Menu

Silkeborg vs Fc Midtjylland

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

JYSK park, Silkeborg27. novembra 2023 o 19:00
Domáci

Silkeborg

14
Rozhodca: P. Kjærsgaard-Andersen

Udalosti zápasu

Silkeborg
FC Midtjylland
Výkop
19′
S. Ingason

asistencia: Paulinho

Alexander Lind32′
37′
M. FraislJ. Lössl
Stefán Teitur Þórðarson45′
S. Þórðarson

asistencia: M. Brink

45+5′
Polčas
46′
A. RømerA. Gigović
46′
O. BrynhildsenFranculino Djú
51′
Franculino Djú

asistencia: A. Gigović

Anders Klynge62′
65′
H. Dalsgaard

asistencia: Franculino Djú

L. MusondaA. Poulsen
69′
S. ÞórðarsonC. McCowatt
69′
73′
Franculino Djú

asistencia: H. Dalsgaard

T. AdamsenR. Østrøm
77′
81′Sverrir Ingi Ingason
81′
PaulinhoN. Dyhr
84′
H. DalsgaardJ. Andersson
A. KlyngeS. Tengstedt
86′
M. BrinkA. Pyndt
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal12
2Shots off Goal6
6Total Shots19
1Blocked Shots1
5Shots insidebox13
1Shots outsidebox6
8Fouls10
0Corner Kicks7
0Offsides4
45%Ball Possession55%
2Yellow Cards1
1Red Cards0
8Goalkeeper Saves2
423Total passes511
348Passes accurate460
82%Passes %90%
0.90expected_goals2.64

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Silkeborg je 7.27, v porovnaní s 6.83 u FC Midtjylland. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Silkeborg je N. Larsen (7.48), u FC Midtjylland je to D. Osorio (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Silkeborg prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 7 asistenciami, na čele s T. Adamsen (14G). U FC Midtjylland je to 12 gólov a 10 asistencií s lídrom D. Osorio (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Silkeborg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.30, zatiaľ čo FC Midtjylland má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Silkeborg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.03, oproti 4 u FC Midtjylland s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Silkeborg nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.28, v porovnaní s 2 u FC Midtjylland s priemerom 6.44. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Silkeborg a 79% u FC Midtjylland. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Silkeborg nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 13 u FC Midtjylland. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Silkeborg je 27.8 (najmladší: A. Busch (22), najstarší: N. Larsen (34)), zatiaľ čo FC Midtjylland má priemer 25.4 (najmladší: D. Osorio (21), najstarší: Paulinho (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Silkeborg majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 19 u FC Midtjylland. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Silkeborg4-3-1-24-4-2FC Midtjylland
GKDEFMIDFWD
1Larsen5Sonne40Busch4Felix24Musonda6Mattsson14Brink21Klynge8Þórðars.23Adamsen9Lind50Fraisl14Dalsgaa.15Ingason22Bech29Paulinho11Osorio8Olsson2Rømer24Sørensen9Brynhil.10Gue-Sung

Náhradníci

Tréner: K. Nielsen

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

SilkeborgSila pozíciíFC Midtjylland
7.27
Ø Hodnotenie
6.83
7.48Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.30Obranca (4 v 4)7.00
1G 0A3G 3A
7.03Záložník (4 v 4)6.86
0G 0A6G 6A
7.28Útočník (2 v 2)6.44
14G 7A3G 1A
Silkeborg4-3-1-2
1BrankárN. Larsen7.5
5ObrancaO. Sonne
40ObrancaA. Busch7.31G
4ObrancaJ. Felix
24ObrancaL. Musonda
6ZáložníkP. Mattsson7.0
14ZáložníkM. Brink
21ZáložníkA. Klynge
8ZáložníkS. Þórðarson
23ÚtočníkT. Adamsen7.314G7A
9ÚtočníkA. Lind
FC Midtjylland4-4-2
50BrankárM. Fraisl
14ObrancaH. Dalsgaard
15ObrancaS. Ingason
22ObrancaM. Bech7.32G2A
29ObrancaPaulinho6.71G1A
11ZáložníkD. Osorio7.46G6A
8ZáložníkK. Olsson
2ZáložníkA. Rømer
24ZáložníkO. Sørensen6.3
9ÚtočníkO. Brynhildsen
10ÚtočníkCho Gue-Sung6.43G1A

Prehľad zápasu

FC Midtjylland zdolal Silkeborg 4:1. Zápas sa hral v Superliga 2023. Góly strelili: S. Ingason 19′, S. Þórðarson 45′, Franculino Djú 51′, H. Dalsgaard 65′, Franculino Djú 73′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Silkeborg mal 45% držanie lopty, FC Midtjylland mal 55%. Silkeborg mal 6 striel (3 na bránu), FC Midtjylland mal 19 (12 na bránu). Očakávané góly: Silkeborg 0.90 — FC Midtjylland 2.64. Silkeborg urobil 5 striedaní, FC Midtjylland urobil 5.

Rivalita od 2011

Silkeborg vs FC Midtjylland vzájomné výsledky

32 stretnutí
Silkeborg
6
výhier
Remízy
6
FC Midtjylland
20
výhier
Góly spolu
109 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
20/32 · 63%
Nad 2,5
24/32 · 75%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 42 v 2025

Aktuálna forma

Silkeborg

WWWDWL

FC Midtjylland

DDWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026