Menu

Fc Midtjylland vs Brondby

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

MCH Arena, Herning3. novembra 2024 o 14:00
15
Hostia

Brondby

Udalosti zápasu

FC Midtjylland
Brondby
Výkop
10′
M. Kvistgaarden

asistencia: J. Rasmussen

25′Daniel Wass
Emiliano Martínez29′
Penalty confirmed45+5′
VAR
A. Buksa

Penalty

45+7′
Polčas
52′
Y. Suzuki

asistencia: S. Sebulonsen

K. AskildsenM. Krüger-Johnsen
58′
61′
Y. Suzuki

asistencia: M. Rajović

J. KuchtaJuninho
66′
E. MartínezP. Bravo
66′
J. AnderssonC. Sørensen
66′
71′
M. Kvistgaarden
72′
J. RadoševićN. Nartey
D. OsorioV. Byskov
76′
81′
C. BischoffS. Klaiber
81′
Y. SuzukiF. Bundgaard
83′
M. Kvistgaarden
89′
S. SebulonsenJ. Che
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal11
5Shots off Goal4
14Total Shots16
3Blocked Shots1
11Shots insidebox12
3Shots outsidebox4
9Fouls6
5Corner Kicks2
0Offsides4
51%Ball Possession49%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves5
483Total passes479
394Passes accurate389
82%Passes %81%
1.72expected_goals2.27
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Midtjylland je 7.03, v porovnaní s 7.00 u Brondby. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Midtjylland je D. Osorio (7.42), u Brondby je to P. Pentz (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Midtjylland prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 11 asistenciami, na čele s D. Osorio (6G). U Brondby je to 2 gólov a 3 asistencií s lídrom D. Wass (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Midtjylland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Brondby má 3 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Midtjylland nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 4 u Brondby s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Midtjylland nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.20, v porovnaní s 3 u Brondby s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u FC Midtjylland a 84% u Brondby. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Midtjylland nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Brondby. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Midtjylland je 25.0 (najmladší: O. Diao (21), najstarší: K. Mbabu (30)), zatiaľ čo Brondby má priemer 27.8 (najmladší: C. Bischoff (20), najstarší: D. Wass (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Midtjylland majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 17 u Brondby. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Midtjylland4-4-23-4-2-1Brondby
GKDEFMIDFWD
16Ólafsson43Mbabu4Diao22Bech6Anderss.11Osorio5Martínez17Askilds.24Sørensen18Buksa25Kuchta1Pentz30Vanlerb.32Alves4Rasmuss.2Sebulon.22Radošev.10Wass37Bischoff36Kvistga.28Suzuki17Rajović

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

Náhradníci

Tréner: J. Sørensen

FC MidtjyllandSila pozíciíBrondby
7.03
Ø Hodnotenie
7.00
7.28Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (4 v 3)6.95
3G 5A0G 0A
6.86Záložník (4 v 4)6.92
6G 6A2G 3A
7.20Útočník (2 v 3)
1G 0A0G 0A
FC Midtjylland4-4-2
16BrankárE. Ólafsson7.3
43ObrancaK. Mbabu6.81A
4ObrancaO. Diao6.91G2A
22ObrancaM. Bech7.32G2A
6ObrancaJ. Andersson
11ZáložníkD. Osorio7.46G6A
5ZáložníkE. Martínez
17ZáložníkK. Askildsen
24ZáložníkO. Sørensen6.3
18ÚtočníkA. Buksa7.21G
25ÚtočníkJ. Kuchta
Brondby3-4-2-1
1BrankárP. Pentz7.3
30ObrancaJ. Vanlerberghe7.0
32ObrancaF. Alves6.9
4ObrancaJ. Rasmussen
2ZáložníkS. Sebulonsen
22ZáložníkJ. Radošević
10ZáložníkD. Wass6.81G2A
37ZáložníkC. Bischoff7.01G1A
36ÚtočníkM. Kvistgaarden
28ÚtočníkY. Suzuki
17ÚtočníkM. Rajović

Prehľad zápasu

Brondby zdolal FC Midtjylland 5:1. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: M. Kvistgaarden 10′, A. Buksa 45′ (pen.), Y. Suzuki 52′, Y. Suzuki 61′, M. Kvistgaarden 71′, M. Kvistgaarden 83′. Bolo udelených 2 žltých kariet. FC Midtjylland mal 51% držanie lopty, Brondby mal 49%. FC Midtjylland mal 14 striel (6 na bránu), Brondby mal 16 (11 na bránu). Očakávané góly: FC Midtjylland 1.72 — Brondby 2.27. FC Midtjylland urobil 5 striedaní, Brondby urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Kevin Mbabu 45′).

Rivalita od 2013

FC Midtjylland vs Brondby vzájomné výsledky

50 stretnutí
FC Midtjylland
18
výhier
Remízy
8
Brondby
24
výhier
Góly spolu
146 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
30/50 · 60%
Nad 2,5
29/50 · 58%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 52 v 2013

Aktuálna forma

FC Midtjylland

DDWWWD

Brondby

DLWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026