Menu

Brondby vs Fc Midtjylland

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

Brøndby Stadion, Brøndby18. februára 2024 o 18:00
Domáci

Brondby

10
Hostia

FC Midtjylland

Rozhodca: J. Kehlet

Udalosti zápasu

Brondby
FC Midtjylland
Výkop
6′
H. DalsgaardA. Gabriel
Henrik Heggheim17′
31′Adam Gabriel
39′Paulinho
O. Omoijuanfo
45+4′
Polčas
46′
A. RømerD. Osorio
Daniel Wass49′
VAR
66′Goal cancelled
D. WassJ. Radošević
67′
69′
O. BrynhildsenJuninho
69′
PaulinhoV. Bak Jensen
M. DivkovićS. Sebulonsen
79′
79′
A. GabrielM. Krüger-Johnsen
Jacob Rasmussen85′
85′Gue-sung Cho
Y. SuzukiF. Bundgaard
88′
90+3′Mikel Gogorza
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
3Shots off Goal6
8Total Shots15
2Blocked Shots4
6Shots insidebox12
2Shots outsidebox3
12Fouls9
0Corner Kicks3
1Offsides3
44%Ball Possession56%
2Yellow Cards4
1Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
390Total passes477
303Passes accurate403
78%Passes %84%
1.75expected_goals2.05

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Brondby je 7.04, v porovnaní s 6.91 u FC Midtjylland. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Brondby je P. Pentz (7.28), u FC Midtjylland je to A. Şimşir (7.57).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Brondby prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 13 asistenciami, na čele s N. Vallys (7G). U FC Midtjylland je to 15 gólov a 19 asistencií s lídrom A. Şimşir (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Brondby nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.09, zatiaľ čo FC Midtjylland má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Brondby nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 4 u FC Midtjylland s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Brondby nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u FC Midtjylland s priemerom 6.44. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Brondby a 76% u FC Midtjylland. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Brondby nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 9 u FC Midtjylland. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Brondby je 29.8 (najmladší: M. Divković (26), najstarší: D. Wass (36)), zatiaľ čo FC Midtjylland má priemer 27.5 (najmladší: O. Sørensen (23), najstarší: J. Lössl (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Brondby majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 17 u FC Midtjylland. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Brondby3-5-24-4-2FC Midtjylland
GKDEFMIDFWD
1Pentz3Heggheim5Laurits.4Rasmuss.31Klaiber8Greve10Wass7Vallys24Divković28Suzuki9Omoijua.1Lössl14Dalsgaa.15Ingason22Bech29Paulinho24Sørensen37Gigović2Rømer58Şimşir9Brynhil.10Gue-Sung

Náhradníci

Tréner: J. Sørensen

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

BrondbySila pozíciíFC Midtjylland
7.04
Ø Hodnotenie
6.91
7.28Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
7.09Obranca (3 v 4)7.00
0G 1A3G 3A
6.97Záložník (5 v 4)6.94
12G 12A9G 15A
Útočník (2 v 2)6.44
0G 0A3G 1A
Brondby3-5-2
1BrankárP. Pentz7.3
3ObrancaH. Heggheim
5ObrancaR. Lauritsen7.11A
4ObrancaJ. Rasmussen
31ZáložníkS. Klaiber7.22A
8ZáložníkM. Greve
10ZáložníkD. Wass6.81G2A
7ZáložníkN. Vallys7.07G7A
24ZáložníkM. Divković6.94G1A
28ÚtočníkY. Suzuki
9ÚtočníkO. Omoijuanfo
FC Midtjylland4-4-2
1BrankárJ. Lössl7.2
14ObrancaH. Dalsgaard
15ObrancaS. Ingason
22ObrancaM. Bech7.32G2A
29ObrancaPaulinho6.71G1A
24ZáložníkO. Sørensen6.3
37ZáložníkA. Gigović
2ZáložníkA. Rømer
58ZáložníkA. Şimşir7.69G15A
9ÚtočníkO. Brynhildsen
10ÚtočníkCho Gue-Sung6.43G1A

Prehľad zápasu

Brondby zdolal FC Midtjylland 1:0. Zápas sa hral v Superliga 2023. Góly strelili: O. Omoijuanfo 45′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Brondby mal 44% držanie lopty, FC Midtjylland mal 56%. Brondby mal 8 striel (3 na bránu), FC Midtjylland mal 15 (5 na bránu). Očakávané góly: Brondby 1.75 — FC Midtjylland 2.05. Brondby urobil 3 striedaní, FC Midtjylland urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Adam Gabriel 66′).

Rivalita od 2025

Brondby vs FC Midtjylland vzájomné výsledky

3 stretnutí
Brondby
0
výhier
Remízy
1
FC Midtjylland
2
výhier
Góly spolu
7 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Brondby

DLWWLL

FC Midtjylland

DDWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026