Menu

Viborg vs Randers Fc

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

Energi Viborg Arena, Viborg28. apríla 2024 o 14:00
Domáci

Viborg

00
Rozhodca: J. Karlsen

Udalosti zápasu

Viborg
Randers FC
Výkop
VAR
14′Goal cancelled
Daniel Anyembe44′
M. WestergaardJ. Jacobs
45+3′
Polčas
46′
M. ThemsenE. Agyiri
60′
S. HansenM. Albæk
I. SaidRenato Júnior
67′
J. BondeJ. Grønning
67′
A. EmentaM. Abubakari
67′
Jeppe Grønning72′
72′
S. OdeyM. Brajanac
Jamie Jacobs74′
86′
M. FuseiniJ. Kudsk
SerginhoJ. Vester
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
2Shots off Goal3
10Total Shots14
3Blocked Shots6
10Shots insidebox6
0Shots outsidebox8
13Fouls9
7Corner Kicks8
0Offsides3
50%Ball Possession50%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves4
417Total passes436
352Passes accurate366
84%Passes %84%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Viborg je 6.90, v porovnaní s 6.84 u Randers FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Viborg je A. Ementa (7.37), u Randers FC je to W. Dammers (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Viborg prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 6 asistenciami, na čele s D. Anyembe (1G). U Randers FC je to 8 gólov a 3 asistencií s lídrom D. Høegh (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Viborg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Randers FC má 4 obrancov s priemerom 7.12. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Viborg nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 4 u Randers FC s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Viborg nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.37, v porovnaní s 2 u Randers FC s priemerom 6.35. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Viborg a 80% u Randers FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Viborg nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Randers FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Viborg je 24.9 (najmladší: A. Ementa (23), najstarší: D. Anyembe (27)), zatiaľ čo Randers FC má priemer 25.8 (najmladší: M. Themsen (19), najstarší: D. Høegh (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Viborg majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 22 u Randers FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Viborg4-2-3-14-4-1-1Randers FC
GKDEFMIDFWD
58Mantl24Anyembe55Radić5Zaletel23Bundgaa.18Mbom28Westerg.8Said17Bonde7Serginho14Ementa1Carlgren27Olsen3Høegh4Dammers15Kopplin28Couliba.24Hansen8Enggård30Themsen90Odey77Fuseini

Náhradníci

Tréner: J. Poulsen

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

ViborgSila pozíciíRanders FC
6.90
Ø Hodnotenie
6.84
6.83Obranca (4 v 4)7.12
2G 0A7G 1A
6.79Záložník (5 v 4)6.69
0G 4A1G 2A
7.37Útočník (1 v 2)6.35
1G 2A0G 0A
Viborg4-2-3-1
58BrankárN. Mantl
24ObrancaD. Anyembe6.81G
55ObrancaS. Radić7.21G
5ObrancaŽ. Zaletel6.7
23ObrancaO. Bundgaard6.6
18ZáložníkJ. Mbom6.84A
28ZáložníkM. Westergaard
8ZáložníkI. Said
17ZáložníkJ. Bonde
7ZáložníkSerginho6.8
14ÚtočníkA. Ementa7.41G2A
Randers FC4-4-1-1
1BrankárP. Carlgren
27ObrancaO. Olsen6.92G
3ObrancaD. Høegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
15ObrancaB. Kopplin
28ZáložníkL. Coulibaly
24ZáložníkS. Hansen6.81G
8ZáložníkM. Enggård
30ZáložníkM. Themsen6.52A
90ÚtočníkS. Odey6.3
77ÚtočníkM. Fuseini

Prehľad zápasu

Viborg a Randers FC remizovali 0:0. Zápas sa hral v Superliga 2023. Bolo udelených 3 žltých kariet. Viborg mal 50% držanie lopty, Randers FC mal 50%. Viborg mal 10 striel (5 na bránu), Randers FC mal 14 (5 na bránu). Viborg urobil 5 striedaní, Randers FC urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Wessel Dammers 14′).

Rivalita od 2011

Viborg vs Randers FC vzájomné výsledky

24 stretnutí
Viborg
7
výhier
Remízy
4
Randers FC
13
výhier
Góly spolu
70 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
15/24 · 63%
Nad 2,5
15/24 · 63%

Aktuálna forma

Viborg

DWLLWL

Randers FC

WLDLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026