Menu

Lyngby vs Randers Fc

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Lyngby Stadion, Lyngby21. februára 2025 o 19:00
Domáci

Lyngby

00
Rozhodca: L. Graagaard

Udalosti zápasu

Lyngby
Randers FC
Výkop
Polčas
O. BuurA. Andersson
57′
J. CorneliusM. Abubakari
57′
58′
S. HansenB. Kopplin
58′
E. MahmoudM. Themsen
M. OpokuJ. Amon
70′
C. WintherL. Sandgrav
70′
70′
M. TouréF. Danho
71′
S. NordliN. Campbell
80′
M. GreveF. Lauenborg
89′Norman Campbell
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
7Shots off Goal5
14Total Shots11
4Blocked Shots3
12Shots insidebox9
2Shots outsidebox2
11Fouls9
3Corner Kicks8
3Offsides4
47%Ball Possession53%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
434Total passes503
352Passes accurate411
81%Passes %82%
1.44expected_goals1.22
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lyngby je 6.62, v porovnaní s 6.97 u Randers FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lyngby je P. Langhoff (6.91), u Randers FC je to W. Dammers (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lyngby prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 0 asistenciami, na čele s O. Buur (1G). U Randers FC je to 20 gólov a 13 asistencií s lídrom E. Mahmoud (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lyngby nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.51, zatiaľ čo Randers FC má 4 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lyngby nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 5 u Randers FC s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lyngby nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.54, v porovnaní s 1 u Randers FC s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Lyngby a 80% u Randers FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lyngby nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Randers FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lyngby je 22.8 (najmladší: M. Opoku (20), najstarší: O. Buur (27)), zatiaľ čo Randers FC má priemer 27.1 (najmladší: S. Hansen (20), najstarší: D. Høegh (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lyngby majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 26 u Randers FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lyngby4-1-4-14-2-3-1Randers FC
GKDEFMIDFWD
32Storch2Buur12Jensen5Lissens20Klassen22Langhoff21Magnúss.13Winther8Hebo15Opoku18Corneli.1Izzo24Hansen3Høegh4Dammers44Dyhr28Rømer6Björken.11Mahmoud9Nordli17Greve7Touré

Náhradníci

Tréner: M. Karlsen

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

LyngbySila pozíciíRanders FC
6.62
Ø Hodnotenie
6.97
Brankár (1 v 1)7.14
0G 0A0G 0A
6.51Obranca (4 v 4)6.97
1G 0A7G 3A
6.69Záložník (5 v 5)6.98
0G 0A9G 7A
6.54Útočník (1 v 1)6.79
1G 0A4G 3A
Lyngby4-1-4-1
32BrankárJ. Storch
2ObrancaO. Buur6.51G
12ObrancaM. Jensen
5ObrancaL. Lissens
20ObrancaL. Klassen
22ZáložníkP. Langhoff6.9
21ZáložníkS. Magnússon
13ZáložníkC. Winther6.7
8ZáložníkM. Hebo
15ZáložníkM. Opoku6.4
18ÚtočníkJ. Cornelius6.51G
Randers FC4-2-3-1
1BrankárP. Izzo7.1
24ObrancaS. Hansen6.81G
3ObrancaD. Høegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
44ObrancaN. Dyhr6.61G2A
28ZáložníkA. Rømer6.8
6ZáložníkJ. Björkengren7.12G
11ZáložníkE. Mahmoud7.15G3A
9ZáložníkS. Nordli
17ZáložníkM. Greve6.92G4A
7ÚtočníkM. Touré6.84G3A

Prehľad zápasu

Lyngby a Randers FC remizovali 0:0. Zápas sa hral v Superliga 2024. Bolo udelených 1 žltých kariet. Lyngby mal 47% držanie lopty, Randers FC mal 53%. Lyngby mal 14 striel (3 na bránu), Randers FC mal 11 (3 na bránu). Očakávané góly: Lyngby 1.44 — Randers FC 1.22. Lyngby urobil 4 striedaní, Randers FC urobil 5.

Rivalita od 2014

Lyngby vs Randers FC vzájomné výsledky

19 stretnutí
Lyngby
4
výhier
Remízy
2
Randers FC
13
výhier
Góly spolu
46 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
7/19 · 37%
Nad 2,5
7/19 · 37%

Aktuálna forma

Lyngby

LWWWWL

Randers FC

WLDLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026