Menu

Randers Fc vs Aarhus

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

Cepheus Park Randers, Randers24. septembra 2023 o 16:00
Domáci

Randers FC

11
Hostia

Aarhus

Rozhodca: J. Burchardt

Udalosti zápasu

Randers FC
Aarhus
Výkop
Oliver Olsen24′
29′Gift Links
S. Odey

asistencia: L. Coulibaly

34′
Wessel Dammers37′
Polčas
E. BabayanM. Albæk
48′
58′Mats Knoester
67′
M. AndersonP. Bjur
67′
G. LinksE. Kahl
68′
M. KnoesterT. Bech
O. OlsenM. Kallesøe
70′
S. OdeyF. Bundgaard
71′
M. EghoA. Kamara
81′
81′
F. BrandhofM. Sauer
J. BjörkengrenM. Pedersen
82′
85′
F. BeijmoJ. Andersen
89′
P. Mortensen

Penalty

Mads Enggård90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal6
3Shots off Goal5
4Total Shots12
0Blocked Shots1
4Shots insidebox6
0Shots outsidebox6
16Fouls15
1Corner Kicks6
0Offsides2
45%Ball Possession55%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves0
391Total passes459
276Passes accurate364
71%Passes %79%
0.70expected_goals1.21

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Randers FC je 6.96, v porovnaní s 6.90 u Aarhus. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Randers FC je W. Dammers (7.24), u Aarhus je to G. Links (7.36).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Randers FC prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 1 asistenciami, na čele s D. Høegh (4G). U Aarhus je to 22 gólov a 11 asistencií s lídrom P. Mortensen (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Randers FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.12, zatiaľ čo Aarhus má 3 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Randers FC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 5 u Aarhus s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Randers FC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.35, v porovnaní s 2 u Aarhus s priemerom 6.62. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Randers FC a 77% u Aarhus. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Randers FC nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Aarhus. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Randers FC je 28.6 (najmladší: O. Olsen (25), najstarší: D. Høegh (34)), zatiaľ čo Aarhus má priemer 29.8 (najmladší: M. Knudsen (24), najstarší: J. Hansen (40)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Randers FC majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 23 u Aarhus. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Randers FC4-4-23-5-2Aarhus
GKDEFMIDFWD
1Carlgren27Olsen3Høegh4Dammers15Kopplin28Couliba.8Enggård6Björken.11Babayan45Egho90Odey1Hansen14Mølgaard5Tingager3Knoester2Beijmo29Brandhof15Knudsen8Anderson11Links13Serra9Mortens.

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

Náhradníci

Tréner: U. Rösler

Randers FCSila pozíciíAarhus
6.96
Ø Hodnotenie
6.90
Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
7.12Obranca (4 v 3)6.92
7G 1A1G 1A
7.08Záložník (4 v 5)6.96
2G 0A10G 10A
6.35Útočník (2 v 2)6.62
0G 0A11G 0A
Randers FC4-4-2
1BrankárP. Carlgren
27ObrancaO. Olsen6.92G
3ObrancaD. Høegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
15ObrancaB. Kopplin
28ZáložníkL. Coulibaly
8ZáložníkM. Enggård
6ZáložníkJ. Björkengren7.12G
11ZáložníkE. Babayan
45ÚtočníkM. Egho
90ÚtočníkS. Odey6.3
Aarhus3-5-2
1BrankárJ. Hansen7.1
14ObrancaT. Mølgaard6.7
5ObrancaF. Tingager7.11G1A
3ObrancaM. Knoester
2ZáložníkF. Beijmo7.22G4A
29ZáložníkF. Brandhof6.51A
15ZáložníkM. Knudsen6.9
8ZáložníkM. Anderson6.95G1A
11ZáložníkG. Links7.43G4A
13ÚtočníkJ. Serra6.63G
9ÚtočníkP. Mortensen6.68G

Prehľad zápasu

Randers FC a Aarhus remizovali 1:1. Zápas sa hral v Superliga 2023. Góly strelili: S. Odey 34′, P. Mortensen 89′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. Randers FC mal 45% držanie lopty, Aarhus mal 55%. Randers FC mal 4 striel (1 na bránu), Aarhus mal 12 (6 na bránu). Očakávané góly: Randers FC 0.70 — Aarhus 1.21. Randers FC urobil 5 striedaní, Aarhus urobil 5.

Rivalita od 2012

Randers FC vs Aarhus vzájomné výsledky

38 stretnutí
Randers FC
17
výhier
Remízy
13
Aarhus
8
výhier
Góly spolu
96 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
26/38 · 68%
Nad 2,5
17/38 · 45%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 14 v 2017

Aktuálna forma

Randers FC

WLDLLD

Aarhus

WDDLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026