Menu

Randers Fc vs Brondby

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Cepheus Park Randers, Randers10. marca 2025 o 19:00
Domáci

Randers FC

42
Hostia

Brondby

Rozhodca: M. Krogh

Udalosti zápasu

Randers FC
Brondby
Výkop
27′
M. KvistgaardenC. Bischoff
Polčas
M. Touré

asistencia: N. Dyhr

48′
54′
N. Vallys

asistencia: Y. Suzuki

A. Rømer
59′
64′
B. TahirovićM. Rajović
64′
S. KlaiberJ. Vanlerberghe
M. Touré
69′
F. DanhoE. Mahmoud
71′
74′
J. Vanlerberghe

asistencia: N. Vallys

S. NordliF. Lauenborg
79′
M. TouréS. Odey
79′
83′
N. VallysF. Bundgaard
83′
M. DivkovićJ. Ambæk
M. GreveB. Kopplin
90+5′
M. Greve

asistencia: N. Dyhr

90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal5
1Shots off Goal5
9Total Shots14
1Blocked Shots4
9Shots insidebox8
0Shots outsidebox6
10Fouls10
4Corner Kicks2
1Offsides0
44%Ball Possession56%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
441Total passes563
351Passes accurate477
80%Passes %85%
2.25expected_goals1.13
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Randers FC je 6.93, v porovnaní s 6.99 u Brondby. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Randers FC je W. Dammers (7.24), u Brondby je to P. Pentz (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Randers FC prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 10 asistenciami, na čele s D. Høegh (4G). U Brondby je to 17 gólov a 16 asistencií s lídrom N. Vallys (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Randers FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Brondby má 4 obrancov s priemerom 7.01. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Randers FC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 3 u Brondby s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Randers FC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 3 u Brondby s priemerom 6.96. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Randers FC a 84% u Brondby. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Randers FC nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Brondby. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Randers FC je 27.6 (najmladší: M. Touré (21), najstarší: D. Høegh (34)), zatiaľ čo Brondby má priemer 27.3 (najmladší: N. Nartey (20), najstarší: D. Wass (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Randers FC majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 22 u Brondby. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Randers FC4-4-24-3-3Brondby
GKDEFMIDFWD
1Izzo27Olsen3Høegh4Dammers44Dyhr17Greve28Rømer6Björken.9Nordli26Danho7Touré1Pentz31Klaiber32Alves4Rasmuss.24Divković35Nartey10Wass8Tahirov.28Suzuki36Kvistga.7Vallys

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

Náhradníci

Tréner: F. Christensen

Randers FCSila pozíciíBrondby
6.93
Ø Hodnotenie
6.99
7.14Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (4 v 4)7.01
8G 3A4G 3A
6.93Záložník (4 v 3)6.88
4G 4A6G 6A
6.71Útočník (2 v 3)6.96
6G 3A7G 7A
Randers FC4-4-2
1BrankárP. Izzo7.1
27ObrancaO. Olsen6.92G
3ObrancaD. Høegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
44ObrancaN. Dyhr6.61G2A
17ZáložníkM. Greve6.92G4A
28ZáložníkA. Rømer6.8
6ZáložníkJ. Björkengren7.12G
9ZáložníkS. Nordli
26ÚtočníkF. Danho6.62G
7ÚtočníkM. Touré6.84G3A
Brondby4-3-3
1BrankárP. Pentz7.3
31ObrancaS. Klaiber7.22A
32ObrancaF. Alves6.9
4ObrancaJ. Rasmussen
24ObrancaM. Divković6.94G1A
35ZáložníkN. Nartey7.04G3A
10ZáložníkD. Wass6.81G2A
8ZáložníkB. Tahirović6.81G1A
28ÚtočníkY. Suzuki
36ÚtočníkM. Kvistgaarden
7ÚtočníkN. Vallys7.07G7A

Prehľad zápasu

Randers FC zdolal Brondby 4:2. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: M. Touré 48′, N. Vallys 54′, A. Rømer 59′, M. Touré 69′, J. Vanlerberghe 74′, M. Greve 90′. Randers FC mal 44% držanie lopty, Brondby mal 56%. Randers FC mal 9 striel (7 na bránu), Brondby mal 14 (5 na bránu). Očakávané góly: Randers FC 2.25 — Brondby 1.13. Randers FC urobil 4 striedaní, Brondby urobil 5.

Rivalita od 2025

Randers FC vs Brondby vzájomné výsledky

2 stretnutí
Randers FC
0
výhier
Remízy
1
Brondby
1
výhier
Góly spolu
2 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 02 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Randers FC

WLDLLD

Brondby

DLWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026