Menu

Fc Nordsjaelland vs Randers Fc

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Right to Dream Park, Farum16. septembra 2024 o 19:00
Domáci

FC Nordsjaelland

11
Hostia

Randers FC

Rozhodca: M. Tykgaard

Udalosti zápasu

FC Nordsjaelland
Randers FC
Výkop
K. HansenM. Hansen
5′
Polčas
55′Tammer Bany
58′
T. BanyN. Campbell
59′
F. DanhoS. Odey
M. HansenL. Nene
61′
78′
N. Campbell

asistencia: S. Nordli

Peter Ankersen82′
S. EgeliL. Høgsberg
83′
M. BrinkZ. Sertdemir
84′
90+2′
M. GreveM. Touré
90+2′
S. NordliS. Hansen
90+5′
N. DyhrB. Kopplin
J. Tverskov

asistencia: L. Høgsberg

90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
1Shots off Goal7
13Total Shots11
6Blocked Shots1
9Shots insidebox7
4Shots outsidebox4
10Fouls5
7Corner Kicks3
1Offsides1
67%Ball Possession33%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves6
786Total passes393
727Passes accurate331
92%Passes %84%
1.17expected_goals0.87
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Nordsjaelland je 7.04, v porovnaní s 6.91 u Randers FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Nordsjaelland je A. Hansen (7.53), u Randers FC je to D. Høegh (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Nordsjaelland prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 4 asistenciami, na čele s P. Ankersen (3G). U Randers FC je to 13 gólov a 6 asistencií s lídrom D. Høegh (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Nordsjaelland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Randers FC má 4 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 5 u Randers FC s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.15, v porovnaní s 1 u Randers FC s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u FC Nordsjaelland a 79% u Randers FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Nordsjaelland nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 26 u Randers FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Nordsjaelland je 29.4 (najmladší: S. Egeli (19), najstarší: K. Hansen (36)), zatiaľ čo Randers FC má priemer 28.1 (najmladší: N. Dyhr (24), najstarší: D. Høegh (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Nordsjaelland majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 23 u Randers FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Nordsjaelland4-3-34-3-2-1Randers FC
GKDEFMIDFWD
13Hansen2Ankersen4Hansen19Hey5Svensson16Brink6Tverskov8Dorgeles14Egeli7Ingvart.10Nygren1Izzo27Olsen5Anderss.3Høegh44Dyhr17Greve28Rømer6Björken.19Bany9Nordli26Danho

Náhradníci

Tréner: J. Olsen

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

FC NordsjaellandSila pozíciíRanders FC
7.04
Ø Hodnotenie
6.91
7.53Brankár (1 v 1)7.14
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 4)6.92
3G 1A7G 2A
6.83Záložník (3 v 5)6.93
0G 1A4G 4A
7.15Útočník (3 v 1)6.63
2G 2A2G 0A
FC Nordsjaelland4-3-3
13BrankárA. Hansen7.5
2ObrancaP. Ankersen6.83G1A
4ObrancaK. Hansen6.8
19ObrancaL. Hey
5ObrancaD. Svensson
16ZáložníkM. Brink6.81A
6ZáložníkJ. Tverskov
8ZáložníkM. Dorgeles
14ÚtočníkS. Egeli7.22G2A
7ÚtočníkM. Ingvartsen
10ÚtočníkB. Nygren
Randers FC4-3-2-1
1BrankárP. Izzo7.1
27ObrancaO. Olsen6.92G
5ObrancaH. Andersson
3ObrancaD. Høegh7.24G
44ObrancaN. Dyhr6.61G2A
17ZáložníkM. Greve6.92G4A
28ZáložníkA. Rømer6.8
6ZáložníkJ. Björkengren7.12G
19ZáložníkT. Bany
9ZáložníkS. Nordli
26ÚtočníkF. Danho6.62G

Prehľad zápasu

FC Nordsjaelland a Randers FC remizovali 1:1. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: N. Campbell 78′, J. Tverskov 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. FC Nordsjaelland mal 67% držanie lopty, Randers FC mal 33%. FC Nordsjaelland mal 13 striel (6 na bránu), Randers FC mal 11 (3 na bránu). Očakávané góly: FC Nordsjaelland 1.17 — Randers FC 0.87. FC Nordsjaelland urobil 4 striedaní, Randers FC urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Nordsjaelland vs Randers FC vzájomné výsledky

2 stretnutí
FC Nordsjaelland
1
výhier
Remízy
0
Randers FC
1
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

FC Nordsjaelland

DLDWDW

Randers FC

WLDLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026