7.02G
8ZáložníkA. Cvetković6.72G3A
3ZáložníkE. Addo7.03A
18ÚtočníkA. Kahvić
17ÚtočníkS. Stanojlović

Prehľad zápasu

OFK Beograd zdolal Mladost Lucani 2:1. Zápas sa hral v Super Liga 2024. Góly strelili: D. Cvetinović 59′, A. Kahvić 86′ (pen.), A. Kahvić 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Mladost Lucani mal 40% držanie lopty, OFK Beograd mal 60%. Mladost Lucani mal 9 striel (3 na bránu), OFK Beograd mal 16 (8 na bránu). Mladost Lucani urobil 4 striedaní, OFK Beograd urobil 3.

Rivalita od 2024

Mladost Lucani vs OFK Beograd vzájomné výsledky

4 stretnutí
Mladost Lucani
0
výhier
Remízy
3
OFK Beograd
1
výhier
Góly spolu
3 · 0.8/zápas
Obaja skórovali
1/4 · 25%
Nad 2,5
0/4 · 0%

Aktuálna forma

Mladost Lucani

WWDDWD

OFK Beograd

LDDWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026