Menu

Vejle vs Silkeborg

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Vejle Stadion, Vejle25. augusta 2024 o 14:00
Domáci

Vejle

13
Hostia

Silkeborg

Rozhodca: S. Rasmussen

Udalosti zápasu

Vejle
Silkeborg
Výkop
Polčas
Dimitrios Emmanouilidis56′
57′
T. Adamsen

asistencia: A. Poulsen

Y. NGbakotoM. Juwara
62′
L. HetemiT. Lauritsen
62′
68′
M. FreundlichR. Orazov
73′
T. Adamsen
G. OnugkhaA. Jacobsen
79′
D. EmmanouilidisK. Kirkegaard
79′
D. van BruggenC. Gammelgaard
79′
87′
Y. BakizA. Simmelhack
Christian Gammelgaard88′
H. Barry
89′
90+1′Andreas Poulsen
90+5′
J. AndersenJ. Nielsen
90+5′
T. AdamsenO. Boesen
90+3′
A. Simmelhack

asistencia: T. Adamsen

Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal6
10Shots off Goal4
24Total Shots10
3Blocked Shots0
21Shots insidebox7
3Shots outsidebox3
12Fouls6
6Corner Kicks2
2Offsides0
44%Ball Possession56%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves10
459Total passes590
376Passes accurate513
82%Passes %87%
2.77expected_goals1.63
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Vejle je 6.79, v porovnaní s 6.85 u Silkeborg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Vejle je I. Vekić (6.97), u Silkeborg je to N. Larsen (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Vejle prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 0 asistenciami, na čele s S. Velkov (4G). U Silkeborg je to 19 gólov a 16 asistencií s lídrom T. Adamsen (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Vejle nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Silkeborg má 4 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Vejle nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 5 u Silkeborg s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Vejle nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Silkeborg s priemerom 7.28. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 64% u Vejle a 86% u Silkeborg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Vejle nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Silkeborg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Vejle je 27.0 (najmladší: M. Elvius (23), najstarší: D. van Bruggen (29)), zatiaľ čo Silkeborg má priemer 27.1 (najmladší: M. Freundlich (22), najstarší: N. Larsen (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Vejle majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 25 u Silkeborg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Vejle3-4-2-14-3-2-1Silkeborg
GKDEFMIDFWD
1Vekić14Bruggen13Velkov4Provstg.59Elvius34Hetemi5Barry38Čolina7N'Gbako.17Emmanou.9Onugkha1Larsen5Sonne3Østrøm4Ganchas2Poulsen20Larsen14Brink33Freundl.8Andersen10Bakiz23Adamsen

Náhradníci

Tréner: I. Prelec

Náhradníci

Tréner: K. Nielsen

VejleSila pozíciíSilkeborg
6.79
Ø Hodnotenie
6.85
6.97Brankár (1 v 1)7.48
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (3 v 4)6.69
4G 0A3G 4A
6.65Záložník (4 v 5)6.70
0G 0A2G 5A
Útočník (3 v 1)7.28
0G 0A14G 7A
Vejle3-4-2-1
1BrankárI. Vekić7.0
14ObrancaD. van Bruggen
13ObrancaS. Velkov6.74G
4ObrancaO. Provstgaard
59ZáložníkM. Elvius6.7
34ZáložníkL. Hetemi
5ZáložníkH. Barry
38ZáložníkD. Čolina
7ÚtočníkY. N'Gbakoto
17ÚtočníkD. Emmanouilidis
9ÚtočníkG. Onugkha
Silkeborg4-3-2-1
1BrankárN. Larsen7.5
5ObrancaO. Sonne
3ObrancaR. Østrøm6.6
4ObrancaPedro Ganchas6.92G1A
2ObrancaA. Poulsen6.51G3A
20ZáložníkM. Larsen6.81A
14ZáložníkM. Brink
33ZáložníkM. Freundlich6.81A
8ZáložníkJ. Andersen6.5
10ZáložníkY. Bakiz6.72G3A
23ÚtočníkT. Adamsen7.314G7A

Prehľad zápasu

Silkeborg zdolal Vejle 3:1. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: T. Adamsen 57′, T. Adamsen 73′, H. Barry 89′, A. Simmelhack 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Vejle mal 44% držanie lopty, Silkeborg mal 56%. Vejle mal 24 striel (11 na bránu), Silkeborg mal 10 (6 na bránu). Očakávané góly: Vejle 2.77 — Silkeborg 1.63. Vejle urobil 5 striedaní, Silkeborg urobil 4.

Rivalita od 2025

Vejle vs Silkeborg vzájomné výsledky

4 stretnutí
Vejle
0
výhier
Remízy
2
Silkeborg
2
výhier
Góly spolu
10 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
4/4 · 100%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

Vejle

LLLLDD

Silkeborg

WWWDWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026