Menu

Aalborg vs Fc Midtjylland

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Aalborg Portland Park, Aalborg9. marca 2025 o 14:00
Domáci

Aalborg

14
Hostia

FC Midtjylland

Rozhodca: L. Graagaard

Udalosti zápasu

Aalborg
FC Midtjylland
Výkop
11′
O. Sørensen
N. ArnórssonM. Jiménez
17′
23′
V. Bak Jensen
Lars Kramer45+6′
K. Jørgensen

asistencia: K. Davidsen

45+8′
Polčas
M. BomholtA. Seydel
46′
63′
Franculino DjúA. Buksa
K. DavidsenA. Jasson
65′
74′
A. ŞimşirE. Chilufya
74′
K. MbabuJ. Andersson
Andres Jasson76′
78′
D. Osorio

asistencia: J. Andersson

80′
D. OsorioV. Byskov
O. RossK. John
81′
T. HernesM. Nielsen
81′
81′
P. BravoM. Krüger-Johnsen
89′
O. Sørensen

asistencia: M. Krüger-Johnsen

Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal11
4Shots off Goal10
10Total Shots28
2Blocked Shots7
8Shots insidebox21
2Shots outsidebox7
11Fouls7
8Corner Kicks7
3Offsides2
48%Ball Possession52%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
401Total passes436
307Passes accurate360
77%Passes %83%
0.56expected_goals3.56
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Aalborg je 6.73, v porovnaní s 7.03 u FC Midtjylland. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Aalborg je V. Müller (6.93), u FC Midtjylland je to A. Şimşir (7.57).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Aalborg prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 4 asistenciami, na čele s M. Bomholt (3G). U FC Midtjylland je to 37 gólov a 33 asistencií s lídrom Franculino Djú (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Aalborg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo FC Midtjylland má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Aalborg nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 3 u FC Midtjylland s hodnotením 6.64. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Aalborg nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 3 u FC Midtjylland s priemerom 7.43. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 56% u Aalborg a 81% u FC Midtjylland. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Aalborg nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 32 u FC Midtjylland. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Aalborg je 22.3 (najmladší: N. Arnórsson (19), najstarší: V. Müller (25)), zatiaľ čo FC Midtjylland má priemer 23.5 (najmladší: O. Diao (21), najstarší: K. Mbabu (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Aalborg majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 22 u FC Midtjylland. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Aalborg4-5-14-3-3FC Midtjylland
GKDEFMIDFWD
1Müller20Jørgens.4Kramer13Pudel24Arnórss.21Bomholt16Davidsen26Hernes23Hansen-.11Jørgens.10Ross16Ólafsson43Mbabu4Diao22Bech55Jensen19Bravo80Silva24Sørensen11Osorio7Djú58Şimşir

Náhradníci

Tréner: M. van Dam

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

AalborgSila pozíciíFC Midtjylland
6.73
Ø Hodnotenie
7.03
6.93Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (4 v 4)6.96
1G 3A4G 7A
6.75Záložník (5 v 3)6.64
3G 0A1G 2A
6.63Útočník (1 v 3)7.43
1G 1A32G 24A
Aalborg4-5-1
1BrankárV. Müller6.9
20ObrancaK. Jørgensen
4ObrancaL. Kramer
13ObrancaB. Pudel6.91G1A
24ObrancaN. Arnórsson6.42A
21ZáložníkM. Bomholt6.73G
16ZáložníkK. Davidsen
26ZáložníkT. Hernes
23ZáložníkI. Hansen-Aarøen
11ZáložníkM. Jørgensen
10ÚtočníkO. Ross6.61G1A
FC Midtjylland4-3-3
16BrankárE. Ólafsson7.3
43ObrancaK. Mbabu6.81A
4ObrancaO. Diao6.91G2A
22ObrancaM. Bech7.32G2A
55ObrancaV. Bak Jensen6.81G2A
19ZáložníkP. Bravo6.81G
80ZáložníkDani Silva6.92A
24ZáložníkO. Sørensen6.3
11ÚtočníkD. Osorio7.46G6A
7ÚtočníkFranculino Djú7.317G3A
58ÚtočníkA. Şimşir7.69G15A

Prehľad zápasu

FC Midtjylland zdolal Aalborg 4:1. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: O. Sørensen 11′, V. Bak Jensen 23′, K. Jørgensen 45′, D. Osorio 78′, O. Sørensen 89′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Aalborg mal 48% držanie lopty, FC Midtjylland mal 52%. Aalborg mal 10 striel (4 na bránu), FC Midtjylland mal 28 (11 na bránu). Očakávané góly: Aalborg 0.56 — FC Midtjylland 3.56. Aalborg urobil 5 striedaní, FC Midtjylland urobil 5.

Rivalita od 2025

Aalborg vs FC Midtjylland vzájomné výsledky

1 stretnutí
Aalborg
0
výhier
Remízy
0
FC Midtjylland
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 03 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Aalborg

DDWWWW

FC Midtjylland

DDWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026