Menu

Fc Nordsjaelland vs Vejle

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Right to Dream Park, Farum7. marca 2025 o 19:00
Domáci

FC Nordsjaelland

31
Hostia

Vejle

Rozhodca: A. Uslu

Udalosti zápasu

FC Nordsjaelland
Vejle
Výkop
B. Nygren

asistencia: S. Egeli

3′
29′
G. Onugkha
Polčas
E. MarxenN. Markmann
46′
S. Egeli

asistencia: P. Ankersen

55′
60′
H. BarryD. Emmanouilidis
G. WikheimM. Iloski
64′
71′
C. GammelgaardM. Juwara
71′
L. FløM. Elvius
C. Yirenkyi
82′
S. EgeliA. Mohammed
84′
M. DorgelesZ. Sertdemir
84′
86′
L. HetemiS. Ravn
86′
K. KirkegaardY. N'Gbakoto
87′Stefan Velkov
B. NygrenJ. Janssen
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal5
3Shots off Goal2
13Total Shots9
3Blocked Shots2
8Shots insidebox5
5Shots outsidebox4
12Fouls10
4Corner Kicks1
0Offsides1
64%Ball Possession36%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
717Total passes396
647Passes accurate338
90%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Nordsjaelland je 7.09, v porovnaní s 6.79 u Vejle. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Nordsjaelland je A. Hansen (7.53), u Vejle je to I. Vekić (6.97).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Nordsjaelland prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 12 asistenciami, na čele s P. Ankersen (3G). U Vejle je to 12 gólov a 7 asistencií s lídrom C. Gammelgaard (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Nordsjaelland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Vejle má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Nordsjaelland nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.03, oproti 3 u Vejle s hodnotením 6.66. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Nordsjaelland nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Vejle s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u FC Nordsjaelland a 75% u Vejle. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Nordsjaelland nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Vejle. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Nordsjaelland je 25.4 (najmladší: L. Høgsberg (19), najstarší: P. Ankersen (35)), zatiaľ čo Vejle má priemer 25.2 (najmladší: L. Flø (20), najstarší: S. Velkov (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Nordsjaelland majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 22 u Vejle. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Nordsjaelland4-3-2-14-3-3Vejle
GKDEFMIDFWD
13Hansen2Ankersen24Høgsberg15Marxen25Lähteen.8Dorgeles6Brink36Yirenkyi7Egeli10Nygren11Wikheim1Vekić23Flø13Velkov14Bruggen38Čolina5Barry34Hetemi2Gundelu.37Gammelg.45Onugkha10Kirkega.

Náhradníci

Tréner: J. Olsen

Náhradníci

Tréner: S. Kielstrup

FC NordsjaellandSila pozíciíVejle
7.09
Ø Hodnotenie
6.79
7.53Brankár (1 v 1)6.97
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (4 v 4)6.76
5G 3A5G 1A
7.03Záložník (5 v 3)6.66
4G 9A0G 2A
Útočník (1 v 3)6.79
0G 0A7G 4A
FC Nordsjaelland4-3-2-1
13BrankárA. Hansen7.5
2ObrancaP. Ankersen6.83G1A
24ObrancaL. Høgsberg7.5
15ObrancaE. Marxen
25ObrancaJ. Lähteenmäki6.72G2A
8ZáložníkM. Dorgeles
6ZáložníkM. Brink6.81A
36ZáložníkC. Yirenkyi7.12G6A
7ZáložníkS. Egeli7.22G2A
10ZáložníkB. Nygren
11ÚtočníkG. Wikheim
Vejle4-3-3
1BrankárI. Vekić7.0
23ObrancaL. Flø6.81G1A
13ObrancaS. Velkov6.74G
14ObrancaD. van Bruggen
38ObrancaD. Čolina
5ZáložníkH. Barry
34ZáložníkL. Hetemi
2ZáložníkT. Gundelund6.72A
37ÚtočníkC. Gammelgaard6.87G4A
45ÚtočníkG. Onugkha
10ÚtočníkK. Kirkegaard

Prehľad zápasu

FC Nordsjaelland zdolal Vejle 3:1. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: B. Nygren 3′, G. Onugkha 29′, S. Egeli 55′, C. Yirenkyi 82′. Bolo udelených 1 žltých kariet. FC Nordsjaelland mal 64% držanie lopty, Vejle mal 36%. FC Nordsjaelland mal 13 striel (7 na bránu), Vejle mal 9 (5 na bránu). FC Nordsjaelland urobil 5 striedaní, Vejle urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Nordsjaelland vs Vejle vzájomné výsledky

2 stretnutí
FC Nordsjaelland
1
výhier
Remízy
1
Vejle
0
výhier
Góly spolu
9 · 4.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 33 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

FC Nordsjaelland

DLDWDW

Vejle

LLLLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026