Menu

Randers Fc vs Aalborg

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Cepheus Park Randers, Randers1. septembra 2024 o 18:00
Domáci

Randers FC

10
Hostia

Aalborg

Rozhodca: A. Uslu

Udalosti zápasu

Randers FC
Aalborg
Výkop
31′Nóel Atli Arnórsson
Norman Campbell32′
Red card cancelled32′
VAR
38′Kasper Davidsen
S. Nordli
39′
Polčas
58′
N. ArnórssonM. Jiménez
M. GreveT. Bany
59′
M. TouréS. Odey
59′
59′
J. IredaleK. John
73′
K. DavidsenN. Helenius
79′
A. JassonJ. Adedeji
S. NordliS. Hansen
83′
N. CampbellA. Sulemana
83′
Stephen Odey90+4′
N. DyhrB. Kopplin
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal1
6Shots off Goal8
12Total Shots17
5Blocked Shots8
9Shots insidebox11
3Shots outsidebox6
13Fouls8
4Corner Kicks13
4Offsides0
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves0
449Total passes415
380Passes accurate354
85%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Randers FC je 6.94, v porovnaní s 6.65 u Aalborg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Randers FC je W. Dammers (7.24), u Aalborg je to V. Müller (6.93).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Randers FC prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 12 asistenciami, na čele s D. Høegh (4G). U Aalborg je to 2 gólov a 5 asistencií s lídrom A. Jasson (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Randers FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Aalborg má 4 obrancov s priemerom 6.45. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Randers FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 3 u Aalborg s hodnotením 6.60. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Randers FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 3 u Aalborg s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Randers FC a —% u Aalborg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Randers FC nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 6 u Aalborg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Randers FC je 27.7 (najmladší: M. Touré (21), najstarší: D. Høegh (34)), zatiaľ čo Aalborg má priemer 22.6 (najmladší: N. Arnórsson (19), najstarší: V. Müller (25)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Randers FC majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 27 u Aalborg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Randers FC4-2-3-14-3-3Aalborg
GKDEFMIDFWD
1Izzo27Olsen3Høegh4Dammers44Dyhr28Rømer6Björken.10Campbell9Nordli17Greve7Touré1Müller20Jørgens.3Otoa2Diakhité24Arnórss.17Jasson16Davidsen8Widell11Jørgens.19Iredale10Ross

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

Náhradníci

Tréner: M. van Dam

Randers FCSila pozíciíAalborg
6.94
Ø Hodnotenie
6.65
7.14Brankár (1 v 1)6.93
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (4 v 4)6.45
8G 3A0G 2A
6.87Záložník (5 v 3)6.60
6G 6A1G 2A
6.79Útočník (1 v 3)6.63
4G 3A1G 1A
Randers FC4-2-3-1
1BrankárP. Izzo7.1
27ObrancaO. Olsen6.92G
3ObrancaD. Høegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
44ObrancaN. Dyhr6.61G2A
28ZáložníkA. Rømer6.8
6ZáložníkJ. Björkengren7.12G
10ZáložníkN. Campbell6.72G2A
9ZáložníkS. Nordli
17ZáložníkM. Greve6.92G4A
7ÚtočníkM. Touré6.84G3A
Aalborg4-3-3
1BrankárV. Müller6.9
20ObrancaK. Jørgensen
3ObrancaS. Otoa
2ObrancaO. Diakhité
24ObrancaN. Arnórsson6.42A
17ZáložníkA. Jasson6.61G2A
16ZáložníkK. Davidsen
8ZáložníkM. Widell
11ÚtočníkM. Jørgensen
19ÚtočníkJ. Iredale
10ÚtočníkO. Ross6.61G1A

Prehľad zápasu

Randers FC zdolal Aalborg 1:0. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: S. Nordli 39′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Randers FC mal 50% držanie lopty, Aalborg mal 50%. Randers FC mal 12 striel (1 na bránu), Aalborg mal 17 (1 na bránu). Randers FC urobil 5 striedaní, Aalborg urobil 4. VAR zasiahol: Red card cancelled (Norman Campbell 32′).

Aktuálna forma

Randers FC

WLDLLD

Aalborg

DDWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026