Menu

Novi Pazar vs Imt Novi Beograd

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2024

Caizcoin Arena, Novi Pazar3. novembra 2024 o 13:00
Domáci

Novi Pazar

31
Rozhodca: D. Trifković
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Novi Pazar
IMT Novi Beograd
Výkop
A. Adeshina
25′
A. Ljajić

asistencia: A. Mesarović

34′
38′
M. Jović
R. Antwi

asistencia: E. Opara

45′
Polčas
46′
A. StevanovićV. Radočaj
46′
S. BastajaA. Lutovac
Ognjen Mršić67′
69′
M. JovićO. Lebi
69′
L. LukovićM. Do Couto
Nemanja Miletić75′
A. AdeshinaA. Ziljkić
77′
E. OparaE. Brahic
77′
Almedin Ziljkić80′
A. LjajićJ. Mituljikić
81′
A. MesarovićS. Alić
86′
86′
I. ZulfićL. Krstović
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal6
5Shots off Goal7
13Total Shots20
1Blocked Shots7
9Shots insidebox11
4Shots outsidebox9
17Fouls14
7Corner Kicks10
2Offsides1
42%Ball Possession58%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves4
337Total passes444
255Passes accurate361
76%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Novi Pazar je 6.84, v porovnaní s 6.57 u IMT Novi Beograd. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Novi Pazar je A. Ljajić (7.15), u IMT Novi Beograd je to L. Luković (6.81).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Novi Pazar prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 5 asistenciami, na čele s E. Opara (2G). U IMT Novi Beograd je to 5 gólov a 4 asistencií s lídrom N. Glišić (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Novi Pazar nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo IMT Novi Beograd má 4 obrancov s priemerom 6.52. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Novi Pazar nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.15, oproti 5 u IMT Novi Beograd s hodnotením 6.61. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Novi Pazar nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.68, v porovnaní s 1 u IMT Novi Beograd s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Novi Pazar a 77% u IMT Novi Beograd. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Novi Pazar nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 17 u IMT Novi Beograd. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Novi Pazar je 26.2 (najmladší: E. Opara (20), najstarší: N. Miletić (34)), zatiaľ čo IMT Novi Beograd má priemer 25.4 (najmladší: M. Jović (19), najstarší: A. Stevanović (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Novi Pazar majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 11 u IMT Novi Beograd. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Novi Pazar4-2-3-14-1-4-1IMT Novi Beograd
GKDEFMIDFWD
12Popović2Bojat30Đurić4Mršić3Miletić17Vidakov.13Adeshina77Antwi9Mesarov.22Ljajić16Opara24Vukliš16Bastaja15Popović4Batisse5Glišić8Zulfić10Stevano.6Court7Luković37Lučić9Jović

Náhradníci

Tréner: T. Sivić

Náhradníci

Tréner: M. Đorđević

Novi PazarSila pozíciíIMT Novi Beograd
6.84
Ø Hodnotenie
6.57
6.76Obranca (4 v 4)6.52
0G 4A2G 1A
7.15Záložník (5 v 5)6.61
0G 0A1G 3A
6.68Útočník (1 v 1)6.60
2G 1A2G 0A
Novi Pazar4-2-3-1
12BrankárS. Popović
2ObrancaD. Bojat6.6
30ObrancaA. Đurić
4ObrancaO. Mršić
3ObrancaN. Miletić6.94A
17ZáložníkV. Vidaković
13ZáložníkA. Adeshina
77ZáložníkR. Antwi
9ZáložníkA. Mesarović
22ZáložníkA. Ljajić7.2
16ÚtočníkE. Opara6.72G1A
IMT Novi Beograd4-1-4-1
24BrankárG. Vukliš
16ObrancaS. Bastaja6.2
15ObrancaS. Popović6.6
4ObrancaA. Batisse6.7
5ObrancaN. Glišić6.62G1A
8ZáložníkI. Zulfić6.3
10ZáložníkA. Stevanović6.7
6ZáložníkY. Court
7ZáložníkL. Luković6.81G3A
37ZáložníkV. Lučić
9ÚtočníkM. Jović6.62G

Prehľad zápasu

Novi Pazar zdolal IMT Novi Beograd 3:1. Zápas sa hral v Super Liga 2024. Góly strelili: A. Adeshina 25′, A. Ljajić 34′, M. Jović 38′, R. Antwi 45′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Novi Pazar mal 42% držanie lopty, IMT Novi Beograd mal 58%. Novi Pazar mal 13 striel (7 na bránu), IMT Novi Beograd mal 20 (6 na bránu). Novi Pazar urobil 4 striedaní, IMT Novi Beograd urobil 5.

Rivalita od 2022

Novi Pazar vs IMT Novi Beograd vzájomné výsledky

8 stretnutí
Novi Pazar
3
výhier
Remízy
1
IMT Novi Beograd
4
výhier
Góly spolu
23 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
4/8 · 50%
Nad 2,5
4/8 · 50%

Aktuálna forma

Novi Pazar

WLDLLL

IMT Novi Beograd

DWWDWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026