Menu

Aalborg vs Fc Nordsjaelland

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Aalborg Portland Park, Aalborg26. februára 2025 o 14:00
Domáci

Aalborg

12
Rozhodca: J. Karlsen

Udalosti zápasu

Aalborg
FC Nordsjaelland
Výkop
29′Mario Dorgeles
Polčas
46′
L. NeneG. Wikheim
46′
M. DorgelesZ. Sertdemir
50′
B. Nygren
O. RossA. Jasson
63′
N. ArnórssonM. Nielsen
63′
VAR
74′Penalty confirmed
Kasper Jørgensen75′
76′
Benjamin Nygren

Missed Penalty

I. Hansen-AarøenM. Bomholt
79′
79′
Z. Sertdemir
T. HernesM. Jiménez
80′
Kelvin John83′
85′
S. EgeliA. Mohammed
K. JohnA. Seydel
86′
87′Araphat Mohammed
90+3′
J. LähteenmäkiN. Markmann
A. Seydel
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
9Shots off Goal5
13Total Shots15
2Blocked Shots4
10Shots insidebox10
3Shots outsidebox5
11Fouls10
5Corner Kicks2
1Offsides0
42%Ball Possession58%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
441Total passes636
371Passes accurate575
84%Passes %90%
2.03expected_goals3.02
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Aalborg je 6.76, v porovnaní s 7.05 u FC Nordsjaelland. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Aalborg je V. Müller (6.93), u FC Nordsjaelland je to A. Hansen (7.53).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Aalborg prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 7 asistenciami, na čele s B. Pudel (1G). U FC Nordsjaelland je to 13 gólov a 14 asistencií s lídrom L. Nene (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Aalborg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo FC Nordsjaelland má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Aalborg nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom —, oproti 5 u FC Nordsjaelland s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Aalborg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 1 u FC Nordsjaelland s priemerom 6.74. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 56% u Aalborg a 85% u FC Nordsjaelland. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Aalborg nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 26 u FC Nordsjaelland. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Aalborg je 22.7 (najmladší: N. Arnórsson (19), najstarší: V. Müller (25)), zatiaľ čo FC Nordsjaelland má priemer 24.7 (najmladší: L. Høgsberg (19), najstarší: P. Ankersen (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Aalborg majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 20 u FC Nordsjaelland. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Aalborg4-3-34-3-2-1FC Nordsjaelland
GKDEFMIDFWD
1Müller20Jørgens.4Kramer13Pudel24Arnórss.23Hansen-.26Hernes8Widell11Jørgens.27John10Ross13Hansen2Ankersen24Høgsberg15Marxen25Lähteen.8Dorgeles6Brink36Yirenkyi7Egeli10Nygren17Nene

Náhradníci

Tréner: M. van Dam

Náhradníci

Tréner: J. Olsen

AalborgSila pozíciíFC Nordsjaelland
6.76
Ø Hodnotenie
7.05
6.93Brankár (1 v 1)7.53
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (4 v 4)7.00
1G 3A5G 3A
Záložník (3 v 5)7.03
0G 0A4G 9A
6.75Útočník (3 v 1)6.74
1G 4A4G 2A
Aalborg4-3-3
1BrankárV. Müller6.9
20ObrancaK. Jørgensen
4ObrancaL. Kramer
13ObrancaB. Pudel6.91G1A
24ObrancaN. Arnórsson6.42A
23ZáložníkI. Hansen-Aarøen
26ZáložníkT. Hernes
8ZáložníkM. Widell
11ÚtočníkM. Jørgensen
27ÚtočníkK. John6.93A
10ÚtočníkO. Ross6.61G1A
FC Nordsjaelland4-3-2-1
13BrankárA. Hansen7.5
2ObrancaP. Ankersen6.83G1A
24ObrancaL. Høgsberg7.5
15ObrancaE. Marxen
25ObrancaJ. Lähteenmäki6.72G2A
8ZáložníkM. Dorgeles
6ZáložníkM. Brink6.81A
36ZáložníkC. Yirenkyi7.12G6A
7ZáložníkS. Egeli7.22G2A
10ZáložníkB. Nygren
17ÚtočníkL. Nene6.74G2A

Prehľad zápasu

FC Nordsjaelland zdolal Aalborg 2:1. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: B. Nygren 50′, Benjamin Nygren 76′, Z. Sertdemir 79′, A. Seydel 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Aalborg mal 42% držanie lopty, FC Nordsjaelland mal 58%. Aalborg mal 13 striel (2 na bránu), FC Nordsjaelland mal 15 (6 na bránu). Očakávané góly: Aalborg 2.03 — FC Nordsjaelland 3.02. Aalborg urobil 5 striedaní, FC Nordsjaelland urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Juho Lahteenmaki 74′).

Rivalita od 2011

Aalborg vs FC Nordsjaelland vzájomné výsledky

34 stretnutí
Aalborg
8
výhier
Remízy
10
FC Nordsjaelland
16
výhier
Góly spolu
83 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
19/34 · 56%
Nad 2,5
16/34 · 47%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 51 v 2022

Aktuálna forma

Aalborg

DDWWWW

FC Nordsjaelland

DLDWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026