Menu

Odense vs Brondby

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

Nature Energy Park, Odense25. februára 2024 o 16:00
Domáci

Odense

03
Hostia

Brondby

Rozhodca: S. Putros

Udalosti zápasu

Odense
Brondby
Výkop
7′
Y. Suzuki

asistencia: N. Vallys

11′
O. Omoijuanfo

asistencia: N. Vallys

Tom Trybull27′
Polčas
L. KjerrumgaardM. Jensen
46′
Bjørn Paulsen55′
61′Daniel Wass
67′
O. OmoijuanfoM. Kvistgaarden
67′
Y. SuzukiF. Bundgaard
N. MouritsenN. Mickelson
72′
T. TrybullS. Köhler
72′
B. KadriiM. Fenger
76′
76′
M. GreveJ. Radošević
77′
M. Kvistgaarden

asistencia: F. Bundgaard

L. DeedsonC. Nouck
85′
85′
S. SebulonsenC. Bischoff
85′
D. WassN. Nartey
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
7Shots off Goal3
11Total Shots11
0Blocked Shots3
5Shots insidebox10
6Shots outsidebox1
7Fouls13
7Corner Kicks4
1Offsides4
40%Ball Possession60%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
413Total passes651
324Passes accurate560
78%Passes %86%
0.51expected_goals1.63

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Odense je 6.78, v porovnaní s 7.04 u Brondby. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Odense je V. Myhra (7.00), u Brondby je to P. Pentz (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Odense prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 1 asistenciami, na čele s L. Owusu (3G). U Brondby je to 12 gólov a 13 asistencií s lídrom N. Vallys (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Odense nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.50, zatiaľ čo Brondby má 3 obrancov s priemerom 7.12. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Odense nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 4 u Brondby s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Odense nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Brondby s priemerom 6.96. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Odense a 83% u Brondby. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Odense nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Brondby. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Odense je 29.6 (najmladší: L. Deedson (24), najstarší: B. Paulsen (34)), zatiaľ čo Brondby má priemer 29.8 (najmladší: M. Divković (26), najstarší: D. Wass (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Odense majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 21 u Brondby. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Odense3-4-2-13-4-2-1Brondby
GKDEFMIDFWD
16Myhra28Slotsag.4Paulsen25Helander20Owusu22Hajj15Trybull3Mourits.10Deedson9Kadrii17Kjerrum.1Pentz31Klaiber5Laurits.4Rasmuss.2Sebulon.8Greve10Wass24Divković28Suzuki7Vallys9Omoijua.

Náhradníci

Tréner: S. Krogh

Náhradníci

Tréner: J. Sørensen

OdenseSila pozíciíBrondby
6.78
Ø Hodnotenie
7.04
7.00Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.50Obranca (3 v 3)7.12
1G 0A0G 3A
6.84Záložník (4 v 4)6.88
3G 1A5G 3A
Útočník (3 v 3)6.96
0G 0A7G 7A
Odense3-4-2-1
16BrankárV. Myhra7.0
28ObrancaT. Slotsager
4ObrancaB. Paulsen6.51G
25ObrancaF. Helander
20ZáložníkL. Owusu6.83G1A
22ZáložníkR. Al Hajj
15ZáložníkT. Trybull
3ZáložníkN. Mouritsen
10ÚtočníkL. Deedson
9ÚtočníkB. Kadrii
17ÚtočníkL. Kjerrumgaard
Brondby3-4-2-1
1BrankárP. Pentz7.3
31ObrancaS. Klaiber7.22A
5ObrancaR. Lauritsen7.11A
4ObrancaJ. Rasmussen
2ZáložníkS. Sebulonsen
8ZáložníkM. Greve
10ZáložníkD. Wass6.81G2A
24ZáložníkM. Divković6.94G1A
28ÚtočníkY. Suzuki
7ÚtočníkN. Vallys7.07G7A
9ÚtočníkO. Omoijuanfo

Prehľad zápasu

Brondby zdolal Odense 3:0. Zápas sa hral v Superliga 2023. Góly strelili: Y. Suzuki 7′, O. Omoijuanfo 11′, M. Kvistgaarden 77′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Odense mal 40% držanie lopty, Brondby mal 60%. Odense mal 11 striel (4 na bránu), Brondby mal 11 (5 na bránu). Očakávané góly: Odense 0.51 — Brondby 1.63. Odense urobil 5 striedaní, Brondby urobil 5.

Rivalita od 2025

Odense vs Brondby vzájomné výsledky

2 stretnutí
Odense
0
výhier
Remízy
0
Brondby
2
výhier
Góly spolu
11 · 5.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 51 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Odense

LWLWLW

Brondby

DLWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026