Menu

Viborg vs Fc Midtjylland

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Energi Viborg Arena, Viborg10. novembra 2024 o 16:00
Domáci

Viborg

10
Hostia

FC Midtjylland

Rozhodca: S. Putros

Udalosti zápasu

Viborg
FC Midtjylland
Výkop
37′Ousmane Diao
I. Näsberg

asistencia: T. Jørgensen

39′
Polčas
46′
O. DiaoM. Krüger-Johnsen
56′
D. CastilloV. Byskov
T. JørgensenM. Søndergaard
65′
C. NouckI. Said
66′
74′
P. BravoK. Askildsen
74′
J. KuchtaV. Lind
Renato JúniorA. Ementa
81′
M. WestergaardJ. Vester
82′
84′
K. MbabuPaulinho
Jeppe Grønning85′
Mads Søndergaard88′
J. MbomN. Bürgy
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal4
4Shots off Goal11
16Total Shots16
4Blocked Shots1
12Shots insidebox14
4Shots outsidebox2
11Fouls7
3Corner Kicks10
1Offsides0
52%Ball Possession48%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves7
475Total passes423
405Passes accurate335
85%Passes %79%
2.40expected_goals1.31
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Viborg je 6.93, v porovnaní s 6.93 u FC Midtjylland. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Viborg je T. Jørgensen (7.42), u FC Midtjylland je to E. Ólafsson (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Viborg prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 15 asistenciami, na čele s C. Nouck (6G). U FC Midtjylland je to 9 gólov a 9 asistencií s lídrom D. Castillo (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Viborg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo FC Midtjylland má 3 obrancov s priemerom 7.08. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Viborg nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.21, oproti 5 u FC Midtjylland s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Viborg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.00, v porovnaní s 2 u FC Midtjylland s priemerom 7.20. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Viborg a 80% u FC Midtjylland. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Viborg nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 22 u FC Midtjylland. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Viborg je 25.9 (najmladší: T. Jørgensen (20), najstarší: J. Grønning (34)), zatiaľ čo FC Midtjylland má priemer 24.5 (najmladší: O. Diao (21), najstarší: K. Mbabu (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Viborg majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 19 u FC Midtjylland. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Viborg4-3-33-5-2FC Midtjylland
GKDEFMIDFWD
16Hedvall18Mbom24Anyembe2Näsberg23Bundgaa.12Jørgens.13Grønning28Westerg.17Nouck11Júnior10Jensen16Ólafsson4Diao73Juninho22Bech43Mbabu21Castillo19Bravo24Sørensen6Anderss.25Kuchta18Buksa

Náhradníci

Tréner: J. Poulsen

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

ViborgSila pozíciíFC Midtjylland
6.93
Ø Hodnotenie
6.93
Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 3)7.08
1G 4A3G 4A
7.21Záložník (3 v 5)6.70
4G 8A5G 5A
7.00Útočník (3 v 2)7.20
6G 3A1G 0A
Viborg4-3-3
16BrankárO. Hedvall
18ObrancaJ. Mbom6.84A
24ObrancaD. Anyembe6.81G
2ObrancaI. Näsberg7.0
23ObrancaO. Bundgaard6.6
12ZáložníkT. Jørgensen7.43G7A
13ZáložníkJ. Grønning7.01G1A
28ZáložníkM. Westergaard
17ÚtočníkC. Nouck7.06G3A
11ÚtočníkRenato Júnior
10ÚtočníkI. Jensen
FC Midtjylland3-5-2
16BrankárE. Ólafsson7.3
4ObrancaO. Diao6.91G2A
73ObrancaJuninho
22ObrancaM. Bech7.32G2A
43ZáložníkK. Mbabu6.81A
21ZáložníkD. Castillo6.94G4A
19ZáložníkP. Bravo6.81G
24ZáložníkO. Sørensen6.3
6ZáložníkJ. Andersson
25ÚtočníkJ. Kuchta
18ÚtočníkA. Buksa7.21G

Prehľad zápasu

Viborg zdolal FC Midtjylland 1:0. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: I. Näsberg 39′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Viborg mal 52% držanie lopty, FC Midtjylland mal 48%. Viborg mal 16 striel (8 na bránu), FC Midtjylland mal 16 (4 na bránu). Očakávané góly: Viborg 2.40 — FC Midtjylland 1.31. Viborg urobil 5 striedaní, FC Midtjylland urobil 5.

Rivalita od 2025

Viborg vs FC Midtjylland vzájomné výsledky

4 stretnutí
Viborg
0
výhier
Remízy
3
FC Midtjylland
1
výhier
Góly spolu
16 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
3/4 · 75%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

Viborg

DWLLWL

FC Midtjylland

DDWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026