Menu

Randers Fc vs Aarhus

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Cepheus Park Randers, Randers28. februára 2025 o 19:00
Domáci

Randers FC

11
Hostia

Aarhus

Rozhodca: J. Maae

Udalosti zápasu

Randers FC
Aarhus
Výkop
Florian Danho15′
18′
P. Mortensen

asistencia: K. Arnstad

M. Greve

asistencia: F. Danho

33′
36′
M. AkotoT. Mølgaard
Simen Bolkan Nordli44′
Polčas
62′
F. BeijmoM. Madsen
62′
T. BechY. Badji
62′
N. PoulsenM. Power
63′Tobias Mølgaard
Mohamed Touré64′
F. DanhoS. Odey
81′
S. NordliF. Lauenborg
81′
84′
K. ArnstadF. Brandhof
M. TouréA. Sulemana
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
4Shots off Goal2
8Total Shots9
2Blocked Shots4
5Shots insidebox4
3Shots outsidebox5
11Fouls13
3Corner Kicks8
1Offsides1
64%Ball Possession36%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
453Total passes251
345Passes accurate159
76%Passes %63%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Randers FC je 6.93, v porovnaní s 7.05 u Aarhus. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Randers FC je W. Dammers (7.24), u Aarhus je to G. Links (7.36).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Randers FC prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 10 asistenciami, na čele s D. Høegh (4G). U Aarhus je to 33 gólov a 16 asistencií s lídrom T. Bech (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Randers FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Aarhus má 3 obrancov s priemerom 7.11. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Randers FC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 5 u Aarhus s hodnotením 7.10. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Randers FC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 2 u Aarhus s priemerom 6.89. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Randers FC a 82% u Aarhus. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Randers FC nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 27 u Aarhus. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Randers FC je 27.6 (najmladší: M. Touré (21), najstarší: D. Høegh (34)), zatiaľ čo Aarhus má priemer 30.2 (najmladší: K. Arnstad (22), najstarší: J. Hansen (40)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Randers FC majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 27 u Aarhus. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Randers FC4-4-23-5-2Aarhus
GKDEFMIDFWD
1Izzo27Olsen3Høegh4Dammers44Dyhr17Greve28Rømer6Björken.9Nordli26Danho7Touré1Hansen3Dalsgaa.5Tingager27Akoto2Beijmo8Anderson6Poulsen10Arnstad11Links31Bech9Mortens.

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

Náhradníci

Tréner: U. Rösler

Randers FCSila pozíciíAarhus
6.93
Ø Hodnotenie
7.05
7.14Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (4 v 3)7.11
8G 3A2G 2A
6.93Záložník (4 v 5)7.10
4G 4A11G 11A
6.71Útočník (2 v 2)6.89
6G 3A20G 3A
Randers FC4-4-2
1BrankárP. Izzo7.1
27ObrancaO. Olsen6.92G
3ObrancaD. Høegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
44ObrancaN. Dyhr6.61G2A
17ZáložníkM. Greve6.92G4A
28ZáložníkA. Rømer6.8
6ZáložníkJ. Björkengren7.12G
9ZáložníkS. Nordli
26ÚtočníkF. Danho6.62G
7ÚtočníkM. Touré6.84G3A
Aarhus3-5-2
1BrankárJ. Hansen7.1
3ObrancaH. Dalsgaard7.11G1A
5ObrancaF. Tingager7.11G1A
27ObrancaM. Akoto
2ZáložníkF. Beijmo7.22G4A
8ZáložníkM. Anderson6.95G1A
6ZáložníkN. Poulsen7.01G2A
10ZáložníkK. Arnstad
11ZáložníkG. Links7.43G4A
31ÚtočníkT. Bech7.212G3A
9ÚtočníkP. Mortensen6.68G

Prehľad zápasu

Randers FC a Aarhus remizovali 1:1. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: P. Mortensen 18′, M. Greve 33′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Randers FC mal 64% držanie lopty, Aarhus mal 36%. Randers FC mal 8 striel (2 na bránu), Aarhus mal 9 (3 na bránu). Randers FC urobil 3 striedaní, Aarhus urobil 5.

Rivalita od 2025

Randers FC vs Aarhus vzájomné výsledky

2 stretnutí
Randers FC
1
výhier
Remízy
0
Aarhus
1
výhier
Góly spolu
6 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Randers FC

WLDLLD

Aarhus

WDDLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026