Menu

Vejle vs Odense

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

Vejle Stadion, Vejle10. marca 2024 o 14:00
Domáci

Vejle

01
Hostia

Odense

Rozhodca: L. Graagaard

Udalosti zápasu

Vejle
Odense
Výkop
12′
M. Fenger

asistencia: N. Mickelson

45′James Gomez
Polčas
V. LindG. Onugkha
46′
46′
B. PaulsenN. Mouritsen
46′
C. NouckM. Jensen
A. JacobsenE. Ofori
60′
H. BarryY. N'Gbakoto
70′
M. AlbornozD. Čolina
70′
Thomas Gundelund78′
D. EmmanouilidisM. Juwara
82′
85′
B. KadriiT. Trybull
90+2′
R. Al HajjA. Manneh
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
1Shots off Goal6
4Total Shots17
0Blocked Shots7
3Shots insidebox15
1Shots outsidebox2
7Fouls8
2Corner Kicks11
1Offsides1
49%Ball Possession51%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
472Total passes483
372Passes accurate386
79%Passes %80%
0.65expected_goals1.83

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Vejle je 6.70, v porovnaní s 6.68 u Odense. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Vejle je S. Velkov (6.74), u Odense je to V. Myhra (7.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Vejle prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 3 asistenciami, na čele s S. Velkov (4G). U Odense je to 2 gólov a 0 asistencií s lídrom J. Gomez (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Vejle nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Odense má 3 obrancov s priemerom 6.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Vejle nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 4 u Odense s hodnotením 6.50. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Vejle nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 3 u Odense s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Vejle a 82% u Odense. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Vejle nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Odense. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Vejle je 29.7 (najmladší: T. Gundelund (24), najstarší: A. Jacobsen (36)), zatiaľ čo Odense má priemer 29.0 (najmladší: J. Gomez (24), najstarší: B. Paulsen (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Vejle majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 18 u Odense. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Vejle3-4-33-4-2-1Odense
GKDEFMIDFWD
1Trott20Kolinger13Velkov4Provstg.14Gundelu.5Barry35Francois3Albornoz19Lind18Jacobsen17Emmanou.16Myhra28Slotsag.25Helander29Gomez4Paulsen6Köhler22Hajj2Mickels.30Fenger9Kadrii21Nouck

Náhradníci

Tréner: I. Prelec

Náhradníci

Tréner: S. Krogh

VejleSila pozíciíOdense
6.70
Ø Hodnotenie
6.68
Brankár (1 v 1)7.00
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (3 v 3)6.55
4G 0A1G 0A
6.66Záložník (4 v 4)6.50
0G 2A1G 0A
6.70Útočník (3 v 3)
2G 1A0G 0A
Vejle3-4-3
1BrankárN. Trott
20ObrancaD. Kolinger
13ObrancaS. Velkov6.74G
4ObrancaO. Provstgaard
14ZáložníkT. Gundelund6.72A
5ZáložníkH. Barry
35ZáložníkT. Francois
3ZáložníkM. Albornoz
19ÚtočníkV. Lind
18ÚtočníkA. Jacobsen6.72G1A
17ÚtočníkD. Emmanouilidis
Odense3-4-2-1
16BrankárV. Myhra7.0
28ObrancaT. Slotsager
25ObrancaF. Helander
29ObrancaJ. Gomez6.51G
4ZáložníkB. Paulsen6.51G
6ZáložníkS. Köhler
22ZáložníkR. Al Hajj
2ZáložníkN. Mickelson
30ÚtočníkM. Fenger
9ÚtočníkB. Kadrii
21ÚtočníkC. Nouck

Prehľad zápasu

Odense zdolal Vejle 1:0. Zápas sa hral v Superliga 2023. Góly strelili: M. Fenger 12′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Vejle mal 49% držanie lopty, Odense mal 51%. Vejle mal 4 striel (3 na bránu), Odense mal 17 (4 na bránu). Očakávané góly: Vejle 0.65 — Odense 1.83. Vejle urobil 5 striedaní, Odense urobil 4.

Rivalita od 2025

Vejle vs Odense vzájomné výsledky

3 stretnutí
Vejle
1
výhier
Remízy
1
Odense
1
výhier
Góly spolu
9 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 40 v 2025Všetkých 3 stretnutí

Aktuálna forma

Vejle

LLLLDD

Odense

LWLWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026