Menu

Fc Midtjylland vs Lyngby

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

MCH Arena, Herning16. februára 2025 o 18:00
Domáci

FC Midtjylland

10
Hostia

Lyngby

Rozhodca: J. Burchardt

Udalosti zápasu

FC Midtjylland
Lyngby
Výkop
A. Buksa

Penalty

33′
45+1′Peter Langhoff
Polčas
Franculino DjúE. Chilufya
46′
58′
C. WintherL. Sandgrav
58′
S. MagnússonJ. Amon
M. Krüger-JohnsenA. Şimşir
63′
D. OsorioD. Castillo
63′
Dani SilvaP. Bravo
71′
71′
O. BuurA. Andersson
83′
M. HeboG. Fraulo
V. Bak JensenK. Mbabu
84′
84′
J. CorneliusA. Vendelbo
Edward Chilufya89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal0
3Shots off Goal12
8Total Shots15
3Blocked Shots3
7Shots insidebox7
1Shots outsidebox8
13Fouls17
2Corner Kicks4
1Offsides1
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves1
457Total passes467
359Passes accurate365
79%Passes %78%
1.44expected_goals1.23
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Midtjylland je 7.11, v porovnaní s 6.62 u Lyngby. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Midtjylland je D. Osorio (7.42), u Lyngby je to P. Langhoff (6.91).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Midtjylland prispeli v tejto sezóne 35 gólmi a 18 asistenciami, na čele s Franculino Djú (17G). U Lyngby je to 2 gólov a 0 asistencií s lídrom O. Buur (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Midtjylland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.02, zatiaľ čo Lyngby má 4 obrancov s priemerom 6.51. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Midtjylland nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.11, oproti 5 u Lyngby s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Midtjylland nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.13, v porovnaní s 1 u Lyngby s priemerom 6.54. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u FC Midtjylland a —% u Lyngby. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Midtjylland nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Lyngby. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Midtjylland je 23.1 (najmladší: M. Krüger-Johnsen (19), najstarší: A. Buksa (29)), zatiaľ čo Lyngby má priemer 22.8 (najmladší: M. Opoku (20), najstarší: O. Buur (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Midtjylland majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 20 u Lyngby. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Midtjylland4-3-34-1-4-1Lyngby
GKDEFMIDFWD
16Ólafsson6Anderss.3Han-Beom22Bech55Jensen11Osorio80Silva20Byskov7Djú18Buksa41Krüger-.32Storch2Buur12Jensen5Lissens20Klassen22Langhoff21Magnúss.13Winther8Hebo15Opoku18Corneli.

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

Náhradníci

Tréner: M. Karlsen

FC MidtjyllandSila pozíciíLyngby
7.11
Ø Hodnotenie
6.62
7.28Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.02Obranca (4 v 4)6.51
3G 5A1G 0A
7.11Záložník (3 v 5)6.69
12G 10A0G 0A
7.13Útočník (3 v 1)6.54
20G 3A1G 0A
FC Midtjylland4-3-3
16BrankárE. Ólafsson7.3
6ObrancaJ. Andersson
3ObrancaLee Han-Beom7.01A
22ObrancaM. Bech7.32G2A
55ObrancaV. Bak Jensen6.81G2A
11ZáložníkD. Osorio7.46G6A
80ZáložníkDani Silva6.92A
20ZáložníkV. Byskov7.06G2A
7ÚtočníkFranculino Djú7.317G3A
18ÚtočníkA. Buksa7.21G
41ÚtočníkM. Krüger-Johnsen6.92G
Lyngby4-1-4-1
32BrankárJ. Storch
2ObrancaO. Buur6.51G
12ObrancaM. Jensen
5ObrancaL. Lissens
20ObrancaL. Klassen
22ZáložníkP. Langhoff6.9
21ZáložníkS. Magnússon
13ZáložníkC. Winther6.7
8ZáložníkM. Hebo
15ZáložníkM. Opoku6.4
18ÚtočníkJ. Cornelius6.51G

Prehľad zápasu

FC Midtjylland zdolal Lyngby 1:0. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: A. Buksa 33′ (pen.). Bolo udelených 4 žltých kariet. FC Midtjylland mal 50% držanie lopty, Lyngby mal 50%. FC Midtjylland mal 8 striel (2 na bránu), Lyngby mal 15 (0 na bránu). Očakávané góly: FC Midtjylland 1.44 — Lyngby 1.23. FC Midtjylland urobil 5 striedaní, Lyngby urobil 5.

Aktuálna forma

FC Midtjylland

DDWWWD

Lyngby

LWWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026