Menu

Viborg vs Randers Fc

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

Energi Viborg Arena, Viborg3. marca 2024 o 14:00
Domáci

Viborg

30
Hostia

Randers FC

Rozhodca: M. Antoniou

Udalosti zápasu

Viborg
Randers FC
Výkop
M. Søndergaard

asistencia: O. Bundgaard

20′
A. Ementa

asistencia: I. Said

34′
Polčas
J. Bonde
47′
61′Mads Söndergaard
61′
M. FuseiniT. Bany
61′
O. ZandénB. Kopplin
62′
S. OdeyM. Brajanac
S. KuzmićD. Anyembe
70′
M. SøndergaardJ. Grønning
70′
Ibrahim Said74′
Mads EnggÃ¥rd74′
Mikkel Kallesøe75′
A. EmentaM. Abubakari
78′
I. SaidN. Thomas
78′
78′
S. NordliM. Albæk
84′
M. KallesøeO. Olsen
O. BundgaardM. Agnarsson
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
2Shots off Goal7
9Total Shots15
1Blocked Shots4
7Shots insidebox12
2Shots outsidebox3
12Fouls17
3Corner Kicks11
0Offsides1
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
454Total passes431
370Passes accurate367
81%Passes %85%
1.81expected_goals1.36

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Viborg je 6.95, v porovnaní s 6.87 u Randers FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Viborg je A. Ementa (7.37), u Randers FC je to D. Høegh (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Viborg prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 7 asistenciami, na čele s M. Søndergaard (5G). U Randers FC je to 6 gólov a 0 asistencií s lídrom D. Høegh (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Viborg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Randers FC má 4 obrancov s priemerom 7.19. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Viborg nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u Randers FC s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Viborg nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.37, v porovnaní s 2 u Randers FC s priemerom 6.35. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Viborg a 83% u Randers FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Viborg nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Randers FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Viborg je 23.9 (najmladší: S. Kuzmić (21), najstarší: Ž. Zaletel (26)), zatiaľ čo Randers FC má priemer 28.5 (najmladší: S. Nordli (26), najstarší: D. Høegh (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Viborg majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 21 u Randers FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Viborg4-2-3-14-4-2Randers FC
GKDEFMIDFWD
58Mantl30Kuzmić55Radić5Zaletel23Bundgaa.18Mbom6Sønderg.8Said17Bonde15Jensen14Ementa1Carlgren7Kallesøe5Anderss.3Høegh29Zandén28Couliba.8Enggård6Björken.9Nordli90Odey77Fuseini

Náhradníci

Tréner: J. Poulsen

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

ViborgSila pozíciíRanders FC
6.95
Ø Hodnotenie
6.87
6.87Obranca (4 v 4)7.19
5G 0A4G 0A
6.88Záložník (5 v 4)7.08
5G 5A2G 0A
7.37Útočník (1 v 2)6.35
1G 2A0G 0A
Viborg4-2-3-1
58BrankárN. Mantl
30ObrancaS. Kuzmić7.04G
55ObrancaS. Radić7.21G
5ObrancaŽ. Zaletel6.7
23ObrancaO. Bundgaard6.6
18ZáložníkJ. Mbom6.84A
6ZáložníkM. Søndergaard7.05G1A
8ZáložníkI. Said
17ZáložníkJ. Bonde
15ZáložníkI. Jensen
14ÚtočníkA. Ementa7.41G2A
Randers FC4-4-2
1BrankárP. Carlgren
7ObrancaM. Kallesøe
5ObrancaH. Andersson
3ObrancaD. Høegh7.24G
29ObrancaO. Zandén
28ZáložníkL. Coulibaly
8ZáložníkM. Enggård
6ZáložníkJ. Björkengren7.12G
9ZáložníkS. Nordli
90ÚtočníkS. Odey6.3
77ÚtočníkM. Fuseini

Prehľad zápasu

Viborg zdolal Randers FC 3:0. Zápas sa hral v Superliga 2023. Góly strelili: M. Søndergaard 20′, A. Ementa 34′, J. Bonde 47′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Viborg mal 50% držanie lopty, Randers FC mal 50%. Viborg mal 9 striel (6 na bránu), Randers FC mal 15 (4 na bránu). Očakávané góly: Viborg 1.81 — Randers FC 1.36. Viborg urobil 5 striedaní, Randers FC urobil 5.

Rivalita od 2025

Viborg vs Randers FC vzájomné výsledky

2 stretnutí
Viborg
1
výhier
Remízy
0
Randers FC
1
výhier
Góly spolu
8 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Viborg

DWLLWL

Randers FC

WLDLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026