Menu

Randers Fc vs Fc Copenhagen

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

Cepheus Park Randers, Randers5. novembra 2023 o 16:00
Domáci

Randers FC

24
Rozhodca: S. Putros

Udalosti zápasu

Randers FC
FC Copenhagen
Výkop
-5′Elias Achouri
F. Bundgaard

asistencia: M. Kallesøe

4′
7′
R. Falk
Polčas
46′
A. CorneliusO. Óskarsson
52′
P. AnkersenC. Sørensen
52′
O. HøjlundV. Claesson
60′
R. BardghjiJ. Larsson
S. Nordli

asistencia: O. Olsen

60′
66′
V. Claesson

asistencia: E. Achouri

72′
J. Larsson

asistencia: O. Óskarsson

Patrik Carlgren74′
D. HøeghH. Andersson
76′
S. NordliM. Pedersen
76′
S. OdeyA. Kamara
76′
M. EnggårdE. Agyiri
85′
88′
E. AchouriV. Froholdt
O. OlsenM. Ubandoma
90+3′
90+6′
V. Froholdt

asistencia: O. Óskarsson

Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal8
4Shots off Goal4
15Total Shots16
5Blocked Shots4
12Shots insidebox11
3Shots outsidebox5
12Fouls11
10Corner Kicks6
2Offsides3
57%Ball Possession43%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
530Total passes405
457Passes accurate344
86%Passes %85%
1.64expected_goals1.46

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Randers FC je 6.96, v porovnaní s 6.72 u FC Copenhagen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Randers FC je W. Dammers (7.24), u FC Copenhagen je to E. Achouri (6.88).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Randers FC prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 1 asistenciami, na čele s D. Høegh (4G). U FC Copenhagen je to 6 gólov a 4 asistencií s lídrom E. Achouri (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Randers FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.12, zatiaľ čo FC Copenhagen má 4 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Randers FC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 3 u FC Copenhagen s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Randers FC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.35, v porovnaní s 3 u FC Copenhagen s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Randers FC a 74% u FC Copenhagen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Randers FC nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 9 u FC Copenhagen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Randers FC je 28.2 (najmladší: O. Olsen (25), najstarší: D. Høegh (34)), zatiaľ čo FC Copenhagen má priemer 30.0 (najmladší: E. Achouri (26), najstarší: L. Lerager (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Randers FC majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 18 u FC Copenhagen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Randers FC4-4-24-3-3FC Copenhagen
GKDEFMIDFWD
1Carlgren7Kallesøe3Høegh4Dammers27Olsen28Couliba.6Björken.8Enggård9Nordli10Bundgaa.90Odey1Grabara22Ankersen3Vavro2Diks19Jelert39Højlund33Falk12Lerager40Bardghji14Corneli.30Achouri

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

Náhradníci

Tréner: J. Neestrup

Randers FCSila pozíciíFC Copenhagen
6.96
Ø Hodnotenie
6.72
7.12Obranca (4 v 4)
7G 1A0G 0A
7.08Záložník (4 v 3)6.74
2G 0A1G 1A
6.35Útočník (2 v 3)6.71
0G 0A5G 3A
Randers FC4-4-2
1BrankárP. Carlgren
7ObrancaM. Kallesøe
3ObrancaD. Høegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
27ObrancaO. Olsen6.92G
28ZáložníkL. Coulibaly
6ZáložníkJ. Björkengren7.12G
8ZáložníkM. Enggård
9ZáložníkS. Nordli
10ÚtočníkF. Bundgaard
90ÚtočníkS. Odey6.3
FC Copenhagen4-3-3
1BrankárK. Grabara
22ObrancaP. Ankersen
3ObrancaD. Vavro
2ObrancaK. Diks
19ObrancaE. Jelert
39ZáložníkO. Højlund
33ZáložníkR. Falk
12ZáložníkL. Lerager6.71G1A
40ÚtočníkR. Bardghji
14ÚtočníkA. Cornelius6.52G1A
30ÚtočníkE. Achouri6.93G2A

Prehľad zápasu

FC Copenhagen zdolal Randers FC 4:2. Zápas sa hral v Superliga 2023. Góly strelili: F. Bundgaard 4′, R. Falk 7′, S. Nordli 60′, V. Claesson 66′, J. Larsson 72′, V. Froholdt 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Randers FC mal 57% držanie lopty, FC Copenhagen mal 43%. Randers FC mal 15 striel (6 na bránu), FC Copenhagen mal 16 (8 na bránu). Očakávané góly: Randers FC 1.64 — FC Copenhagen 1.46. Randers FC urobil 5 striedaní, FC Copenhagen urobil 5.

Rivalita od 2012

Randers FC vs FC Copenhagen vzájomné výsledky

41 stretnutí
Randers FC
10
výhier
Remízy
7
FC Copenhagen
24
výhier
Góly spolu
113 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
21/41 · 51%
Nad 2,5
23/41 · 56%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 15 v 2025

Aktuálna forma

Randers FC

WLDLLD

FC Copenhagen

DWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026